مدل سبز رنگ تیشرت ورزشی مردانه
بهترین مدل های تیشرت ورزشی مردانه

بهترین مدل تیشرت ورزشی مردانه، می تواند شما را به سمت جذابیت بیشتری سوق دهد. اگر برای خود بهترین مدل از بین انواع تیشرت ورزشی مردانه را انتخاب نمایید، طبیعتاً با استایلی شیک و کیفیتی بالا روبرو خواهید شد. کسانی که به دنبال بهترین مدل تیشرت ورزشی مردانه هستند، لازم است با انواع جدید ترین تیشرت ورزشی مردانه آشنا شده و بهترین جنس و برند لباس را انتخاب نماییند. تنها با بررسی و مقایسه می توان به بهترین مدل از تیشرت ورزشی مردانه رسید. اما ممکن است بهترین مدل از این لباس ورزشی برای هر فرد متفاوت باشد. توجه داشته باشید که برای انتخاب بهترین مدل تیشرت ورزشی مردانه اولین نکته، انتخاب از رنگ و طرح مناسب می باشد. در مرحله بعدی لازم است به جنس پارچه و کیفیت آن دقت نمود. در مراحل انتخاب و خرید تیشرت ورزشی مردانه از نوع بهترین مدل، لازم است برند تولید کننده را هم بررسی نمایید. اما مهم ترین فاکتور جهت خرید رضایت بخش، انتخابی مناسب از بین بهترین مدل تیشرت ورزشی مردانه می باشد. در همین جهت، بهتر است ابتدا با انواع مدل تیشرت ورزشی مردانه آشنا شوید، سپس به معرفی بهترین مدل های این لباس اسپرت بپردازیم.

آشنایی با انواع مدل از تیشرت ورزشی مردانه

آیا هنگامی که قصد خرید تیشرت اسپرت دارید، انواع مدل های این لباس اسپرت را می شناسید؟ تیشرت ورزشی مردانه در دنیای پوشاک ورزشی، به حدی در تنوع بالا طراحی و تولید شده است که می تواند تمام سلیقه ها را در بر بگیرد. مدل تیشرت ورزشی مردانه می تواند یک حالت بسیک داشته باشد و روز به روز بر طرح و نقش آن افزوده و به عنوان یک مدل جدید به بازار ارائه شود.

  • تیشرت اسپرت مردانه بیسیک و ساده
  • تیشرت ورزشی مردانه یقه گرد
  • تیشرت ورزشی مردانه یقه هفت
 • تیشرت ورزشی مردانه یقه دار
 • پولوشرت ورزشی مردانه
 • تیشرت طرح دار
 • تیشرت ورزشی با پارچه ی طرح دار
 • تیشرت ورزشی با طرح هواداری
 • تیشرت ورزشی مردانه با طرح های ترکیبی
 • تیشرت طرح چاپ دار
 • تیشرت ورزشی مردانه مارک دار
 • تیشرت ورزشی مردانه آستین کوتاه
 • تیشرت ورزشی مردانه آستین بلند
 • تیشرت ورزشی مردانه جیب دار
 • تیشرت ورزشی مردانه لانگ
 • تیشرت ورزشی مردانه اسلیم فیت
 • تیشرت ورزشی مردانه کلاه دار
 • تیشرت ورزشی مردانه رگلان

 مدل تیشرت ساده ورزشی مردانه

آیا می دانید بهترین مدل تیشرت ورزشی مردانه چه ویژگی هایی دارد؟

تیشرت ورزشی مردانه هنگامی لقب بهترین مدل را از آن خود خواهد کرد که صفر تا صد طراحی و تولید آن به بهترین شکل صورت گرفته باشد. چنانچه به دنبال بهترین مدل تیشرت ورزشی مردانه هستید، بهتر است ابتدا نکات زیر را در لباس بررسی نمایید:

 • کیفیت بالا در تمام جزئیات به کار رفته در تیشرت
 • جنس مناسب جهت انجام فعالیت های پرتحرک و ورزشی
 • تنفس پذیری بالا و امکان گردش هوای آزاد
 • طراحی مناسب با آزادی عمل بالا و بدون دست و پا گیر بودن
 • طراحی شیک و ساده جهت ست کردن
 • بهترین رنگ برای ست کردن با سایر لباس های کمد
 • قابلیت ضد تعریق، ضد بو، ضد باکتری، ضد حساسیت
 • وزن سبک و کم
 • پارچه ای با نرمی و لطافت مطلوب
 • برخوداری از کشسانی و منعطف بودن بالا
 • تک تک اندازه لباس دقیقاً در جایگاه درست و استاندارد خود قرار بگیرد. آزادی عمل تیشرت بایتسی در تمام قسمت ها یعنی یقه، سر شانه، آستین و قسمت انتهایی تیشرت وجود داشته باشد.

توجه داشته باشید که نمی توان هر مدلی را برای همه بهترین دانست. ممکن است هر شخص با توجه به سلیقه ای که دارد، مدل متفاوتی را برای خود بهترین بداند. بنابراین با توجه به خصوصیاتی که به عنوان ویژگی های بهترین مدل تیشرت ورزشی مردانه مطرح شد، می توانید بهترین مدل خود را با توجه به  سلیقه  و فرم بدن خود پیدا کنید.
تیشرت ورزشی مردانه مدل آستین دار

3 آیتم از بهترین مدل تیشرت ورزشی مردانه که هر ورزشکاری بایستی داشته باشد

در این مقاله، فروشگاه ورزشی ریبون سه مدل پیشنهادی را در جهت خرید بهترین مدل تیشرت ورزشی مردانه برای شما، ارائه نموده است. فروشگاه ورزشی ریبون در تلاش است بهترین تیشرت ورزشی مردانه را در طرح و رنگ و جنس باکیفیت با قیمیتی مناسب به دست مشتری برساند. پس می توانید از مدل های پیشنهادی، یکی را برای خود انتخاب نمایید:

رگلان، بهترین مدل تیشرت ورزشی مردانه

یکی از بهترین مدل های تیشرت ورزشی مردانه برای باشگاه بدنسازی مدلِ رگلان می باشد. اگر اندامی ورزیده دارید و به باشگاه ورزشی بدنسازی می روید، این مدل یک انتخاب مناسب برای شما خواهد بود. به دلیل طراحی بسیار ظریف آن در قسمت سر شانه، تنخور این لباس بسیار جذاب تر از تیشرت های ساده می باشد. با پوشیدن مدل تیشرت ورزشی مردانه رگلان، عضلات ورزیده به وضوح قابل مشاهده خواهد بود. اگر به تصویر با جزئیات بیشتری نگاه کنید، متوجه می شود که قسمت سر شانه و آستین با یک هلال گردی به یکدیگر متصل شده اند. این سبک طراحی، تنخور بالا تنه را با جذابیت بیشتری به نمایش می گذارد. بنابراین با چنین انتخابی بهترین مدل تیشرت ورزشی مردانه را برای خود تهیه نموده اید. برای مشاهده این مدل تیشرت اسپرت مردانه به صفحه فروشگاه ریبون مراجعه نمایید.

تیشرت مردانه پنبه کریستال نایکی کد 301094

تیشرت مردانه پنبه کریستال نایکی کد 301094

مشاهده و خرید

مدل تیشرت ورزشی مردانه ساده، بهترین برای همه ی سلیقه ها

تیشرت ورزشی مردانه از نوع بیسیک یکی از بهترین مدل های این لباس ورزشی مردانه می باشد. استایل ورزشی آقایان به پوشیدن انواع تیشرت اسپرت ختم می شود، بنابراین لازم است چندین رنگ از تیشرت ساده و بیسیک داشته باشید تا بتوانید استایل و تیپ خوبی بسازید. تیشرت اسپرت مردانه با طراحی بیسیک از لحاظ تنخور، اندازه قدی، جایگاه آستین و سر شانه و فرم یقه به شکلی است که برای اکثر افراد مناسب است. از این رو می توان این مدل را به عنوان بهترین مدل تیشرت ورزشی مردانه معرفی نمود.

تیشرت ورزشی مردانه کد 301070

تیشرت ورزشی مردانه کد 301070

مشاهده و خرید

بهترین مدل تیشرت ورزشی مردانه مارک دار

تیشرت ورزشی مردانه مارک دار در  مدل های مختلفی است. اما اگر بخواهیم تنها یک مدل از تیشرت ورزشی مردانه را به عنوان بهترین مدل مارک دار معرفی نماییم، مدل نایکی خواهد بود. تیشرت ورزشی مردانه ای که دارای طرح و رنگ ترکیبی است، یکی از بهترین مدل تیشرت ورزشی مردانه به حساب می آید. چنین سبک طراحی در قسمت بالاتنه سبب می شود که تمام توجه نگاه بیننده به بالاتنه باشد. بنابراین به راحتی می تواند استایل شما را بسیار شیک پوش و ورزیده نشان دهد.

بیشتر بخوانید: نکات کاربردی در مورد تیشرت ورزشی سایز بزرگ مردانه

بهترین مدل از تیشرت ورزشی مردانه کدام برند می باشد؟

تیشرت ورزشی مردانه ممکن است توسط برند تولید کننده مختلفی طراحی و تولید شده باشد. انواع برند که در زمینه بهترین مدل تیشرت ورزشی مردانه موفق بوده اند می توان به برند نایکی، آدیدادس، پوما، آندرآمور، کریویت و مواردی از این قبیل اشاره نمود. نمی توان تنها یک مدل از تیشرت ورزشی مردانه برند را به عنوان بهترین انتخاب نمود. اکثر مدل هایی که توسط برند های مطرح دنیا ورزش تولید می شوند، در نوع خود بهترین هستند. هر کدام از برند های معرفی شده کیفیت و طراحی یونیک را در زمان تولید تیشرت ورزشی مردانه اعمال می کنند، بنابراین نتیجه نهایی لقب بهترین مدل را از آنِ خود می نماید. چنانچه تمایل به آشنایی بیشتردر این زمینه دارید، می توانید به مقالات فروشگاه ریبون مراجعه نمایید.

تیشرت نایکی مردانه کد 301098

تیشرت نایکی مردانه کد 301098

مشاهده و خرید

جدیدترین مدل تیشرت ورزشی مردانه

یکی از جدیدترین طراحی که به عنوان طرح جدید تیشرت ورزشی مردانه آقایان ارائه شده است، مدل لانگ می باشد. در سال جدید، هم تیشرت ورزشی زنانه لانگ و هم تیشرت ورزشی مردانه لانگ توانسته است  در کنار لقب مدل جدید، بهترین مدل را هم برای خود نماید. تیشرت لانگ امسال به محبوبیت بالایی دست یافته است، چرا که در کناری طراحی شیک و راحتی مطلوب، دارای آزادی عمل مناسبی است. پس این تیشرت می توانید هم راحتی شما را برطرف نماید وهم می تواند استایل جذابی رای برای شما به ارمغان بیاورد. بنابراین به عنوان بهترین مدل تیشرت ورزشی مردانه می توان از آن یاد کرد.
مدل چاپی تیشرت ورزشی مردانه

شیک ترین مدل تیشرت ورزشی مردانه

اگر بخواهیم در لیست بهترین، به دنبال شیک ترین مدل تیشرت ورزشی مردانه باشیم، به طور حتم به مدل های طرح دار خواهیم رسید. تیشرت ورزشی مردانه سه خط در قسمت سر شانه با چنین طراحی توانسته است در سال جدید، به محبوبیت بالایی برسد. این تیشرت ورزشی دارای تنخور شیکی است که بهترین استایل ورزشی را می تواند برای شما به نمایش بگذارد. اکثر سلیقه ها این مدل از تیشرت اسپرت را می پسندند و با استایل اکثریت آقایان همخوانی دارد. بنابراین می تواند در لیست بهترین و شیک ترین مدل تیشرت ورزشی مردانه قرار بگیرد.

تیشرت مردانه پنبه کریستال نایکی کد 301097

تیشرت مردانه پنبه کریستال نایکی کد 301097

مشاهده و خرید

جذاب ترین مدل تیشرت ورزشی مردانه

اگر با انواع تیشرت ورزشی مردانه آشنا باشید، می دانید که پولوشرت در واقع یک تیشرت ورزشی می باشد. اما پولوشرت مردانه یک تیشرت معمولی به حساب نمی آید، بلکه جایگاه بالایی در لیست جذاب ترین مدل تیشرت ورزشی مردانه قرار دارد. طراحی پولوشرت مردانه به شکلی است که علاوه بر باشگاه می توان در استایل اسپرت روزمره هم به راحتی از آن استفاده نمود و شیک پوش دیده شد. شما با پولوشرت اسپرت مردانه می توانید از این لباس ورزشی، به عنوان یک لباس اسپرت و کژوال هم استفاده کنید. طراحی متفاوت در قمست یقه و به کارگیری دکمه ، سبب می شود که تنخور این تیشرت نسبت به دیگر مدل تیشرت ورزشی مردانه، جذابیت بیشتری به همراه داشته باشد. اگر به استایل خود اهمیت می دهید و تمایل به شیک پوشی دارید، حتماً پولوشرت را امتحان نمایید.

تیشرت ورزشی مردانه مدل AIR J کد 301004

تیشرت ورزشی مردانه مدل AIR J کد 301004

مشاهده و خرید

ترفند طلایی در هنگام انتخاب بهترین مدل تیشرت ورزشی مردانه برای خوش تیپ دیده شدن

رعایت نکاتی در هنگام انتخاب مدل لباس، سبب می شود استایل اسپرت بسیار چشم گیری برای خود خلق نمایید. همانطور که می دانید طراحی تیشرت مردانه به یقه گرد و یقه هفت خلاصه می شود. ممکن است یکی از این دو مدل را برای خود انتخاب نمایید، اما از تنخور آن راضی نباشید. این شرایط هنگامی اتفاق می افتد که شما بهترین مدل تیشرت ورزشی مردانه را برای خود انتخاب نکرده اید. چگونه می  توان بهترین مدل تیشرت ورزشی مردانه انتخاب نمود؟ هنگامی که تیشرت را بر اساس فرم بدنی خود انتخاب نمایید.

مدل تیشرت ورزشی مردانه یقه گرد برای چه کسانی مناسب است؟

یقه تیشرت گرد، به اغلب افراد می آید و برای پوشیدن آن محدودیتی وجود ندارد. به همین دلیل این مدل تیشرت طی چندین سال هنوز در جایگاه بسیار محبوب لباس اسپرت مردانه قرار دارد.

 • افراد لاغر اندام با پوشیدن مدل یقه گرد تیشرت ورزشی مردانه استایل بهتری خواهند داشت.
 • کسانی که دارای صورتی باریک و لاغر و کشیده هستند، بهتر است مدل تیشرت را از مدل یقه گرد انتخاب نماییند تا بهتر دیده شوند.

چه افرادی بهتر است، مدل تیشرت ورزشی مردانه یقه هفت بپوشند؟

 • افراد با قد کوتاه، بهتر است به سمت تیشرت هایی بروند که دارای یقه هفتی می باشد. چون که چنین مدل تیشرت ورزشی مردانه ای سبب می شود که باریک تر و کشیده تر دیده شوند.
 • کسانی که دارای صورت درشت با پهنای زیاد هستند، مدل یقه هفت از تیشرت ورزشی مردانه مناسب آن ها خواهد بود.

کلام آخر

هنگامی که صحبت از خرید و استایل و ست کردن به میان می آید، طبیعتاً افراد تمایل به پوشیدن بهترین پیدا می کنند. از این رو فروشگاه ورزشی ریبون، صفر تا صد انتخاب از انواع بهترین مدل تیشرت ورزشی مردانه را در این مقاله گردآوری نمود. شما بر حسب نوع فعالیت، میزان مدت زمان استفاده، سلیقه شخصی و دیگر موارد، می توان بین مدل های پیشنهادی، بهترین را برای خود گلچین نمایید. شما می توانید جهت مشاهده انواع تیشرت ورزشی مردانه و مقایسه قیمت، به فروشگاه ورزشی ریبون مراجعه نمایید. در فروشگاه ریبون برای سفارشات بالا ی 450 هزار تومان، ارسال رایگان به سراسر ایران، درب منزل می باشد. اگر بخواهیم به معرفی شرایط فوق العاده عالیِ خرید از ریبون را معرفی نماییم، امکان بازگشت کالا تا 15 روز، خرید اقساطی، ارسال فوری برای تهران و کرج و تخفیفات عالی و حراج می باشد.

بیشتر بخوانید: معرفی چند تیشرت ورزشی مردانه تابستانی