ست شلوارک ورزشی مردانه دولایه
راه ست کردن شلوارک ورزشی مردانه

ست کردن شلوارک ورزشی مردانه می تواند به شکل های مختلفی انجام شود. در دنیای امروزی بهتر است با توجه به اصول ست کردن لباس، به استایل مردانه ی خود اهمیت دهید. نحوه آشنایی با اصول ست کردن به این خاطر اهمیت دارد که می تواند بر میزان اعتماد به نفس شما در جامعه به خوبی تاثیر گذار باشد. اگر تمایل دارید، دیگران شما را به فردی شیک پوش یاد کنند، پس باید به استایل خود اهمیت ویژه ای بدهید. این میزان اهمیت بالا در ست کردن، به ست لباس ورزشی مردانه هم مربوط می شود. اگر توجه داشته باشید لباس ورزشی، به استایل اسپرت روزانه برای آقایان تبدیل شده است. چون که این لباس ها، از جنس و طراحی بسیار راحتی برخوردار می باشد. همچنین در عین حال، مدل های متنوع و شیکی مثل شلوارک ورزشی مردانه روانه ی بازار شده است که مورد پسند بیشتر آقایان ورزشکار می باشد. شلوارک ورزشی مردانه یکی از لباس هایی است  که اغلب آقایان اسپرت پوش، اقدام به خرید آن می نمایند. با توجه به این میزان تقاضای آقایان برای خرید شلوارک، نیاز است که از نحوه ی ست کردن آن آشنا شد. رعایت یک اصل در داشتن استایلی شیک ورزشی مردانه، انتخاب مدل مناسب و جذاب شلوارک ورزشی مردانه است. حتی اگر تمام روش های ست کردن را به درستی انجام داده باشید ولی انتخاب زیبایی نداشته باشید، دیگر خوش تیپ نخواهید بود. بنابراین قبل از ست کردن، ابتدا از شیک بودن مدل انتخابی اطمینان حاصل نمایید. بهتر است علاوه بر نظر و سلیقه ی شخصی خود، از نظرات دیگران هم کمک بگیرید. در ادامه روش ها و ترفندهایی را در اختیارتان گذاشته ایم تا بتوانید به بهترین شکل، اقدام به ست کردن شلوارک ورزشی مردانه خود کنید.

 ست شلوارک ورزشی مردانه بنفش

چند راه برای ست کردن شلواک ورزشی مردانه

یکی از اصول زیبایی شناسی در استایل رعایت قوانین رنگ و طرح می باشد. لازم است برای خوش تیپ شدن این موارد را در ست کردن شلوارک ورزشی مردانه به خوبی رعایت فرمایید. یکی از سوالاتی که آقایان ورزشکار همیشه هنگام خرید از فروشگاه ریبون، می پرسند این است که برای ست کردن شلوارک ورزشی مردانه به زیبایی بهتر است چه اقداماتی انجام داد. در پاسخ، می توانید از روش های پیشنهادی اصول ست کردن شلوارک بهره ببرید:

 • طرح: به طور کلی بهتر است برای اینکه استایل ورزشی شیک دیده شود، برای بالا تنه هم، از همان طرح شلوارک، انتخاب داشته باشید. البته اگر شلوارک از طرح های شلوغ برخوردار باشد، اتفاقاً باید از طرح مخالف آن زمینه برای بالا تنه انتخاب داشته باشید. پوشیدن لباس با طرح شلوغ می تواند شیک پوشی استایل شما را زیر سوال ببرد. البته این موضوع کاملاً سلیقه ای است. چنانچه تمایل به این سبک لباس پوشیدن دارید، گاهی می توانید از این ست به عنوان تنوع بخشیدن در استایل استفاده نمایید. لازم به ذکر است که طرح لباس، شامل ظاهر کلی شلوارک می شود. هر گونه دیزانی که در شلوارک از دوخت و دوز گرفته تا طرح پارچه را گفته می شود.
 • مدل: در این سبک استایل کردن بایستی به دنبال لباس مردانه ای باشید که با مدل شلوارک مد نظر، مطابقت داشته باشد. بدین شکل که اگر آستر لباس از رنگ متفاوت استفاده شده باشد، همین مدل در بالاتنه هم باید رعایت شده باشد. اگر مدل شلوارک از طرح ترکیبی برخوردار است برای لباس بالا تنه هم باید به دنبال چنین مدلی باشید. اگر بتوانید برای ست کردن شلوارک ورزشی مردانه خود از این شیوه استفاده نمایید، خوش تیپ شدن خود را تضمین نموده اید. چون که در نگاه اول، استایل ورزشی شما یک لباس ست آماده و کامل دیده می شود. این ست، از لحاظ بصری، دید جذابی را برای شما به همراه دارد. برای این مدل ست کردن بهتر است با مدل های جدید لباس ورزشی آشنا باشید تا بتوانید مدل مناسبی را برای بالا تنه انتخاب نمایید. می توانید برای مشاهده ی انواع تیشرت ورزشی مردانه یا رکابی وارد سایت فروشگاه ریبون شوید.
 • جنس: یکی دیگر از فاکتورهایی که می توان برای استایل کردن شلوارک بهره برد، مطابقت داشتن جنس بالاتنه و پایین تنه می باشد. بهتر است برای خوش تیپ دیده شدن، به سمت لباسی بروید که از لحاظ جنس پارچه با شلوارک تان همخوانی داشته باشد. مثلاً اگر جنس پارچه شلوارک آیرو می باشد، بهتر است برای لباس ورزشی بالا تنه علاوه بر نکات مطرح شده، از جنس آیرو انتخاب داشه باشید. لازم به ذکر است تنوع جنس ورزشی در محصولات ریبون به اندازه ای که هر جنسی را که مد نظر دارید را می توانید در این فروشگاه پیدا نمایید. می توانید در این مواقع، از فیلتر جنس در صفحه فروشگاه ریبون استفاده کنید تا هر چه سریع تر به جنس مورنظر برسید.
 • برند: علاوه بر نکات و اصول گفته شده، لازم است در هنگام ست کردن شلوارک ورزشی مردانه از برند یکسان انتخاب داشته باشید. استایل کردن شلوارک از یک برند و بالاتنه از برند دیگر، به هیچ عنوان شما را شیک پوش نشان نخواهد داد. سعی کنید برند لباس ورزشی برای بالاتنه مثل تیشرت یا رکابی را از برند شلوارک ورزشی خود خریداری داشته باشید. در این شرایط اصالت استایل خود را زیبا و جذاب به نمایش گذاشته اید. می توانید برند لباس ورزشی مردانه در مارک های مانند برند نایکی، مارک آدیداس، برند آندرآمور، مارک فیلا، برند پوما و موارد دیگر را از فروشگاه ریبون تهیه فرمایید.
 • هارمونی رنگبندی: یکی از روش هایی که می توان برای ست کردن شلوارک ورزشی مردانه انتخاب کرد، طیف رنگبندی مناسب است. با ایجاد هارمونی رنگی در استایل، به یک زیبایی بصری دست خواهید یافت. در این مرحله ممکن است برایتان سوال پیش بیاید که از چه رنگ هایی می توان برای ست کردن شلوارک، انتخاب نمود؟ برای رسیدن به پاسخ، ما را تا انتها همراهی بفرمایید.
شورتک ورزشی مردانه 305102

شورتک ورزشی مردانه 305102

مشاهده و خرید

 ست شلوارک ورزشی مردانه زرد رنگ

نکات رنگبندی در نحوه ی ست کردن شلوارک ورزشی مردانه شیک

 1. رنگ یکسان: اگر به تازگی شروع به ست کردن کرده اید، این نحوه ی استایل کردن از رنگ همسان، یکی از راحت ترین روش های استایل کردن می باشد. بدین شکل که رنگ شلوارک هر رنگی که باشد، بهتر است برای بالاتنه از همان رنگ استفاده کرد.
 2. رنگ مشابه: می توانید برای شیک تر دیده شدن، از تنالیته ی رنگی یکسان از رنگ شلوارک استفاده نمایید. رنگ مشابه در واقع در همان خانواده ی رنگی شلوارک می باشد اما ممکن است کمی تیره تر یا روشن تر انتخاب شود.
 3. رنگ مکمل: برای ساختن یک ست زیبا در لباس ورزشی خود، می توانید از رنگ های مکمل بهره ببرید. آشنایی با تئوری رنگشناسی شما را در این مرحله یاری می نماید. پس خالی از لطف نیست که مقاله ی دیگری از ریبون تحت موضوع تئوری رنگی را مطالعه فرمایید. مقاله ی ” نقش رنگ و جنس در انتخاب شلوارک ورزشی زنانه” در زمینه ی ست و علم رنگشناسی به مطالبی جالب پرداخته شده است. می توانید از مثال های رنگی این مقاله برای ست کردن شلوارک ورزشی مردانه الهام بگیرید.
 4. رنگ متضاد: یکی از جذاب ترین نوع ست کردن شلوارک ورزشی برای آقایان، انتخاب از رنگبندی متضاد است. این نوع سبک، استایل شما را قدرتمند و جسور نشان می دهد. اما بهتر است در انتخاب رنگ های تضاد هم، اغراق آمیز تصمیم نگیرید. چون که ممکن است این روش، در شیک نشان دادن استایل نتیجه ی عکس دهد.

بیشتر بخوانید: نحوه خرید شلوارک ورزشی مردانه مناسب براساس ورزش مورد علاقه تان

 ست شلوارک ورزشی مردانه با آبی

چند ترفند برای راحت ست کردن شلوارک ورزشی مردانه

 • کمک گرفتن از اکسسوری: گاهی ممکن است برای ست کردن شلوارک ورزشی نتوانید، موارد مطرح شده را در استایل اعمال نمایید. در این شرایط برای ست کردن شلوارک ورزشی مردانه، بهتر است از اکسسوری ورزشی کمک بگیرید. به طور کلی اگر در استایل ورزشی خود اکسسوری داشته باشید جذابیت تیپ ورزشی خود را چند برابر نموده اید. مخصوصاً اگر بتوانید از رنگبندی و طرح شلوارک، برای اکسسوری مناسب انتخاب داشته باشید. اکسسوری ورزشی می تواند شامل هد بند، مچ بند و مواردی از این قبیل باشد که در فروشگاه ریبون موجود است.
 • انتخاب رنگبندی خنثی: یک ترفند برای ست کردن شلوارک ورزشی مردانه به آسانی، انتخاب از رنگ های خنثی است. در این شرایط فرقی نمی کند که رنگ خنثی را برای بالا تنه انتخاب می نمایید یا پایین تنه. در هر صورت رنگ هایی خنثی مانند سفید، کرم و طوسی به زیبایی در کنار سایر رنگها، ست می شوند.

 ست کردن شلوارک ورزشی مردانه با تیشرت

برای ست کردن شلوارک ورزشی مردانه چه لباسی می توان پوشید؟

 • تیشرت ورزشی مردانه: یکی از استایل هایی که به زیبایی کنار شلوارک می توان پوشید، تیشرت می باشد. در این مرحله لازم است تیشرت ورزشی مردانه را با توجه به نکات مطرح شده انتخاب نمایید.
 • رکابی ورزشی مردانه: برای ست کردن شلوارک ورزشی مردانه می توانید مدل های متنوع از رکابی استفاده کنید. البته این استایل زمانی ست جذابی دیده می شود که با توجه به نکات گفته شده در ابتدای مقاله، انتخاب شده باشد.
 • جوراب ورزشی: لازم نیست برای ست کردن شلوارک ورزشی مردانه ی خود، هزینه های زیاد داشته باشید. می توانید با انتخاب رنگبندی متناسب شلوارک، یک جوراب قشنگ برای استایل خود تهیه فرمایید. برای استایل کردن نیازی به صرفه هزینه های بالا نیست، فقط کافی است سلیقه را در جزئی ترین پوشاک خود، به خوبی رعایت فرمایید.
 • کتونی ورزشی: در کنار لباس ورزشی که از طرف فروشگاه ریبون پیشنهاد شده بود، می توان برای ست کردن شلوارک ورزشی از یک کتونی متناسب استفاده کنید. رعایت تناسبات و هارمونی در کتونی، می توانید استایل را شیک و منحصر به فرد نشان دهید.

پیشنهاد ریبون: انواع مختلف جنس مناسب برای تولید شلوارک ورزشی مردانه

 شلوارک ورزشی مردانه مشکی

سخن آخر:

فروشگاه ریبون، در این مقاله سعی کرده است تا بهترین و راحت ترین شیوه ی ست کردن شلوارک ورزشی مردانه را در اختیار شما قرار دهد. چنانچه در زمینه ی ست کردن ایده ی جدیدی به ذهنتان می رسد که در این مقاله از قلم افتاده است، می توانید با ثبت نظر ما را از ذوق و هنر خود مطلع بفرمایید. با توجه به نکات ست کردن، خالی از لطف نیست که محصولات متنوع ریبون را از نظر بگذرانید. فروشگاه ورزشی ریبون در زمینه ی فروش انواع لباس ورزشی و اکسسوری ورزشی فعالیت می نماید. می توانید از بین این تعداد محصول متنوع از برند گرفته تا جنس، لباس مناسبی برای خود تهیه فرمایید. شرایط قسطی و امکان مرجوعی در فروشگاه ریبون فراهم است. می توانید هم اکنون لباس مورد نظر را خریداری فرمایید و در زمانی کوتاه در سراسر ایران تحویل بگیرید. برای سفارشات ساکنین تهران یا کرج، ارسال فوری فراهم می باشد. فروشگاه ریبون می تواند در کمتر از 3 ساعت زمان، بسته ی مورد نظر را به ساکنین تهران و کرج برساند.