شورتک ورزشی مردانه باشگاه
معرفی چند شورتک ورزشی مردانه مناسب باشگاه

شورتک ورزشی مردانه مناسب باشگاه، حتماً باید آزاد و راحت باشد. علاوه بر این موضوع، بایستی حتماً بتواند دمای بدن را خنک نگه دارد و از تعریق جلوگیری نماید. اگر تصمیم دارید ورزش را در باشگاه انجام دهید، بهتر است که یک لباس ورزشی مناسب باشگاه برای خود تهیه کنید. یکی از لباس هایی که می تواند مناسب تمرینات ورزشی آقایان در باشگاه باشد، انواع شورتک ورزشی مردانه می باشد. اما هر شورتک ورزشی برای کلاس باشگاه بدنسازی مناسب نخواهد بود، باید از ویژگی و خصوصیاتی برخوردار باشد که شرایط مناسب تمرین را برای ورزشکار فراهم سازد. طراحان حرفه ای صنعت پوشاک ورزشی برای هر رشته ورزشی، لباس مخصوصی طراحی می کنند. جزئیات و کلیات طراحی لباس مخصوص ورزشی به گونه ای صورت می گیرد که تا جایی که امکان دارد نیاز های اساسی ورزش در باشگاه را برای ورزشکار بتواند رفع نماید. در این مقاله شما را با چند شورتک ورزشی مردانه مناسب باشگاه آشنا خواهیم نمود. شورتک ورزشی در بازار می تواند از لحاظ طراحی، مدل، جنس پارچه و مواردی از این قبیل متفاوت تولید شده باشد، از این روی، لازم است بدانید که شورتک ورزشی مردانه مناسب باشگاه باید از چه خصوصیات و فاکتورهایی برخوردار باشد.

 شورتک ورزشی مردانه کوتاه

4 فاکتور طلایی که هر شورتک ورزشی مردانه، مناسب باشگاه باید داشته باشد

شما برای خرید شورتک ورزشی مناسب باشگاه، باید بدانید که کدام شورتک مناسب است. میزان تنوع در بازار ممکن است انتخاب و نحوه خرید را کمی سخت و دشوار نمایید. به همین خاطر بهتر است، هر زمان که تصمیم به خرید شورتک ورزشی مردانه مناسب باشگاه داشتید به دنبال چهار فاکتور اصلی در آن باشید.

 1. ورزش در باشگاه بدنسازی با تعریق همراه خواهد بود، پس شورتک ورزشی مردانه مناسب باشگاه بایستی از خاصیت ضد تعریق بودن برخوردار باشد.
 2. شورتک ورزشی مردانه مناسب باشگاه باید مانع از هر گونه عرق سوز شدگی در قسمت ران ها شود. این حس در حین تمرینات باشگاه بسیار آزاردهنده خواهد بود و اگر شورتک مردانه مناسب باشگاه از این ویژگی برخوردار نباشد، شما نمی توانید به درستی و اصولی تمرینات باشگاه خود را انجام دهید.
 3. فرقی نمی کنید که در باشگاه ورزشی، به چه حرکت و تمرینی می پردازید، شورتک ورزشی مردانه مناسب باشگاه لازم است از راحتی و آزادی عمل ایده آل برخوردار باشد. اگر شورتک از این ویژگی برخوردار باشد، به راحتی می توانید هر کدام از تمرینات را که می خواهید انجام دهید.
 4. شورتک ورزشی علاوه بر راحتی، باید به راحتی کشسانی داشته باشد و دارای پارچه ی منعطفی باشد. کشسانی و منعطف بودن شورتک سبب می شود که شما بتوانید ورزش در باشگاه را بهتر انجام دهید. در واقع می توان گفت که بر میزان بازدهی و عملکرد تمرینی شما تاثیر مثبت می گذارد.

 شورتک ورزشی مردانه برای باشگاه

معرفی انواع شورتک ورزشی مردانه مناسب باشگاه

شورتک ورزشی می تواند در تنوع زیادی طراحی و ساخته شده باشد، اما هر مدل شورتکی برای تمرین در باشگاه مناسب نخواهد بود. لباسی که برای باشگاه می پوشید ابتدا باید از چهار فاکتور اصلی برخوردار باشد تا بتوان در باشگاه از آن استفاده نمود. در آخر هم بهتر است به مدل و ظاهر شورتک توجه نمایید تا بتوانید استایل اسپرت مناسبی برای محیط باشگاه داشته باشید. از این رو در ادامه، چند مدل از بهترین و درجه یک ترین طراحی شورتک های ورزشی مردانه که مناسب ورزش کردن در باشگاه می باشند را به خدمت شما معرفی می نماییم:

 • شورتک باشگاه مدل لیزری: این مدل به دلیل جنس پارچه به کار رفته، می تواند شورتک ورزشی مردانه مناسب باشگاه باشد. نرمی و راحتی و درعین حال خنکی که این شورتک می تواند به همراه داشته باشد، هیچ لباس دیگری نخواهد داشت.
 • شورتک باشگاه مدل نایکی دو رنگ: طراحی های لباس ورزشی مردانه برند نایکی همشه محبوب همگان بوده است. برند نایک، شورتک ورزشی مردانه مناسب باشگاهی را طراحی نموده است که به صورتِ دو رنگِ ترکیبی است. این خصوصیت می تواند شما را در زمان ست کردن با سایر لباس ورزشی بسیار کمک کند. تنخور شیک و راحت، آزادی عمل مناسب، ضد عرق و مواردی از این قبیل، توانسته است این مدل از برند نایکی را در لیست انواع شورتک ورزشی مردانه مناسب برای باشگاه بدنسازی قرار دهد.
 • شورتک باشگاه مدل آیرو: شورتک های آیرو می تواند در طراحی های متفاوتی تولید شده باشد. اما شاخصه کلی آن ها پارچه ای است به نام آیرو که در انواع این شورتک ها به کار رفته است. با پوشیدن این شورتک مناسب باشگاه بدنسازی، نگران تعریق و بوی نامطبوع نباشید. پارچه آیرو به اندازه ای خنک است که حسی خوشایندی را برای شما ایجاد می نماید. در عین خنکی از نرمی و لطافت و تنفس پذیری برخوردار است. به همین دلیل، این شورتک ورزشی مردانه را بسیار محبوب می نماید. اگر می خواهید به اطلاعات جامع و کاملی در رابطه با انواع جنس پارچه به کار رفته در پوشاک ورزشی مختلف دست پیدا نمایید، فقط کافی است به سایر مقالات فروشگاه ریبون سر بزنید.
 • شورتک ورزشی کِشی: فعالیت های باشگاه همراه با تحرک و دامنه حرکتی بسیار زیاد است. از این رو، بهترین و مناسب ترین شورتک برای ورزش در باشگاه، مدل های کمر کشی می باشد. شورتک کِشی به دلیل راحتی فوق العاده ای که برای شما می سازد، به بدن شما اجازه می دهد هر تمرینی را به آسانی انجام دهید. اگر می خواهید شورتک کمر کشی برای خود خریداری نمایید، فروشگاه ورزشی ریبون، مدل کمر کِشی بند دار را به شما پیشنهاد می دهد. مزیت شورتک کشی بند دار بیش از شورتک های ساده است. شما در هر زمان و موقعیتی به راحتی می توانید سایز کمر و راحتی شورتک را تنظیم نماید. این مزیت در حین تمرینات پر فشار بدنسازی در باشگاه بسیار به چشم می آید.
 • شورتک باشگاه مدل کشاله دار: یکی از بهترین انتخاب ها برای ورزش در باشگاه می تواند این مدل لباس ورزشی باشد. شورتک های که کشاله دار طراحی می شوند، به دلیل آستری که در زیره کار تعبیه شده است، از عرق سوز شدگی جلوگیری می نماید و همین امر سبب محبوبیت این لباس ورزشی شده است. علاوه بر طراحی جذاب، از تنخور راحت، انعطاف پذیری و ضد تعریق بودن هم برخوردار است. به همین خاطر می توانید برای باشگاه، شورتک ورزشی کشاله دار بپوشید و از ورزش کردن خود لذت ببرید.
 • شورتک باشگاه مدل خط دار: شورتک با طراحی لاین های خطی، یکی از شیک ترین مدل ها برای استفاده در باشگاه می باشد. طراحی متمایز کننده این محصول، سبب شده است که تنخور لباس را بیشتر از سایر شورتک ها خاص نشان دهد.

بیشتر بخوانید: تاریخچه جالب شلوارک ورزشی مردانه

 شورتک ورزشی مردانه مشکی برای باشگاه

شورتک ورزشی مردانه مناسب باشگاه از چه جنسی بخریم؟

اغلب جنس لباس ورزشی که در دنیای لباس ورزشی دیده می شود، برای شورتک ورزشی مردانه مناسب باشگاه می باشد. شما می توانید برای اینکه از مناسب بودن پارچه اطمینان پیدا کنید، جنس شورتک را از بین پارچه هایی نظیر آیرو، فلامنت، تی سی، غواصی و مواردی از این قبیل انتخاب نمایید.

سوالات متداول:

 • شورتک ورزشی مردانه مناسب باشگاه چه قیمتی می باشد؟ شورتک ورزشی بسته به جنس و برند تولید کننده و مواردی شبیه به این، می تواند درای قیمتی ارزان یا گران باشد. برای اطلاع از قیمت انواع شورتک ورزشی مردانه می توانید به فروشگاه ریبون مراجعه نمایید.
 • شورتک ورزشی مردانه مناسب برای باشگاه را می توان از کجا خریداری کرد؟ شما می توانید برای خرید اینترنتی شورتک ورزشی بسیار باکیفیت، به فروشگاه معتبر ریبون مراجعه نمایید.
 • آیا شورتک ورزشی مردانه مناسب باشگاه، سایز بزرگ هم دارد؟ بله شورتک هایی که برای ورزشکاران آقا طراحی می شود، از سایزبندی کوچک تا بزرگ را شامل می شود.
 • آیا شورتک ورزشی مردانه مناسب باشگاه کاربرد دیگری هم دارد؟ اگر شورتک ورزشی که می خواهید را هوشمندانه انتخاب نمایید می توانید در منزل هم به راحتی از آن استفاده کنید.