شلوارک ورزشی مردانه بدنسازی
معرفی 7 شلوارک ورزشی مردانه مناسب بدنسازی

شلوارک ورزشی مردانه بدنسازی یکی از آیتم هایی است که باید در داخل ساک ورزشی خود داشته باشید. لباس ورزشی مناسب برای تمرینات بدنسازی مثل شلوارک، بایستی به گونه ای باشد که ورزشکاران به راحتی و باکیفیت بالا به تمرین کردن بپردازند. شلوارک ورزشی مردانه بدنسازی اگر به درستی انتخاب شود، می تواند تاثیرات بسیار مثبت و چشم گیری بر روند تناسب اندام و میزان بازدهی بدن در حین ورزش کردن در باشگاه بگذارد. شما هنگامی که تصمیم می گیرید که یک ورزش به خصوص را شروع کنید، ابتدا بایستی لباس ورزشی متناسب با آن ورزش تهیه نمایید. برای رشته بدنسازی و فیتنس، شلوارک ورزشی مردانه می تواند گزینه مناسب باشد. اما لازم است با مدل هایی از انواع شلوارک ورزشی مردانه آشنایی داشته باشید تا بدانید که کدام مدل ها برای تمرینات بدنسازی مناسب می باشد. طراحان و تولید کنندگان حرفه ای، هنگامی که قصد تولید یک لباس را دارند، به نیاز های ورزشکار آن رشته توجه می نمایند. به همین شلوارک ورزشی مردانه بدنسازی را به صورت خاصی طراحی و تولید می نمایند تا شرایط ایده آلی را برای بدنسازان به همراه داشته باشد.

 شلوارک ورزشی مردانه چریکی برای بدنسازی

شلوارک ورزشی مردانه بدنسازی

چرا بایستی برای باشگاه بدنسازی، یک لباس ورزشی مخصوص مثل شلوارک بدنسازی بپوشید؟ برای اینکه در حین تمرینات قدرتی بدنسازی و فیتنس بتوانید تمرینات ورزشی خود را پیش ببرید، نیاز است که شلوارک مناسب پوشیده باشید.

 1. شلوارک ورزشی مردانه بدنسازی به صورت ضد تعریق و ضد بوی نامطبوع طراحی شده است تا ورزشکاران در حین ورزش حس تعریق و گرما را تجربه نکنند. به علاوه بافت و جنس شلوارک ورزشی مردانه مخصوص بدسازی و فیتنس به گونه ای است که حتی از عرق سوزشدگی هم جلوگیری می نماید. به همین دلیل بهتر است برای ورزشی مثل بدنسازی و فیتنس، چنین شلوارکی پوشیده شود. به علاوه اینکه از بافت تنفسی برخوردار است پس به راحتی با گردش هوا، می تواند دمای بدن را به دمای تعادل برساند.
 • شلوارک ورزشی مردانه بدنسازی تنخور راحت، مقاومت بالا در عین کشسانی مطلوب دارد.
 • یکی دیگر از علل اهمیت پوشیدن شلوارک ورزشی مخصوص این رشته، وزن سبک این لباس ورزشی است. اگر شلوارک نامناسب با وزنی سنگین در حین تمرینات بدنسازی پوشیده باشید ادامه دادن تمرینات پرفشار برایتان سخت و دشوار خواهد بود.
 • بهتر است بدانید که جنس به کار رفته در شلوارک ورزشی مردانه مناسب فیتسن و بدنسازی بسیار منعطف و نرم و لطیف می باشد. پس چون از چنین خصوصیاتی برخوردار است می توان به راحتی به تمرینات بدنسازی و فیتنس پرداخت.
 • از طرفی اندازه قدی شلوارک ورزشی مردانه برای رشته بدنسازی، به مقداری است که ورزشکار بتواند میزان صحیح تمرین کردن خود را مشاهده نماید و با آزادی عمل مطلوب می تواند هر کدام ازحرکات تمرینی را انجام دهید. پس با پوشیدن شلوارک مخصوص این رشته ورزشی، عملکرد تمرینی شما، رو به بهبود خواهد بود.

 شلوارک ورزشی مردانه طرح تنفسی

معرفی هفت مدل از بهترین شلوارک ورزشی مردانه بدنسازی

تنوع مدل شلوارک ورزشی مردانه بدنسازی به قدری است که می توان گفت برای هر سلیقه یک شلوارک طراحی شده است. در ادامه به معرفی پرطرفدارترین و مناسب ترین شلوارک ورزشی مردانه بدنسازی از طرف فروشگاه ریبون، پرداخته شده است تا بتوانید شلوارک مناسبی برای روز های ورزش بدنسازی داشته باشید. لازم به ذکر است که تمام مدل های پیشنهادی از طرف فروشگاه ورزشی ریبون با نازل ترین قیمت در دسترس شما عزیزان قرار دارد. فقط کافی است با وارد شدن به صفحه فروشگاه، مدل مورد نظر خود را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.

شلوارک ورزشی مردانه زرشکی

 1. شلوارک ورزشی مردانه بدنسازی آیرو

یکی از جنس هایی که برای تولید شلوراک ورزشی مردانه بدنسازی به کار گرفته می شود، جنس آیرو می باشد. شلوارک آیرو با توجه به جنس و متریال آن، برای تمرینات بدنسازی و فیتنس بسیار مناسب است. این مدل شلوارک می تواند با خنک نگه داشتن بدن، تمرینات ورزشی را خوشایند تر و راحت تر از قبل نماید. خصوصیت بارز شلوارک آیرو در بدنسازی می تواند راحتی، وزن سبک، خنک و مطبوع نگه داشتن دمای بدن و منعطف بودن می باشد. به علاوه تمام این موارد، شلوارک ورزشی مردانه از جنس آیرو می تواند خاصیت ضد رطوبت را هم داشته باشد، پس چه انتخابی بهتر از این شلوارک که تمام ویژگی های لازم برای لباس باشگاه بدنسازی را به همراه دارد.

شلوارک مردانه کد 305052

شلوارک مردانه کد 305052

مشاهده و خرید
 1. شلوارک ورزشی مردانه بدنسازی کمر کشی

تمرینات باشگاه بدنسازی اغلب سخت و دشوار می باشد، پوشیدن شلوارک راحتی که با کمر کشی طراحی و تولید شده است، می تواند حس راحتی مطلوبی را به ورزشکار القا نماید. از این رو می توان گفت که شلوارک ورزشی کمر کِشی، شلوارکی است که برای تمرینات باشگاه بدنسازی مناسب می باشد. در اکثر این مدل شلوارک ورزشی مردانه بدنسازی از بند کشی استفاده شده است که ورزشکار در صورت نیاز، در زمان تمرینات میزانِ تنگی یا آزاد بودن کمر شلوارک را بتواند تنظیم نماید. وجود چنین خصوصیتی در حین تمرینات پرفشار بدنسازی می تواند یک مزیت بسیار چشم گیر به حساب آید.

شلوارک ورزشی لیزری 305122

شلوارک ورزشی لیزری 305122

مشاهده و خرید
 1. شلوارک ورزشی مردانه بدنسازی مدل لیزری

یکی دیگر از مدل های شلوارک ورزشی مردانه مناسب باشگاه بدنسازی، مدل لیزری می باشد. پارچه این شلوارک جذابیت خاصی را به استایل لباس می دهد، بنابراین با پوشیدن این شلوارک در باشگاه احساس خوشایندی تجربه خواهید نمود. به علاوه اینکه این شلوارک دارای خاصیت انعطاف پذیری و کشسانی مناسبی برای تمرینات بدنسازی و فیتنس می باشد، پس بهترین انتخاب ورزشکاران آقا برای باشگاه خواهد بود.

شلوارک کشاله دار کد 305133

شلوارک کشاله دار کد 305133

مشاهده و خرید
 1. شلوارک ورزشی مردانه بدنسازی کشاله دار

طراحی این مدل شلوارک ورزشی برای راحتی ورزشکاران در حین تمرینات بدنسازی بسیار ایده آل می باشد. راحتی عمل با توجه به داشتن آزادی مناسب در قسمت کشاله، سبب می شود که تمرینات بدنسازی را کاملاً اصولی و صحیح انجام دهید. طراحی شلوارک ورزشی کشاله دار برای بدنسازی از اندازه قدی مناسبی برخوردار است تا ورزشکار بتواند تمام عضلات خود را در حین  ورزش تماشا نماید.

شلوارک ورزشی مردانه کد 305051

شلوارک ورزشی مردانه کد 305051

مشاهده و خرید
 1. شلوارک ورزشی مردانه مناسب باشگاه بدنسازی برند آندر آرمور

برند آندرآرمور از آن  جایی که در تولید شلوارک ورزشی موفق بوده است، توانسته است برای شلوارک ورزشی مردانه بدنسازی هم طراحی منحصر به فردی ارائه دهد. شلوارک ورزشی مردانه از این برند برای باشگاه بدنسازی و فیتنس از قابلیت ضد تعریق و عرق سوزشدگی برخوردار می باشد. به علاوه اینکه با توجه به وزن سبک این شلوارک، تمرینات راحت تر از قبل کاملاً اصولی و استاندارد پیش خواهد رفت.

شلوارک ورزشی کد 305126

شلوارک ورزشی کد 305126

مشاهده و خرید
 1. شلوارک ورزشی مردانه بدنسازی و فیتنس برند نایکی

برند نایکی هر ساله مدل های متنوعی از شلورک ورزشی را روانه بازار می نماید. سری نایکی (Air) می تواند گزینه مناسبی برای ورزش در باشگاه بدنسازی باشد. این مدل از نایکی با به کار گیری طراحی بسیار یونیک و خاصی، انجام تمرینات بدنسازی را ایده آل می سازد. تنوع شلوارک ورزشی مردانه از برند نایکی در فروشگاه ورزشی ریبون به حدی است که می توانید با کمی جستجو، مدلِ باب سلیقه خود را پیدا کنید. به همین منظور خالی از لطف نیست که سری به فروشگاه ورزشی ریبون بزنید.

شلوارک ورزشی مردانه مدل سونایی کد 305071

شلوارک ورزشی مردانه مدل سونایی کد 305071

مشاهده و خرید
 1. شلوارک ورزشی مردانه بدنسازی مدل سونایی

جنس پارچه به کار رفته در اکثر شلوارک های مدل سونایی، پارچه تی سی می باشد. به کارگیری این نوع جنس سبب شده است که این شلوارک مناسب رشته بدنسازی شود. به عنوان معرفی ویژگی های این شلوارک می توان به خصوصیاتی از قبیل ضد آب و ضد رطوبت، دارای خاصیت تنفسی، جنسی نرم و لطیف اشاره نمود. در کنار این ویژگی ها، ظاهر جذاب و منحصر به فرد این لباس، سبب می شود شلوارک ورزشی مردانه بدنسازی شیکی داشته باشید.

بیشتر بخوانید: معرفی فروشگاه معتبر شلوارک ورزشی مردانه با کیفیت در استان تهران