10 آیتم جذاب که به عنوان لباس عید 1403 می توانید انتخاب کنید

خانم و آقایان امروزی بسیار به استایل و سبک لباس پوشیدن خود اهمیت می دهند. هر یک از افراد جامعه برای استایل سال جدید به دنبال لباس های خاص می گردند. امروزی و جدید بودن طرح لباس شما، علاوه بر افزایش اعتماد به نفس، استایل را بسیار شیک نشان می دهد. دنبال کردن مد و لباس های به روز می تواند شما را در انتخاب لباس عید جذاب 1403 کمک کند. از لباس مدل های ژورنالی فشن می توانید برای لباس عید جذاب 1403 الهام بگیرید.

برخی آیتم ها مناسب آقایان و برخی مناسب خانم ها می باشد. تنوع لباس در بازار برای خانم بیشتر از آقایان است. در این مقاله به دلیل تنوع لباس زنانه، بیشتر ایده های لباس عید جذاب 1403 را برای بانوان بررسی می کنیم.

مشاهده کنید: لباس زنانه
کت

کت

کت های تک هم برای خانم ها و هم برای آقایان قابل استفاده است. کت تک یک آیتم مورد نیاز برای کمد لباس است. انواع کت تک را می توانید به راحتی با بقیه لباس های خود ست کنید و برای خود، یک استایل لباس عید جذاب 1403 بسازید. شما می توانید کت را به صورت تک یا با شلوار و برای خانم ها با دامن هم بپوشید.

کت و شلوار

کت و شلوار

امروزه هم خانم ها و هم آقایان از کت و شلوار استفاده می کنند. کت و شلوار مردانه یکی از کلاسیک ترین آیتم های پوشاک آقایان است. کت و شلوار مردانه می تواند برای تمامی محیط های رسمی و اداری استفاده شود.

بانوان هم مانند آقایان می توانند در محیط های مختلفی از کت و شلوار زنانه استفاده کنند. کت و شلوار زنانه یکی از محبوب ترین لباس ها برای سال جدید است. ست های کت و شلوار جزء ترند سال 1403 محسوب می شود. انتخاب کت و شلوار چه اسپرت و چه رسمی می تواند برای لباس عید 1403 جذاب باشد. با خرید کت و شلوار ست زنانه از خرید های اضافی جلوگیری می کنید.

کت و دامن

کت و دامن

استایل کت و دامن برای خانم ها یکی از جذاب ترین انواع لباس زنانه می باشد. کت و دامن هم به صورت سِت هم به صورت تک قابل استفاده است. برای عروس خانم ها، کت و دامن می تواند یک  لباس عید جذاب 1403 باشد.

جلیقه

جلیقه

اگر طرح جلیقه ساده باشد، می توان آن را هم با پیراهن ساده و هم پیراهن طرح دار استایل کرد. اگر جلیقه طرح دار باشد بهتر است از پیراهن ساده به عنوان زیر لباس استفاده شود. در تمامی موارد گفته شده در آیتم کت، می توان جلیقه را هم اضافه کرد. شک نکنید جلیقه ترند لباس عید جذاب 1403 می باشد. جلیقه هایی که امروزه از طرح های قدیمی و سنتی الهام گرفته اند، امسال بسیار محبوب خانم های خوش سلیقه هستند. جلیقه سوزن دوزی شده جزء خاص ترین طرح های مد امسال است.

مشاهده کنید: لباس مردانه

مانتو

مانتو

نیاز خانم ها برای عید امسال خرید مانتو با سبک های مختلف است. مانتو یکی از اجزاء اصلی کمد خانم های ایرانی است. تنوع مانتو در بازار، انتخاب لباس عید جذاب 1403 را سخت می کند. پیشنهاد ما انتخاب بر اساس سبک لباس های کمد شما است. یک مانتو مجلسی را برای مهمانی های رسمی عید در نظر بگیرید. مانتو ساده و شیکی هم برای تمامی محیط ها می تواند نیاز شما را بر طرف کند.

پیراهن

پیراهن

پیراهن هم برای آقایان و هم برای خانم ها قابل استفاده است. مدل های پیراهن ساده را برای همه ی محیط ها می توان پوشید، پس در خرید امسال از پیراهن ساده غافل نشوید. پیراهن سفید با طرح ساده پیشنهاد لباس عید جذاب 1403 می باشد. طرح پیراهن راه راه، جزء طرح های کلاسیک ولی جذاب امسال می تواند باشد.

پیراهن زنانه برای خانم ها به صورت بلند یا کوتاه با طرح های مختلقی در بازار دیده می شود. با خرید پیراهن زنانه بلند، لازم به خرید آیتم دیگری نیست. میتوانید پیراهن بلند را با جوراب شلواری بپوشید.

شومیز

شومیز

یکی از پر طرفدارترین پیراهن های مهمانی شومیزها هستند. شومیزها در طرح ها و مدل های مختلفی وجود دارند. تفاوت مدل شومیزها در آستین، دکمه، یقه و … می باشد. مدل شومیز مانتویی را برای استفاده روزانه در بیرون از منزل هم می توانید استفاده کنید. هنگام خرید، مدل شومیز با توجه به فرم اندام بدن خود، به گونه ای انتخاب کنید که شومیز برازنده ی شما باشد.

بادی

بادی

لباس هایی که از بالاتنه به پایین تنه توسط یک دکمه یا قزن متصل می شوند، بادی گفته می شود. بادی از دیر باز جزء لباس بانوان به شمار می آمده است. در سال های اخیر در آیتم های لباس زنانه بیشتر دیده می شود و دوباره به دنیای مد برگشته است.

تفاوت بادی با تاپ در بهم وصل شدن در پایین تنه می باشد. همین اتصال باعث می شود که لباس در تن بهتر دیده شود. از بادی می توان هم به عنوان زیر لباس و هم به عنوان مکمل استفاده کرد. بادی را می توان در زیر کت و شلوار، کت و دامن ، مانتو و غیره هم استفاده کرد. بادی ها هم مانند دیگر لباس ها، یک طرح مناسب برای استایل های ساده است. برای بادی مجلسی، طرح پارچه توری، دانتل و طرح پارچه مخملی می تواند شیک باشد.

تاپ

تاپ

مدل های لباس تاپ در بازار از تنوع بالایی برخوردار است. هم به صورت مجلسی و هم به صورت اسپرت در فروشگاه ها وجود دارد. یک تاپ رسمیِ ساده، نیاز هر خانمی برای لباس عید جذاب 1403 می باشد. شما می توانید با یک تاپ ساده اما در عین حال شیک، استایل جذابی برای خود بسازید. تاپ های مد امسال، تاپ های طرح سوزن دوزی هستند. این طرح تاپ ها از زرق و برق بالایی برخوردار بوده، پس برای آیتم بعدی لباس هایتان بهتر است از طرح ساده استفاده کنید.

دامن

دامن

مدل دامن هایی که در بازار برای خانم ها دوخته می شود، مدل هایی مانند: دامن بلند، دامن کوتاه، دامت چاک دار، دامن های بند دارو … است. دامن های بند دار از لباس های جذاب عید 1403 می باشد.

شلوار

شلوار

شلوار جزء از آن دسته لباس هایی است هم برای خانم ها و هم برای آقایان است. یک شلوار برای خانم هم از لحاظ مدل، هم پارچه از تنوع بسیاری برخوردار است. انواع شلوار مدل های شلوار دم پا، شلوار راسته، شلوار اسکینی، شلوار چاک دا، شلوار بگ و …. می باشد.

مطالعه کنید: انتخاب تیشرت ورزشی زنانه مناسب فضای باز