جنس تیشرت ورزشی زنانه
بهترین پارچه تیشرت ورزشی زنانه کدام است؟

اگر قصد دارید یک انتخاب مناسب از پارچه تیشرت ورزشی زنانه برای خود داشته باشید، لازم است با انواع پارچه های تولید شده در این زمینه به خوبی آشنا باشید. می توانید بعد از شناخت کافی با ویژگی هر پارچه ی تیشرت زنانه ورزشی، بهترین پارچه به کار رفته در تیشرت را انتخاب کنید. چه مقدار با پارچه های لباس ورزشی موجود در بازار آشنایی دارید؟ آیا از ویژگی هایی یک پارچه ورزشی مناسب برای تولید تیشرت ورزشی، اطلاعی دارید؟ اگر در این زمینه تمایل دارید به اطلاعات جامع و کاملی برسید با ما، تیم فروشگاه ریبون، تا انتهای مقاله همراه باشید. در انتها به معرفی بهترین پارچه تیشرت ورزشی زنانه هم پرداخته ایم. بسیار ی از مشتریان فروشگاه ریبون، همیشه این سوال را از ما می پرسند که بهترین پارچه تیشرت ورزشی زنانه کدام جنس پارچه می باشد؟ به همین خاطر تیم فروشگاه ریبون، بنا به درخواست شما عزیزان، یک مقاله کامل در این زمینه برای راحتی شما، گردآوری کرده است.

انواع پارچه تیشرت ورزشی زنانه:

اهمیت پارچه در تیشرت ورزشی زنانه به قدری بالا است که در صورت انتخاب اشتباه، بر عملکرد ورزشی شما تاثیر منفی خواهد گذاشت. حتی انتخاب پارچه ی نامناسب می تواند بر روابط اجتماعی و اعتماد به نفس فردی هم تاثیر گذار باشد. بنابراین لازم است با نام و ویژگی هر پارچه تیشرت ورزشی زنانه به خوبی آشنا باشید، تا بتوانید با مقایسه ویژگی ها، بهترین پارچه تیشرت ورزشی زنانه را انتخاب کنید.

 • تیشرت از جنس فلامنت: این پارچه از لحاظ شستشو و ماندگاری، کیفیت و دوام بسیار بالایی دارا می باشد. پارچه تیشرت ورزشی زنانه فلامنت، در عین مقاوت بالا از نرمی و لطافت بسیار خوشایندی هم برخوردار می باشد.
 • جنس آیرو: تیشرت ورزشی پارچه آیرو، جنس بسیار خنکی را دارا می باشند.
 • پارچه میکروفیبر: این پارچه از تیشرت ورزشی، به خوبی می تواند با جذب رطوبت خاصیت ضد تعریق را برای شما به همراه داشته باشد.
 • جنس پارچه ی اسپندکس: نام دیگر این پارچه ی تیشرت ورزشی، لاکرا می باشد. این پارچه از لحاظ کشی بودن، دارای ضریب کشسانی فوق العاده بالایی است.
 • پارچه از جنس نخ پنبه: پارچه های الیاف طبیعی مثل نخ پنبه، به راحتی می توانند شما را در هنگام ورزش کردن خنک نگه دارند. به همین دلیل بیشترین تیشرت هایی که برای فصل تابستان یا بهار خریداری می شود، تیشرت نخی می باشد.
 • جنس غواصی: این پارچه از تیشرت ورزشی، از لحاظ کشسانی و انعطاف بسیار مقاوم به حساب می آید. لازم است بدانید که این پارچه هم از طول هم از عرض، به راحتی می تواند، کِش بیاید.
 • پارچه اسپان: یکی از ویژگی هایی که در پارچه های اسپان به راحتی می توان مشاهده کرد، نرم و لطیف بودن آن است. همچنین پارچه اسپان در تیشرت ورزشی، ویژگی ضد باکتری بودن را به آن لباس می بخشد.
 • پارچه تیشرت ورزشی ملانژ: پارچه ی ملانژ به زیر شاخه های متنوعی از پارچه تقسیم بندی می شود. به طور کلی برای معرفی ویژگی پارچه ی ملانژ، می توان به مناسب بودن در فصل سرما اشاره کرد. بدین سبب در بیشتر لباس ورزشی فصول سرد این پارچه را مشاهده خواهید کرد.
 • جنس تیشرت از سیملس: پارچه سیملس ویژگی ضد تعریق بودن و خاصیت تنفسی بسیار خوبی را دارا می باشد. همچنین این پارچه در عین سبکی از دوام و ماندگاری خوبی هم برخوردار می باشد.
 • پارچه ویسکوز: این پارچه به تیشرت ورزشی قابلیت بسیار تنفس پذیری را می بخشد. به همین دلیل از این پارچه تیشرت ورزشی بیشتر در بهار و تابستان استفاده می شود. اگر از پارچه ویسکوز در تولید تیشرت استفاده شده باشد، زیبایی تیشرت را تضمین می کند. زیرا این پارچه بسیار از بافت خوش دوخت و دوزی برخوردار می باشد. از مهم ترین ویژگی این پارچه، می توانیم به نرمی و سبکی بالای آن اشاره داشته باشیم.

البته پارچه های ورزشی دیگری هم در زمینه ی تولید تیشرت ورزشی استفاده می شود، که در مقاله های دیگر از فروشگاه ریبون به آن ها خواهیم پرداخت. پارچه های نام برده شده در این مقاله، در بازار بیشتر به چشم تان می خورد، به همین خاطر سعی شده است تا ویژگی متداول ترین پارچه ها را در اختیارتان قرار دهیم که بتوانید در هنگام خرید، تصمیم درستی بگیرید.

بیشتر بخوانید: نگهداری از تیشرت ورزشی زنانه با رعایت چند نکته طلایی

 جنس تیشرت ورزشی تنفسی

ویژگی بهترین پارچه تیشرت ورزشی زنانه چیست؟

اکنون با بررسی هر کدام از پارچه های تیشرت ورزشی زنانه در بازار، می توان به معرفی بهترین آن ها پرداخت. البته ممکن است این بهترین پارچه ی تیشرت ورزشی زنانه، در فصل های متفاوت متغیر باشد. یا هر بانویی با توجه به سلیقه و نظر شخصی، بهترین را از بین پارچه های متنوع برای خود انتخاب کنید. به همین خاطر، ابتدا ویژگی هایی که یک پارچه تیشرت ورزشی زنانه باید دارا باشد تا مدال بهترین را ازآن خود کنید، را در ادامه بررسی کرده ایم. شما با توجه به این ویژگی ها می توانید با مقایسه ی انواع پارچه های گفته شده، به بهترین پارچه تیشرت ورزشی زنانه دست پیدا کنید.

 • پارچه ای در تولید تیشرت ورزشی زنانه به بهترین تبدیل می شود که کاملاً جنس خنکی داشته باشد. پارچه با جنس خنک، تیشرت را تبدیل به یک لباس ضد تعریق می کند، که این ویژگی بسیار عالی است.
 • پارچه ی به کار رفته در تیشرت ورزشی، باید پارچه کاملاً تنفسی باشد، تا مانع عرق ورزشکار حین حرکات ورزشی شود.
 • تیشرت با بهترین پارچه، باید ضد چروک باشد تا در اثر حرکت های مختلف ورزشی، ظاهرِ ناخوشایندی به خود نگیرد.
 • پارچه ی تیشرت ورزشی برای خانم ها زمانی نامِ بهترین را به خود می گیرد که هم لطافت داشته باشد و هم در برابر پوست حساس بانوان حساسیتی ایجاد نکند.
 • بهترین پارچه تیشرت ورزشی زنانه باید به خوبی حالت کششی داشته باشد. به خاطر اینکه برای هر سایزی، حتی خانم های سایز بزرگ مناسب باشد و انجام حرکات ورزشی به راحتی امکان پذیر باشد.

بهترین پارچه ی تیشرت ورزشی کدام پارچه می باشد؟

پارچه ی ویسکوز، فلامنت، سیملس و نخی بهترین و مناسب ترین پارچه در تولید تیشرت ورزشی زنانه می باشند. این پارچه ها به قدری از ویژگی های منحصر به فرد، برخوردار می باشند که  در صنعت تولید لباس ورزشی مخصوصاً پارچه ی تیشرت ورزشی زنانه بسیار پر طرفدار شده است. لازم به ذکر است که تمامیِ تیشرت با پارچه های نام برده شده با بالاترین کیفیت در فروشگاه ریبون موجود است. می توانید از شیک ترین و جذاب ترین تیشرت ورزشی فروشگاه ریبون، مورد پسند خود را خریداری کنید. می توانیم این مژده را به شما بدهیم که دیگر برای خرید از فروشگاه ریبون به هیچ عنوان نگرانی مالی نداشته باشید. اولاً که قیمت تیشرت ورزشی زنانه در ازران ترین و مناسب ترین حالت ممکن در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. دوماً می توانید با ثبت سفارش در فروشگاه ریبون، خرید اقساطی را تجربه کنید.

برای مطالعه بیشتر: 5 قانون برای انتخاب تیشرت ورزشی زنانه