ست تیشرت ورزشی مردانه با شلوارک
ست کردن تیشرت ورزشی مردانه با شلوارک و شورتک

برخی از مدل های ست تیشرت ورزشی مردانه با شلوارک به صورت شرکتی است که جذابیت خاصی به استایل شما می دهد. شما می توانید برای خوش پوش دیده شدن، ست تیشرت شلوارک ورزشی برای خود تهیه نمایید. اما اگر می خواهید با تیشرت ورزشی مردانه همراه با شلوارک یا شورتک ست جذابی بسازید، نیاز است یکسری فاکتور را در زمانِ استایل کردن، رعایت کنید. برای ست تیشرت ورزشی مردانه با شلوارک می توان از روش های مختلفی استفاده نمود تا استایل را به سمت خوش تیپ شدن پیش برد. شما با اعمال یکسری نکات، به راحتی می توانید هر تیشرت ورزشی مردانه ای که دارید را با شلوارک ست نمایید تا خوش پوشی خود را در هنگام ورزش حفظ کرده باشید.

راه و روش اصولی برای نحوه ست تیشرت ورزشی مردانه با شلوارک مردانه

راه و روش اصولی برای نحوه ست تیشرت ورزشی مردانه با شلوارک مردانه

آقایانی که به باشگاه می روند، طبیعتاً در عین توجه به تناسب اندام به استایل خود نیز اهمیت می دهند. بنابراین ممکن است بخواهند که تیشرت را با شلوارک بپوشند اما در این مسیر ممکن است با یک اشتباه کوچک، خوش پوشی خود را از دست بدهند. نگران نباشید، فروشگاه ورزشی ریبون، شما را در مسیر خوش استایلی همراهی می کند. می توانید با به کارگیری تنها چند ترفند کوچک اما کاربردی، ست کردن تیشرت ورزشی مردانه با شلوارک را به بهترین حالت انجام دهید:

 • هارمونی رنگ
 • هماهنگی لازم بین طراحی و مدل تیشرت و شلوارک و شورتک
 • برند یکسان به جای استفاده از چند مارک متفاوت
 • هماهنگی پترن پارچه و یا استفاده از تنها یک لباسِ طرح دار
 • رعایت سبک تیشرت با شلوارک
 • استفاده کردن از جزییات طرح تیشرت برای کمک در نحوه استایل نمودن با شلوارک
 • به کارگیری خلاقیت جهت شکوفایی ایده هایی نو در استایل اسپرت
 • شجاعت تنوع بخشیدن در ترکیب لباس ها

شما می توانید چندین لباس را پشت سر هم بپوشید تا بتواند از نتیجه یک استایل، رضایت کافی را کسب نماید. توجه کنید که برای جذابیت بصری، جنس به کار رفته در بالا تنه و پایین تنه بایستی همسان یا مشابه باشد.

تیشرت نایکی مردانه کد 301098

تیشرت نایکی مردانه کد 301098

مشاهده و خرید

ست تیشرت ورزشی مردانه با شلوارک را با رنگ مناسبی استایل کنید.

برای ست تیشرت ورزشی مردانه با شلوارک، لازم است به ترکیب رنگی هر دو بخش ست لباس ورزشی مردانه توجه نمایید:

 • می توانید رنگ تیشرت را با شلوارک و شرتک ورزشی به صورت کاملاً مشابه انتخاب نمایید. این نوع استایل کردن می تواند شما را با قدی بلند و کشیده نشان دهد. در نتیجه با رعایت یک ترفند کوچک، جذابیت خود را چند برابر نموده اید.
 • می توانید برای تنوع، رنگ شلوارک را از بین خانواده رنگی تیشرت ورزشی مردانه انتخاب نمایید. برای این نوع ست کردن کاملاً دستتان باز است، چرا که می توان به سمت رنگ هایی بروید که کمرنگ تر یا پررنگ تر از رنگ تیشرت هستند.
 • چنانچه وقت استایل کردن را ندارید، می توانید رنگ شلوارک را از بین رنگ های خنثی انتخاب نمایید. شلوارک با رنگ هایی مثل طوسی، کرم، سفید یا مشکی در کنار هر تیشرتی می تواند به راحتی ست شود.
 • از تضاد رنگی برای ست تیشرت ورزشی مردانه با شلوارک غافل نشوید. به صورت مثال، می توانید تیشرت ورزشی مردانه قرمز رنگ را با شلوارک آبی ست کنید، این نوع ست کردن می تواند شما را جذاب و منحصر به فرد نشان دهد.

ایده برای ست تیشرت ورزشی مردانه با شلوارک ورزشی جذاب

ایده برای ست تیشرت ورزشی مردانه با شلوارک ورزشی جذاب

شما می توانید تیشرت ورزشی مردانه را با هر مدلی از شلوارک ورزشی استایل نماید. چون هر دو لباس از یک سبک پیروی می نمایند، پس قابلیت ست شدن را در کنار یکدیگر به همراه دارند. در ادامه، فروشگاه ریبون چند ایده پیشنهادی جهت ست تیشرت ورزشی مردانه با شلوارک، به حضور شما معرفی می نماییم.

 • تیشرت ورزشی مردانه نایکی و شلوارک نایکی، یکی از گزینه هایی است که می توانید به راحتی در کنار هم بپوشید. هماهنگی بین برند لباس هایی که انتخاب کرده اید، می تواند اصالت استایل اسپرت شما را به سمت لاکچری بودن ببرد.
 • ست تیشرت ساده با شلوارک راحتی یکی از راحت ترین آیتم هایی است که می تواند همیشه برای استایل اسپرت خود انتخاب نمایید. این نوع سبک استایل کردن، می تواند برای هر مکان و موقعیتی مناسب باشد. چون که در عین سادگی، می تواند استایل شما را به سمت شیک پوشی ببرد.
 • تیشرت طرح دار با شلوارک ورزشی مردانه ساده، گزینه ای است که می توانید با تیشرت های پترن دار انتخاب نمایید. انتخاب دو لباس طرح دار در کنار هم، یکی از اشتباهات رایج برای ست تیشرت ورزشی مردانه با شلوارک می باشد. البته اگر پترن و طرح ها یکسان باشد، می تواند ظاهر خوبی داشته باشد، اما اگر اینگونه نباشد، به هیچ عنوان استایل را زیبا نشان نخواهد داد.
 • شما برای ست کردن تیشرت ورزشی مردانه خود از جنس آیرو می توانید شلوارک یا شورتک از همان جنس را بپوشید. لازم به ذکر است که فروشگاه ریبون، تنوع لباس ورزشی را از لحاظ جنس و رنگ و طرح به اندازه ای در دسترس قرار داده است که بتوانید به راحتی انتخاب نمایید. چنانچه می خواهید جنس تیشرت با شلوارک ورزشی یکسان باشید، می توانید به انواع لباس ورزشی در فروشگاه ریبون مراجعه نمایید و جنس مورد نظر را فیلتر کنید. در این شرایط هر لباسی که با آن جنس تولید شده باشد را برای شما نمایش داده می شود.

تیشرت نایکی مردانه کد 301104

تیشرت نایکی مردانه کد 301104

مشاهده و خرید

ترفند برای جذابیت داشتن ست تیشرت ورزشی مردانه با انواع شلوارک اسپرت

ترفند برای جذابیت داشتن ست تیشرت ورزشی مردانه با انواع شلوارک اسپرت

به تنخور تیشرت و شلوارک برای استایل نمودن توجه نمایید. توجه داشته باشید که نگاه به استایل شما از بالا تا پایین خواهد بود. پس اول تمرکز را بر روی تنخور تیشرت ورزشی مردانه بگذارید، سپس بر اساس آن، تنخور شلوارکی که مناسب تیشرت است را انتخاب نمایید. می توایند بر اساس پیشنهاداتی که در ادامه مطرح می شود، ست تیشرت ورزشی مردانه با شلوارک را به زیبایی استایل کنید.

 • تیشرت ورزشی مردانه اُور سایز یا سایز بزرگ را با شلوارک هایی بپوشید که تنخور جذب و فیت دارند. این نوع استایل نمودن، تناسبات را در اندام به اندازه ای رعایت کرده که از لحاظ بصری جذاب می باشد.
 • تیشرت ورزشی مردانه فیت می تواند با شلوارک فیت، استایل شود. در این نوع تنخور بالاتنه و پایین تنه، هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد.
 • برای ست کردن تیشرت ورزشی مردانه فیت و جذب حتی می توانید شلوارکی را انتخاب کنید که اصطلاحاً گشادتر از اندازه های نرمال هستند.

تیشرت ورزشی مردانه مدل FIT کد 301012

تیشرت ورزشی مردانه مدل FIT کد 301012

مشاهده و خرید

البته هر کدام از مدل های مطرح شده، در صورتی زیبایی را به استایل شما می بخشند که تک تک نکات ست کردن را رعایت نموده باشید. در واقع می توان گفت که اگر یکی از نکات و اصول استایل کردن رعایت نشده باشد، تیپ شما زیبایی نخواهد داشت. موارد ست کردن، بایستی کاملاً دقیق از هر نظر رعایت شده باشد تا نتیجه نهایی در استایل به زیبایی دیده شود.

مطالعه کنید: انواع ست تیشرت ورزشی مردانه

ست تیشرت ورزشی مردانه با شلوارک

کلام آخر

از اهمیت استایل کردن لباس هایتان غافل نشوید. شما می توانید با رعایت اصول ست کردن تیشرت ورزشی مردانه با شلوارک، عملکرد بهتر و اعتماد به نفس بیشتری را تجربه نمایید. می توانید از انواع لباس ورزشی مردانه در طرح و نقش های جذاب در فروشگاه ورزشی ریبون، دیدن فرمایید. خرید اینترنتی در ریبون برای شما فرصتی است که بهترین لباس ورزشی مردانه را با قیمتی مناسب داشته باشید. می توانید به راحتی از فروشگاه ریبون خرید اقساطی داشته باشید و در کوتاه ترین زمان، درب منزل در سراسر ایران تحویل بگیرید.

تیشرت ورزشی مردانه مدل JUST کد 301009

تیشرت ورزشی مردانه مدل JUST کد 301009

مشاهده و خرید

سوالات متداول

راحت ترین راه ست تیشرت ورزشی مردانه با شلوارک چیست؟

اگر می خواهید خوش پوش دیده شوید، راحت ترین روش، رفتن به سراغ رنگ و مدل و طرح هایی است که در سادگی خلاصه شده اند.

ست تیشرت ورزشی مردانه با چه شلوارکی شیک دیده می شود؟

هنگامی تیشرت ورزشی با شلوارک به زیبایی ست می شود که سبک استایل شلوارک هم اسپرت و ورزشی باشد.