لباس ورزشی مناسب چیتگر
برای ورزش در چیتگر چه لباس ورزشی ای مناسب است؟

اگر اهل ورزش هستید، لباس ورزشی مناسب چیتگر تهیه کنید و در فضای دل انگیز آن به ورزش کردن بپردازید. فرقی نمی کند چه نوع فعالیت ورزشی انجام می دهید، در هر صورت حتماً باید یک لباس ورزشی مناسب آب و هوای چیتگر پوشیده باشید. پارک چنگلی چیتگر و همچنین دریاچه ای که در دل خود دارد، سبب می شود که اکثر خانم ها و آقایان تمایل به ورزش در این طبیعت زیبا و دل انگیز پیدا کنند. بنابراین باید لباس ورزشی مناسب چیتگر به تن کنند تا بتوانند در پارک چیتگر یا دریاچه چیتگر به راحتی به ورزش کردن بپردازند.

شما برای ورزش کردن در چنین فضایی باید به دنبال لباس ورزشی باشید که مناسب فضای باز است. انواع لباس ورزشی زنانه و مردانه در فروشگاه های ورزشی وجود دارد. اگر تصمیم دارید که در محیط چیتگر تمرینات ورزشی خود را انجام دهید بایستی بدانید کدام یک از انواع لباس ورزشی مناسب چیتگر و آب و هوای آن می باشد.

چگونه لباس ورزشی مناسب چیتگر بپوشیم و برای ورزش به چیتگر برویم؟

چگونه لباس ورزشی مناسب چیتگر بپوشیم و برای ورزش به چیتگر برویم؟

چیتگر کجاست و چه جور منطقه ای است؟ چیتگر در شمالِ غرب تهران است که با وجود درخت های بسیار به یکی از خوش آب و هوا ترین مناطق در پایتخت تبدیل شده است. پارک جنگلی چیتگر در محله ی 22 استان تهران قرار گرفته است که قدمتی چندین ساله دارد. اغلب خانواده ها جهت گذراندن اوقات فراغت در روزهای تعطیل به پارک جنگلی می روند و بازی های مفرح را انجام می دهند. چیتگر در کنار پارک جنگلی، دارای بزرگترین دریاچه مصنوعی است که در کل ایران لقب عظیم ترین دریاچه را از آن خود نموده است. در کناره ی دریاچه چیتگر، شهرداری این منطقه، طراحی شهری بی نظیری از لحاظ گردشگری و طبیعت گردی انجام داده است. این نوع طراحی شهری، سبب شده است که ایده ی ورزش کردن به ذهن بیننده برسد. راه و مسیر پیاده روی اصولی و استاندارد با معماری بسیار خوش طرح، شما را به قدم گذاشتن در دل جنگل چیتگر یا دور زدنِ دریاچه چیتگر ترغیب می نماید. فراموش نکنید که در این حین باید لباس ورزشی مناسب چیتگر پوشیده باشید تا بتوانید لذتی دوچندان تجربه نمایید. در دریاچه چیتگر یا پارک جنگلی چیتگر، لوازم و تجهیزات ورزشی مناسبی وجود دارد که به راحتی می توانید از آن ها استفاده نمایید. به اضافه اینکه این محله دارای تفریحات هیجان انگیز ورزشی است که می توانید هر کدام را به عنوان یک ورزش در نظر بگیرید. مسیر دوچرخه سواری و حتی اجاره آن سبب می شود که ورزش در چیتگر لذت بخش تر باشد. قایق رکابی از دیگر تفریحات این مجموعه تفریحی گردشگری است که همانند یک دوچرخه سواری می تواند با کالری سوزی و چربی سوزی همراه باشد. با وجود درخت های پربار و دریاچه وسیع، آب و هوای چیتگر، برای وقت گذراندن بسیار ایده آل می باشد. حتی ممکن است به صورت ناخودآگاه، تمایل پیدا کنید که مدتی را به پیاده روی در چنین آب و هوایی سپری کنید. پس پوشیدن لباس ورزشی مناسب چیتگر در این مرحله اهمیت پیدا می کند. حیف است که لباس نامناسب باعث شود از این فضای دل انگیز نتوانید به اندازه کافی لذت ببرد. اگر تنها یکبار در چیتگر به ورزش کردن بپردازید یا حتی یک پیاده روی ساده داشته باشید، مطمئن باشید که این ورزش به برنامه روتین زندگی شما تبدیل خواهد شد. چرا که پوشیدن لباس ورزشی مناسب در کنار منظره ای زیبا و آب و هوایی مطلوب سبب می شود که تمرینات ورزشی را به بهترین شکل با بازدهی بالا انجام دهید. حتی اگر در فکرِ رفتن به پیک نیک در طبیعت چیتگر باشید هم باز بایستی لباس مناسب یعنی لباس اسپرت پوشیده باشید.

مشاهده کنید: لباس ورزشی مردانه

لباس ورزشی مناسب چیتگر چه لباسی است؟

لباس ورزشی مناسب چیتگر چه لباسی است؟

از آن جایی که پارک چنگلی چیتگر بسیار پهناور و بزرگ است، می تواند تجربه ورزش کردن در فضای باز بسیار دلپذیر نماید. درخت های استوار و زیبای آن سبب می شود هنگام دم و بازدم حین ورزش کردن، احساس سر زندگی و نشاط را تجربه نمایید. آب و هوای دل انگیز آن، انگیزه ای برای ادامه دادن تمرینات ورزشی شما می شود. پس از گذراندن وقت و پرداختن به تمرینات ورزشی خود در طبیعت پارک جنگلی چیتگر و دریاچه آن غافل نشوید. همین حالا یک لباس ورزشی مناسب چیتگر برای خود انتخاب کنید و راهی مسیر رسیدن به دریاچه چیتگر شوید. توجه داشته باشید که لباس مناسب برای دریاچه چیتگر برداشته باشید، چرا که انتخاب یک لباس اشتباه موجب می شود که نتوانید از گذراندن وقت در طبیعت لذت کافی را ببرید. به طور کلی لباس ورزشی مناسب برای فضای طبیعت چیتگر، با لباس ورزشی داخل باشگاه و خانه کمی متفاوت می باشد.

آیا می توان هر لباس را به عنوان لباس ورزشی مناسب ورزش در چیتگر پوشید؟

آیا می توان هر لباس را به عنوان لباس ورزشی مناسب ورزش در چیتگر پوشید؟

نمی توان با بلوز کتان و شلوار جین به فکر ورزش در کنار دریاچه چیتگر افتاد. خانم ها با پوشیدن کفش رسمی یا نیمه رسمی به طور حتم نمی توانند حتی تجربه یک قدم زدن ساده را در کنار دریاچه چیتگر داشته باشند. بنابراین نمی توان هر لباسی را به عنوان لباس ورزشی مناسب جهت استفاده در کنار دریاچه چیتگر و پارک جنگلی دانست.

کفش ورزشی مردانه jourdan23 کد 801016

کفش ورزشی مردانه jourdan23 کد 801016

مشاهده و خرید

چگونه می توانیم لباس ورزشی مناسب چیتگر را انتخاب نماییم؟

هنگامی می توان یک لباس ورزشی مناسب تمرین در چیتگر انتخاب کرد که با ویژگی های اصلی لباس ورزشی مناسب چنین محیط و آب و هوایی آشنایی داشت. اگر می خواهید برای تفریح یا ورزش کردن به چیتگر بروید، بهتر است به فکر تهیه یک لباس ورزشی مناسب چیتگر باشید. اما لباس ورزشی مناسب چیتگر باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ ابتدا شما را با ویژگی لباس ورزشی مناسب تفریح و ورزش در چیتگر آشنا می نماییم، سپس چند مدل پیشنهادی از انواع لباس ورزشی زنانه و مردانه جهت استفاده در چیتگر در فروشگاه ریبون، خدمت شما معرفی می نماییم.

لباس ورزشی مناسب چیتگر چون در یک فضای باز استفاده می شود، بایستی از ویژگی های متفاوت تری نسبت به سایر پوشاک ورزشی برخوردار باشد. اصلی ترین ویژگی و فاکتور هایی که در هنگام انتخاب لباس ورزشی مناسب جهت ورزش در چیتگر یا بازی و تفریح در این مجموع، باید در نظر داشته باشید، شامل موارد زیر می باشد:

 • آزادی عمل
 • ضد تعریق
 • کشسانی
 • انعطاف داشتن مطلوب
 • ضدآب
 • ضدرطوبت
 • جاذب رطوبت و تبخیر آن به سرعت
 • وزن سبک و کم
 • عایق باد و باران
 • بادگیر
 • تنخور مناسب همراه با راحتی مطلوب
 • ضد تعریق
 • قابلیت گردش هوای آزاد در لباس ورزشی مناسب چیتگر

برای پیک نیک و ورزش، لباس ورزشی مناسب چیتگر چه خصوصیت مهمی باید به همراه داشته باشد؟

برای پیک نیک و ورزش، لباس ورزشی مناسب چیتگر چه خصوصیت مهمی باید به همراه داشته باشد؟

لباس ورزشی مناسب چیتگر بایستی راحت و آزاد باشد تا بتوانید هر کدام از حرکات ورزشی را انجام دهید. اگر لباس ورزشی دارای چنین ویژگی هایی باشد می توانید در چیتگر به راحتی قدم بردارید، بدوید یا حتی بتوانید دوچرخه سواری نمایید. حتی اگر می خواهید در چیتگر به بازی و انواع تفریحات هیجان انگیز این محله بپردازید باز هم باید لباس اسپرتی که بر تن دارید کاملاً راحت و آزاد باشد.

کفش ورزشی مردانه jourdan23 کد 801014

کفش ورزشی مردانه jourdan23 کد 801014

مشاهده و خرید

انواع لباس ورزشی مناسب چیتگر

دسته بندی انواع لباس ورزشی، به لباس ورزشی زنانه و لباس ورزشی مردانه تقسیم می شود. با ورود به هر کدام از این دسته بندی وارد دنیای پوشاک ورزشی بسیار گسترده ای خواهیم شد. در این مقاله به مدل هایی از انواع لباس ورزشی مناسب چیتگر پرداخته ایم که بانوان و آقایان بتوانند از آن ها در فضای باز استفاده نمایند.

انواع لباس ورزشی زنانه مناسب برای چیتگر

انواع لباس ورزشی زنانه مناسب برای چیتگر

خانم هایی که تمایل دارند در فضای دل انگیز پارک جنگلی و دریاچه چیتگر تمرینات ورزشی خود را انجام دهند، باید حتماً لباس ورزشی مناسب برای ورزش در چیتگر پوشیده باشند. ورزش در چیتگر، می تواند یک پیاده روی ساده و سبک، دوچرخه سواری و دیگر تمرینات با وسایل ورزشی پارک و تمرینات شخصی و گروهی باشد. در هر صورت لازم است حتماً لباس ورزشی متناسب فضای باز بر تن داشته باشید.

تنوع لباس ورزشی زنانه بسیار زیاد است. اما خانم ها جهت حضور در فضای باز به دلیل عرف جامعه نمی توانند هر لباس ورزشی را بپوشند. بنابراین لباس ورزشی که انتخاب می نمایند بایستی بلند باشد تا همانند یک مانتوی اسپرت ورزشی به نظر برسد. فراموش نکنید که در کنار این مورد، لازم است در زیرِ لباس رویی، لباس ورزشی مناسبی مثل تاپ ورزشی یا تیشرت ورزشی مناسب پوشیده باشید.

مشاهده کنید: لباس ورزشی زنانه

برخی از انواع لباس ورزشی زنانه مناسب چیتگر می تواند موارد پیشنهادی زیر باشد:

بلوز ورزشی زنانه 401079

بلوز ورزشی زنانه 401079

مشاهده و خرید

تیشرت ورزشی زنانه لانگ، لباس مناسب ورزش در چیتگر

اگر می خواهید لباسی بپوشید که دیگر نیازی به مانتو نداشته باشید، می توانید تیشرت لانگ را امتحان نمایید. تیشرت ورزشی زنانه لانگ در طراحی جدید، قابل استفاده در محیط باز است، چرا که اندازه قدی حدوداً 70 الی 85 سانتی متر را دارا می باشد. جهت خرید و مشاهده قیمت انواع تیشرت ورزشی مناسب برای استفاده در محیط باز مثل پارک جنگلی چیتگر، می توانید به فروشگاه ریبون سر بزنید. بهترین گزینه جهت جایگزین مانتو، تیشرت ورزشی لانگ می باشد. بنابراین این مدل، یک لباس ورزشی مناسب چیتگر برای بانوان خواهد بود.

اسلش ورزشی زنانه کد 402055

اسلش ورزشی زنانه کد 402055

مشاهده و خرید

خانم ها، چه شلوار ورزشی زنانه ای برای ورزش در چیتگر می توانند بپوشند؟

در هنگام انتخاب شلوار به عنوان لباس ورزشی مناسب چیتگر، برخلاف بالاتنه، دستتان باز است. می توانید انواع شلوار ورزشی زنانه مثل اسلش، برمودا، لگینگ را برای استایل اسپرت خود انتخاب نمایید و به راحتی به تمرینات ورزشی در چیتگر بپردازید. جهت مشاهده قیمت و مدلِ انواع شلوار ورزشی زنانه می توانید به فروشگاه ورزشی ریبون مراجعه نمایید.

ست نیم تنه کلاه دار و لگ ورزشی کد 406033

ست نیم تنه کلاه دار و لگ ورزشی کد 406033

مشاهده و خرید

ست دوتکه و ست سه تکه ورزشی، مناسب ترین لباس ورزشی چیتگر

در بین انواع لباس ورزشی زنانه، ست های چند تکه توانسته اند به جایگاه مناسبی دست یابند. این سبک لباس ورزشی برای بانوان بهترین گزینه برای استفاده در محیطی با فضای باز است. بهتر است برای گذراندن اوقات فراعت در پارک و دریاچه چیتگر، ست چند تکه ورزشی زنانه تهیه کرده باشید. حتی از این ست ورزشی می توانید در موقعیت های مختلفی هم بهره مند شوید. بنابراین بهترین انتخاب برای زمانی که می خواهید به پارک جنگلی چیتگر یا دریاچه چیتگر بروید، انواع ست ورزشی زنانه خواهد بود. برخی از این ست ورزشی زنانه دارای سوییشرت است که مزیت پوشیدن آن را در محیط باز را دو چندان می نماید. چنانچه تمایل به مشاهده انواع ست ورزشی زنانه با قیمتی مناسب هستید، می توانید از محصولات فروشگاه ریبون دیدن فرمایید.

لباس ورزشی مردانه مناسب چیتگر و انواع آن

لباس ورزشی مردانه مناسب چیتگر و انواع آن

آقایان برای انتخاب لباس ورزشی مناسب برای چیتگر، کاملاً دستشان باز است. آقایان ورزشکار می توانند هر کدام از انواع لباس ورزشی مردانه را در محیطی مانند چیتگر بپوشند و راحت به تمرینات ورزشی خود بپردازید. شما می توانید انواع شلوار مثل اسلش را به عنوان یک لباس ورزشی مناسب تمرین در چیتگر بپوشید و با تیشرت ورزشی مناسبی ست کنید. در کنار شلوار، می توانید به سمت انواع شلوارک ورزشی مردانه هم بروید. اما عرف جامعه شرتک کوتاه را نمی پذیرد، بنابراین برای انتخاب شلوارک جهت استفاده در پارک جنگلی مثل چیتگر، بهتر است شلوارکی را انتخاب نمایید که قد بلند تری دارند و همچنین بسیار آزاد تر هستند.

سویشرت مردانه کد 307012

سویشرت مردانه کد 307012

مشاهده و خرید

سخن پایانی

تمرینات ورزشی شما به اندامی ایده آل می رساند. اما پوشیدن لباس ورزشی باکیفیت می تواند مسیر تناسب اندام و سلامت را هموار تر نماید. اگر اهل ورزش هستید و تمایل دارید به محیطی مانند چیتگر بروید، می تواند لباس ورزشی مناسب چیتگر را با توجه به مطالب این مقاله از فروشگاه ریبون تهیه نمایید. قیمت ارزان و مناسب، تنوع محصولات، امکان بازگشت کالا و تعویض تا پانزده روز، ارسال به سراسر ایران، تضمین کیفیت و خرید قسطی از شرایطی است که ثبت سفارش در فروشگاه ریبون به همراه دارد. شما به راحت ترین شکل ممکن می توانید انواع لباس ورزشی متناسب با فضای جنگلی چیتگر را در فروشگاه اینترنتی ریبون سفارش داده و در زمانی کوتاه درب منزل تحویل بگیرید.

مطالعه کنید: تفاوت شلوارک مردانه اسپرت خانگی و بیرونی