تیشرت ورزشی زنانه تابستانی
انواع تیشرت ورزشی زنانه مناسب سفرهای تابستانی

برای سفر رفتن، برداشتنِ تیشرت ورزشی زنانه تابستانی، یکی از واجبات ساکِ بانوان ورزشکار است. چرا که تیشرت ورزشی زنانه جز آن دسته لباس های همه کاره ای است که به راحتی با هر لباسی که مد نظر دارید، سِت می شود. البته اگر اهل ورزش هم نیستید، باز هم بهترین لباسی که برایتان در هوای گرم کارآمد خواهد بود، تیشرت ورزشی زنانه تابستانی می باشد.

با شروع فصل گرما و هوای مطبوع بهار و تابستان، بازار سفرهای خانوادگی و تعطیلات تابستانی بسیار داغ می شود. یکی از دغدغه ی خانم های ورزشکار برای آماده کردن چمدان یا ساک ورزشی، انتخاب لباس ورزشی مناسب سفر می باشد. اگر اهل پوشیدن تیشرت ورزشی زنانه هستید، بهتر است به هنگام آماده کردن ساک، تیشرت مناسب را انتخاب کنید.

تیشرت ورزشی زنانه تابستانی یکی از گزینه های ضروری برای ساک سفر های تابستانی بانوان است. پس فراموش نکنید که برای آماده کردن ساک قبل از سفر، چک کنید که تیشرت ورزشی زنانه تابستانی را از قلم نیانداخته باشید.

اکنون لازم است با انواع تیشرت ورزشی زنانه که برای سفر های تابستانی لازم و کارآمد هستند، آشنا شوید. می توانید تا انتهای مقاله با تیم فروشگاه معتبر ریبون، همراه باشید، تا بهترین تیشرت ورزشی را برای سفر انتخاب کنید.

بلوز ورزشی زنانه کد 401033

بلوز ورزشی زنانه کد 401033

مشاهده و خرید

انواع تیشرت ورزشی زنانه تابستانی برای مسافرت

انواع تیشرت ورزشی زنانه تابستانی برای مسافرت

می دانید که تیشرت ورزشی زنانه تابستانی یکی از آیتم های ضروری ساکِ مسافرت یا ساک ورزشی در تابستان می باشد. لازم است به هنگام خرید یا انتخاب تیشرت، با انواع مدل های مختلف این لباس ورزشی زنانه آشنا باشید تا انتخاب ایده آلی برای خود بسازید.

توجه داشته باشید که اگر تیشرت مناسبی را برای سفر رفتن در هوای گرم را انتخاب نکرده باشید، به هیچ عنوان در هوای گرم و طاقت فرسا دوام نخواهید آورد. می توانید به هنگام آماده کردن ساک، یکی از انواع مدل های تیشرت ورزشی زنانه ای که در زیر آمده است را برای سفر بهار و تابستان در نظر داشته باشید.

 • تیشرت نخ پنبه: یکی از بهترین و مناسب ترین انتخاب های لباس ورزشی برای سفر های تابستانی، تیشرت ورزشی زنانه نخ پنبه می باشد. از زمان های قدیم، بهترین انتخاب برای لباس تابستان جنس های نخی بوده است و همچنان هم در لیست لباس های تابستان جایگاه خود را حفظ کرده اند. حتماً برای اینکه بتوانید از هوای تابستان لذت ببرید، یک تیشرت نخی همراه داشته باشید.
 • تیشرت ورزشی زنانه مناسب سفرهای تابستانی از جنس الیاف صنعتی: همانطور که می دانید انتخاب جنس لباس برای فصل گرم تابستان، بسیار مهم می باشد. اگر جنس نامناسبی انتحاب کنید، نمی توانید از وقت گذران در طبیعت لذت کافی را ببرید. هر نوعی از لباس ورزشی را که بررسی کنید، متوجه می شوید که بهترین آن ها، از ترکیبات الیاف صنعتی و طبیعی تولید شده اند. به دلیلِ اینکه ترکیبات الیاف صنعتی به گونه ای طراحی و تولید می شوند که شرایط مناسبی را برای ورزشکار فراهم می آورد.
 • تیشرت ورزشی تنفس پذیر: تیشرت هایی که هوشمند تولید شده اند و جنس مناسب ورزشی را دارا می باشند، اصطلاحاً تنفس پذیر هستند. در واقع در این مدل تیشرت های ورزشی، هوا به راحتی بین بدن و لباس جریان پیدا می کند و دمای بدن به درجه ی مطبوعی می رسد.
 • تیشرت ورزشی خنک و ضد تعریق: تیشرت هایی که دارای الیاف طبیعی و الیاف مصنوعی هستند، می توانند ویژگی ضد تعریق بودن را دارا باشند.  تیشرت تابستانی باید حتماً ضد تعریق باشد تا بتوان به راحتی در هوای طبیعت به راحتی و بدون دغدغه ی عرق ریختن، قدم زد.
 • تیشرت ورزشی زنانه سفید: بهترین انتخاب از بین انواع تیشرت تابستانی، رنگ سفید است. این رنگ با هر مدل و رنگ دیگری از لباس هایتان، به راحتی قابلیت ست شدن دارد. با خیالی راحت یک تیشرت ورزشی زنانه تابستانی سفید رنگ بردارید و به سفر بروید.
 • تیشرت ورزشی زنانه کراپ: تیشرت های کراپ در واقع نیمی از بالا تنه را می پوشانند، پس گرمای کمتری را احساس خواهید کرد. تنخور اکثر کراپ تیشرت ها، آزاد و راحت است و از این رو، آنقدر چسبنده نیستند که موجب تعریق بدن شود. پس می توان به دسته بندی لباس های تابستانی این مدل تیشرت ها را اضافه کرد، چرا که از تعریق زیاد هم جلوگیری می کند. علاوه بر این مزایا، لباسی شیک و جدید است، پس بهترین گزینه برای سفر رفتن می تواند باشد.
 • تیشرت اُور سایز: اگر با مدل های اُور سایز آشنا باشید، می دانید که فری سایز می باشند. پس حتی خانم هایی که به دنبال سایز برزگ هستند، نیز می توانند این مدل را انتخاب کنند. این مدل تیشرت، تنخوری کاملاً آزاد و بزرگتر از تیشرت های استاندارد را دارند؛ بنابراین کاملاً آزاد است و احساسِ راحتی فوق العاده ای را به هنگام پوشیدن منتقل می کند. همچنین قد بلند تیشرت به اندازه ای است که می توانید به عنوانِ جایگزین مانتو، آن را بپوشید و از فضای باز در طبیعت لذت ببرید. تنخور گشاد و آزاد این مدل تیشرت، از تعریق کردن هم می تواند جلوگیری کند، پس می تواند در لیستِ تیشرت ورزشی زنانه تابستانی چمدان قرار بگیرد.
 • تیشرت های طرح دار تابستانی: تیشرت هایی که برای سفر تابستانی مناسب هستند، بهتر است با طرح و نقش های فصل تابستان مرتبط باشند. مثلاً از طرح هایی انتخاب کنید که ساحل دریا را به نمایش می گذارند یا طرح یک بستنی خوش آب و رنگ، بسیار در تابستان جذاب دیده می شود. اگر نمیدانید تیشرت با چه طرحی برای مسافرت تابستانی ایده آل است، می توانید از طرح های هاوایی و آبرنگی در گرما و در سفر های تابستانی استفاده کنید.

تیشرت ورزشی زنانه 401066

تیشرت ورزشی زنانه 401066

مشاهده و خرید

محصول پیشنهادی: لباس ورزشی

نکات انتخاب تیشرت ورزشی زنانه تابستانی

نکات انتخاب تیشرت ورزشی زنانه تابستانی

 1. مهم ترین نکته در هنگام انتخاب تیشرت ورزشی زنانه تابستانی، انتخاب جنس مناسب است. جنس الیاف طبیعی مانند نخ پنبه برای فصل گرمای تابستان، می تواند بسیار مناسب باشد. تیشرت ورزشی زنانه نخی دمای بدن را در گرمای تابستان خنک نگه می دارد و از تعریق نیز جلو گیری می کند. اما توجه داشته باشید که نمی تواند رطوبت را جذب کند. این بدین معنی است که در اثر تعریق بدن در گرما، یک لکه ی ناخوشایند در ظاهر لباس ایجاد می شود. برای حل کردن این موضوع می توان تیشرتی را انتخاب کرد که از ترکیبات صنعتی و طبیعی ساخته شده باشد.
 2. یکی دیگر از نکات انتخاب جنس تیشرت، نوع الیاف به کار رفته در آن است. الیاف صنعتی مثل پلی استر، پارچه ای به نام اسپندکس، فلامنت، سیملس و مواردی دیگر می تواند، برای جنس تیشرت ورزشی زنانه تابستانی بسیار مناسب باشد. چون که این پارچه قابلیت خنک و مطبوع نگه داشتنِ دمای بدن را در هوای گرم و سوزان خواهد داشت. اکثر پارچه های نام برده، ضد تعریق و ضد بو هم می باشند، بنابراین می توانید با خیالی راحت، تیشرت با این جنس های گفنه شده را برای سفر رفتن تهیه کنید.
 3. برای اینکه در مسافرت تابستانی نهایتِ لذت از طبیعت را ببرید، بدون اینکه گرمای هوا آزار دهنده شود، تیشرت سفید بپوشید. همانطور که می دانید اگر انتخاب تیشرت از بین رنگ های روشن مثل سفید، کرم، استخونی باشد، گرمای کمتر را به خود جذب خواهد کرد.
 4. راحتی را در انتخاب از بین انواع تیشرت ورزشی زنانه تابستانی در اولویت قرار دهید. اگر تصمیم دارید در هوای گرم فصل تابستان به سفر بروید و به دنبال تیشرتی هستید که برای هوای گرم مناسب باشد، این نکته را در نظر داشته باشید. به راحتی و سایز در هنگام انتخاب برای لباس های مسافرت تابستانی بسیار توجه کنید. برای انتخاب تیشرت ورزشی زنانه تابستانی به سراغ تیشرت های تنگ و چسبان نروید، چرا که تعریق بیشتری اتفاق می افتد. به جای آن، می توانید به سراغ تیشرت آزاد و راحتی بروید که هوا در لباس، اجازه جریان پیدا کردن را داشته باشد.

تیشرت زنانه ورزشی کد 401055

تیشرت زنانه ورزشی کد 401055

مشاهده و خرید

مطالعه کنید: چند ایده جذاب ست ورزشی زنانه

تیشرت ورزشی زنانه تابستانی برای مسافرت

سخن آخر

در این مقاله، بهترین و مناسب ترین تیشرت ورزشی زنانه تابستانی را به عرض شما رساندیم. حال می توانید بهترین آن ها را با رنگبندی و نقوش زیبا به راحتی در فروشگاه لباس ورزشی ریبون، مشاهده کنید. پیشنهاد می شود به فروشگاه ریبون سر بزنید و بهترین و ارزان ترین تیشرت ورزشی زنانه تابستانی خریداری کنید تا بتوانید کم کم ساکِ سفر را جمع کنید.