سایزبندی شلوارک ورزشی زنانه
راهنمای سایزبندی شلوارک ورزشی زنانه

انتخاب اندازه ی صحیح از بین سایزبندی شلوارک ورزشی زنانه، ممکن است کمی دشوار باشد. احتمالاً برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام خرید، سایزبندی نادرستی را برای خود انتخاب کرده باشید، از این رو منجر به خریدی ناموفق شده است. انتخاب سایزبندی شلوارک ورزشی زنانه به درستی، نیازمندِ دانستنِ اندازه ی دقیق بدن شما است.

همچنین دانستن یکسری اطلاعات، در انتخاب کردن سایزبندی صحیح هم می تواند شما را در این مسیر یاری دهد. نکات و اطلاعاتی که در ادامه، توسط تیمِ فروشگاهِ ریبون، در اختیارتان قرار داده شده است، می تواند سایزبندی صحیح شما را در هنگام خرید تضمین کند. می توانید از این اطلاعات استفاده کنید و هر زمان که نیاز داشتید، از آن بهره ببرید. در ادامه به صورت کامل و جامع شما را با نحوه ی چگونگی سایز بندی شلوارک ورزشی زنانه آشنا می کنیم.

نحوه ی انتخاب صحیح سایزبندی شلوارک ورزشی زنانه

مطالعه کنید: شلوارک ورزشی زنانه

نحوه ی انتخاب صحیح سایزبندی شلوارک ورزشی زنانه

انتخاب سایز بندی مناسب در هنگام خرید شلوارک ورزشی زنانه، موضوع مهمی بسیار به شمار می رود. در مقاله ی دیگری از فروشگاه ریبون، نکات و اطلاعات اساسی را در اختیارتان گذاشته ایم تا به اهمیت سایز بندی دقیق شورتک و شلوارک پی ببرید. بدین سبب، شما را به مطالعه ی مقاله ای تحت عنوان” راهنمای انتخاب سایز شلوارک ورزشی زنانه” در فروشگاه لباس ورزشی ریبون، دعوت می نماییم.

اگر سایزبندی شلوارک ورزشی زنانه را به درستی انتخاب نکرده باشید، طبیعتاً نمی توانید از آن استفاده کنید. در واقع با انتخابی نادرست، هزینه و وقت خود را از دست داده اید. بدین سبب، تیم فروشگاه ریبون، در راستای راحتی و پاسخگویی به نیاز مشتریان، در این مقاله، نحوه ی صحیح انتخاب شلوارک را در اختیارتان گذاشته است. به راحتی می توانید از این مقاله در راستای درست انتخاب کردن، نهایت استفاده را ببرید.

نحوه ی صحیحِ انتخابِ سایزبندی در خرید اینترنتی با خرید حضوری متفاوت است. در هر کدام از این روش های متفاوت خرید کردن، با رعایت نکاتی می توان یک سایز دقیق در هنگام انتخاب کردن دست پیدا کرد. اگر قصد خرید شرتک یا شلوارک دارید، پس بهتر است، هر چه زودتر با روش های مناسب برای انتخاب سایزبندی شلوارک ورزشی زنانه آشنا شوید.

تیشرت ورزشی زنانه کد 401052

تیشرت ورزشی زنانه کد 401052

مشاهده و خرید

نحوه ی انتخاب سایزبندی شلوارک ورزشی زنانه در خرید اینترنتی

نحوه ی انتخاب سایزبندی شلوارک ورزشی زنانه در خرید اینترنتی

در هنگام خرید اینترنتی، امکان پُرو لباس در لحظه وجود ندارد. شما باید خود، یک سایز مشخص را در بین سایزبندی ها انتخاب کنید. اگر تصمیم به خرید اینترنتی شلوارک ورزشی زنانه را دارید و از بابت سایزبندی سردرگم شده اید، لازم است خیالتان را از این بابت راحت کنیم. با رعایت نکاتی که در ادامه به آن پرداخته ایم، به راحتی می توانید خریدِ موفق اینترنتی شلوارک را تجربه کنید. نکاتی که در هنگام انتخاب سایز شلوارک باید در نظر داشته باشید:

 • مهم ترین نکته در خرید اینترنتی، خرید از فروشگاه های معتبری مثل ریبون است. فروشگاه لباس ورزشی ریبون، در طول چندین سال در خدمت مشتریان خود می باشد و نهایت تلاش خود را برای جلب رضایت مشتری انجام می دهد. فروشگاه معتبری مثل ریبون اندازه و سایزبندی شلوارک ورزشی زنانه را به درستی درج کرده اند.
 • در هنگام خرید شلوارک در فروشگاه ریبون، هنگامی که محصول را انتخاب می کنید. یک صفحه حاوی اطلاعات لباس برای شما نمایش داده می شود. یکی از نکاتی که در هنگام انتخاب لازم است توجه کنید، فاق شلوارک است. فاق بلند از لحاظ سایز بندی، رضایت بالاتری را برای شما به همراه خواهد داشت.
 • عموماً در صفحه ی اطلاعات محصول، اطلاعات دقیقی از سایزبندی در اختیار کاربر قرار داده می شود. در فروشگاه ریبون، می توانید از بین سایزبندی های متفاوت مثل S، M، L، XL،XXL و مواردی از این قبیل، سایز خود را انتخاب کنید. اما بهتر است قبل از انتخاب، راهنمای سایز بندی را مشاهده کنید. در این قسمت یک جدول حاوی اطلاعات دقیقی از سایز بندی شلوارک، چه طولی چه عرضی در اختیارتان قرار داده شده است. این جدول حاوی اطلاعاتی است که بسیار دقیق اندازه گیری شده است تا شما بتوانید در هنگام خرید اینترنتی، با خیالی راحت سایزبندی درست را انتخاب کنید. این جدول برای هر سایز به صورت مجزا، حاوی اندازه های دور کمر، قد شلوارک، طول فاق و عرض ران نوشته شده است. شما می توانید به دنبالِ سایزبندی خود در این جدول باشید.
 • در این مرحله لازم است سایز و اندازه های دقیق طولی و عرضی خود را بدانید. در همین لحظه، بهتر است شروع به گرفتن سایز دقیق خود کنید. می توانید اندازه های خود را با جدول مطابقت دهید تا سایزبندی صحیح را انتخاب کنید. با این کار درصد خطا در سایزبندی بسیار پایین می آید.
 • یک نکته طلایی در هنگام خرید شلوارک می تواند بر انتخاب شما تاثیر بگذارد، آن هم میزان کشسانی پارچه است.
 • در هنگام انتخاب سایزبندی شلوارک ورزشی زنانه برای خود، توجه داشته باشید که ترجیح می دهید، لباس بر تن آزاد یا فیت باشد. گاهی اوقات میزان کشانی پارچه شلوارک به قدری بالاست که فرد با سایز 38، می تواند سایز 36 را هم بپوشد. گاهی اوقات هم ضریب کشسانی شلوارک پایین است و دقیق فیت تن همان سایز بندی می باشد.

تیشرت ورزشی زنانه کد 401072

تیشرت ورزشی زنانه کد 401072

مشاهده و خرید

امروزه خرید به صورت آنلاین دیگر با زندگی مردم در هم آمیخته شده است. هر کدام از شما احتمالاً، حداقل یکبار تجربه ی خرید آنلاین را داشته اید. اما بهتر است موارد بالا را در خاطر بسپارید، تا خریدتان به خریدی ایده آل تبدیل شود. لازم به ذکر است که فروشگاه ریبون، انواع جدیدترین مدل های زیبای شلوارک و شرتک را در اختیار شما گذاشته اشت، تنها کافی است که وارد صفحه ی فروشگاه ریبون شوید و از این مدل های خاص و جذاب دیدن فرمایید.

تیشرت زنانه مدل هاوایی کد 401062

تیشرت زنانه مدل هاوایی کد 401062

مشاهده و خرید

شرایط خرید اینترنتی از ریبون به گونه ای است که شما را از بابت نگرانی های سایزبندی خلاص می کند. بدین گونه که در فروشگاه ریبون، امکان تعویض و مرجوعی تا 15 روز برای مشتریان عزیز، فراهم است. پس با خیالی راحت از بابت سایزبندی، می توانید همین حالا در ریبون ثبت سفارش داشته باشید.

مشاهده کنید: لباس زنانه

چگونه می توان سایز بندی شلوارک ورزشی زنانه را در فروشگاه ریبون درست انتخاب کرد؟

چگونه می توان سایز بندی شلوارک ورزشی زنانه را در فروشگاه ریبون درست انتخاب کرد؟

مژده به مشتریان ریبون، خرید اقساطی شروع شد! با افتخار سعی شده است تا شرایط خرید اقساطی برای دنبال کنندگان لباس ورزشی در ریبون، فراهم شود. شما با خرید اقساطی در فروشگاه ریبون، دیگر دغدغه ی مالی نخواهید داشت. پس بهتر است قبل خرید شلوارک از ریبون، با نحوه ی انتخاب صحیح سایزبندی در این فروشگاه آشنا شوید:

 • قدم اول: یک متر بردارید و اندازه ی خود را به درستی اندازه بگیرید.
 • بهتر است برای اندازه گرفتن از یک نفر دیگر کمک بگیرد تا خطای اندازه گیری کاهش یابد.
 • اگر فکر می کنید که اندازه ی دقیق خود را می دانید، به تجربه ی ریبون اعتماد کنید. حتماً در هر زمان که قصد خرید اینترنتی شلوارک را داشتید باید این مرحله را سپری کنید. ممکن است که در این مدت درگیر اضافه وزن شده باشید یا کاهش وزن را تجربه کرده باشید. این بدین معنی است که احتمالاً سایزبندی شما هم دستخوش تغییراتی شده باشد. به هیچ عنوان از این بابت برای انتخاب سایز بندی شلوارک، ریسک نکنید.
 • برای انتخاب سایز بندی، ابتدا جدول سایز بندی این فروشگاه را مشاهده کنید.
 • مطابق جدول شروع به گرفتن دور کمر، قد پا و دور ران خود کنید.
 • اکنون با توجه به این اندازه ها، می توانید شلوارکی را از ریبون خریداری کنید که دقیقاً مطابق با انداره ی خودتان است.
 • اگر در این مرحله نگران سایزبندی بودید، می توانید باز هم با خیالی راحت سفارشتان را ثبت کنید. چرا که شرایط مرجوعی و تعویض در فروشگاه پوشاک ورزشی ریبون، برای راحتی و رضایت مشتریان فراهم می باشد.
 • چنانچه در هنگام خرید از فروشگاه ورزشی ریبون، سوالی در ذهن داشتید، می توانید به صورت چت آنلاین و در همان لحظه، با کارشناسان پشتیبانی ریبون در تماس باشید.

تیشرت ورزشی زنانه مدل V PRO کد 401042

تیشرت ورزشی زنانه مدل V PRO کد 401042

مشاهده و خرید

نحوه ی انتخاب سایز بندی شلوارک ورزشی زنانه در خرید حضوری

نحوه ی انتخاب سایز بندی شلوارک ورزشی زنانه در خرید حضوری

در هنگام انتخاب سایز بندی شلوارک ورزشی زنانه در خرید حضوری نیز لازم است سایز بندی خود را به درستی بدانید. شما تا سایز دقیق را ندانید، مجبورید چند بار شلوارک ورزشی را پرو کنید. البته برای خرید شلوارک ورزشی زنانه، امکان و اجازه ی پُرو کردن اتفاق نادری است. چرا که از لحاظ بهداشتی، کارِ پسندیده ای نمی باشد.

مطالعه کنید: پرفروشترین تیشرت های مردانه