بازه قیمت
رنگ پوشاک
سایز
جنس

نمایش 1 - 12 کالا از 25

آرتیلان

برند آرتیلان یک برند فعال در زمینه تیشرت، شلوار، لباس زنانه، لباس کتان، البسه مردانه با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب است. اصولا آرتیلان یک مانستر روکی است. محصولات این برند از جنس نخ و کتان هستند. به همین علت میتوانیم آرتیلان را در رده برندها سبز و حامی محیط زیست نام ببریم. استفاده رنگ های عاری از سموم شیمیایی و چاپ مینیمالستیک و همچنین استفاده بسیار محدود از پلاستیک، آرتیلان را دوست محیط زیست و ما می‌کند.

خرید اینترنتی تیشرت مردانه از برند آرتیلان

ریبون از همان بار اولی که با آرتیلان همکاری کرد، مسیر رو به موفقیت این برند را نیز پیش بینی کرد. تمامی مشتریان آقای ریبون، از این برند و طراحی هایش استقبال فراوانی کردند. حتی میتوان به جرعت گفت کمتر برندی در زمینه پوشاک مردانه آنقدر موفق بوده که فروش محصولات طرحدارش با اختلاف از محصولات ساده و بدون طرحش بیشتر باشد و علت این ماجرا، خوش سلیقگی طراحان این برند است.

محدوده قیمتی تیشرتهای این برند خیلی وسیع نیست. تمام تلاش آرتیلان بر تولید لباس هایی است که همه بتوانند خریده و بپوشند. این لباس ها همه از جنس نخ پنبه، ماندگار برای مدتهای مدید و بدون حساسیت ایجاد پوستی در کمد شما سالم میمانند و استفاده میشوند.

اگر تیشرت آرتیلان را از تولیدی و با تعداد بیشتری بخرید، تخفیف بهتری نیز خواهید گرفت. این نوع تیشرت ها با طرح ها مینیمال مشکی، سفید و خاکستری را میتوانید همه جا بپوشید و با هر لباسی ست کنید. از دانشگاه و محیط کار گرفته تا خانه میتوانید آن ها را بپوشید. هم شیک هستند و هم مد روز