شلوارک ورزشی مردانه مناسب
نحوه خرید شلوارک ورزشی مردانه مناسب براساس ورزش مورد علاقه تان

خرید شلوارک ورزشی مردانه مناسب، نیازمند توجه به فاکتورهای اساسی مختلفی در زمان انتخاب می باشد. همه ی آقایان به یک شلوارک ورزشی مردانه مناسب بر اساس فعالیت ورزشی خود، احتیاج دارند. شلوارک ورزشی اگر به درستی انتخاب شود می تواند برای فعالیت های مختلفی قابل استفاده باشد. اگر شلوارک ورزشی مردانه مناسب ورزش مورد نظر انتخاب شده باشد، قطعاً می تواند بر عملکرد بدنی ورزشکار تاثیر مثبتی بگذارد. این که با توجه به ورزش و نوع فعالیت مورد نظر شلوارک را انتخاب کنید، میزان کارآمدی آن را چند برابر می نماید.

سوالی که در این موقعیت برایتان پیش می آید این است که چگونه می توان شلوارک ورزشی مردانه مناسب را انتخاب کرد؟ یکی از فاکتورهایی که به هنگام خرید، نیاز به توجه دارد، نوع ورزش مورد نظر می باشد. برای داشتن شلوارک ورزشی مردانه، باید بدانید که میزان فعالیت و تحرک بدنی شما چه مقدار است تا بتوانید مدل و جنس مناسب را خریداری نمایید. به طور کلی، برای تجربه ی خریدی رضایت بخش، بهتر است چندین فاکتور اساسی را در نظر داشته باشید. به همین سبب در این مقاله به اطلاعاتی جامع پرداخته ایم که هنگام خرید شلوارک ورزشی مردانه مناسب بتوانید آن را در نظر داشته باشید.

 

خصوصیات شلوارک ورزشی مردانه مناسب همه ورزش ها

خصوصیات شلوارک ورزشی مردانه مناسب همه ورزش ها

 • شلوارک باید دارای جنس مرغوب و با دوامی باشد تا در بر اثر استفاده ی مداوم و یا شستشو پاره نشود یا تغییر شکل ندهد.
 • بایستی کیفیت دوخت و دوز مناسب و مقاومی داشته باشد تا در تحرک بدنی بالا، آسیبی نبیند.
 • اغلب آقایان به رشته ی بدنسازی علاقه دارند، از این رو برای این رشته ورزشی اقدام به خرید شلوارک ورزشی مناسب می نمایند. به همین منظور با توجه به سختی و فشار حرکات تمرینی در ورزش هایی از این قبیل، شلوارک ورزشی مردانه مناسب باید دارای راحتی خوبی باشد. تنخور راحت شلوارک در زمان تمرینات سخت و پر فشار حس مطلوبی برای ورزشکار به همراه می آورد.

لازم است برای داشتن شلوارک ورزشی مردانه مناسب، بدانید که برای چه رشته ی ورزشی از آن استفاده می نمایید. میزان تحرک بدنی، دامنه ی وسیع برای انجام حرکات کششی و میزان مقاومت برخی رشته های ورزشی، می تواند فاکتور اساسی و مهمی در هنگام خرید شلوارک ورزشی کارآمد به حساب آید. اگر می خواهید شلوارکی که تهیه می نمایید به بهترین شکل از ان استفاده کنید نیاز است که با توجه به خصوصیات حرکات ورزشی، به دنبال ویژگی شلوارک متناسب آن ورزش باشید.

شلوارک ورزشی مردانه 305112

شلوارک ورزشی مردانه 305112

مشاهده و خرید

انتخاب شلوارک ورزشی مردانه بر اساس نوع ورزش

 • اگر به دنبال شلوارک برای ورزش های استقامتی و قدرتی هستید، باید شلوارکی را انتخاب نمایید که از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار باشد. در شرایط پر فشار، شلوارک با توجه به قدرت استحکام بالا می تواند در برابر آسیب و فشار از خود مقاومت نشان دهد.
 • شلوارک ورزشی مردانه مناسب برای ورزش هایی مانند دوی استقامت یا فوتبال، باید از فاکتور هایی مانند راحتی برخوردار باشد. در این شرایط ورزشکار به آزادی عمل مناسبی برای دویدن دست پیدا می کند.
 • شلوارک مناسب برای حرکات بدنسازی مثل وزنه برداری نیاز است که از مقاومت و انعطاف پذیری بالایی برخوردار باشد. همچنین رشته ای مانند بدنسازی به اندازه ی کافی سخت و طاقت فرسا می باشد، پس بهتر است به دنبال شلوارکی باشید که وزن بسیار سبکی داشته باشد. در این شرایط ورزشکار خستگی کمتری را احساس خواهد کرد.
 • رشته های ورزشی مثل یوگا و از این قبیل تمرینات کششی، برای انجام حرکات به یک فضای کافی نیاز است. از این رو شلوارک ورزشی مناسب این حرکات، آن هایی هستند که از دارای ویژگی آزادی عمل خوبی می باشند.
 • اگر برای ورزشی مثل دویدن یا دوچرخه سواری نیاز به یک شلوارک ورزشی مناسب دارید، باید شلوارکی را انتخاب نمایید که در برابر ساییدگی، مقاوم باشد. همچنین مانع از عرق سوز شدگی ورزشکار شود. چون که در ورزش های مثل دویدن یا دوچرخه سواری، در مدت زمان زیادی ران ها بهم برخورد می نماید. اگر شلوارک مناسب نباشد، این اتفاق در طولانی مدت سبب ساییدگی پارچه ی شلوارک می شود و لباس، عمر کوتاهی پیدا می کند.

شلوارک ورزشی مردانه 305105

شلوارک ورزشی مردانه 305105

مشاهده و خرید

خصوصیات شلوارک ورزشی مردانه مناسب فوتبال

یکی از ورزش های پرطرفدار آقایان، ورزش فوتبال می باشد. ممکن است به صورت حرفه ای به ورزش فوتبال بپردازید و یا ممکن است این ورزش را به صورت تفریحی انجام دهید. در هر صورت برای سپری کردن لحظاتی در ورزش فوتبال لازم است یک شلوارک ورزشی مردانه مناسب پوشیده باشید. به ویژگی هایی که یک شلوارک ورزشی مناسب فوتبال باید دارا باشد را در ادامه پرداخته ایم:

 • مهم ترین حرکت های فوتبال بر اساس آزادی عمل در قسمت پایین تنه می باشد. در این شرایط است که میزان انعطاف پذیری و کشسانی پارچه ی شلوارک به چشم می آید.
 • تمرینات و مسابقات فوتبال مدت زمان زیادی طول می کشد. پس بهتر است وزن شلوارک فوتبال، سبک باشد.
 • حرکت های ورزش فوتبال گاهی به صورت ناگهانی رخ می دهد، از این رو شلوارک باید تنخور راحتی داشته باشد تا بتوان به هوا پرید و یا حرکت هایی از این قبیل را انجام داد.
 • با توجه به میزان تحرک در تمرینات آماده سازی فوتبال لازم است پارچه ی شلوارک، مانع از تعریق و عرق سوز شدن شود.
 • تنخور شلوارک ورزشی مردانه مناسب، باید کاملاً آزاد و گشاد باشد. شلوارکی که تنخور فیت و چسبناکی داشته باشد به هیچ عنوان نمی تواند برای ورزشی مثل فوتبال گزینه مناسبی باشد. چرا که آزادی عمل را از فوتبالیست خواهد گرفت.

شورتک ورزشی مردانه 305100

شورتک ورزشی مردانه 305100

مشاهده و خرید

ویژگی شلوارک ورزشی مردانه مناسب بدنسازی

یکی دیگر از ورزش های پرطرفدار، رشته ی ورزش بدنسازی می باشد. مربی این رشته ممکن تمرینات متنوعی را برای بالاتنه و پایین تنه و ترکیبی به صورت فول بادی برای شما در نظر بگیرد. در این شرایط بهتر است مخصوصاً برای روز هایی که تمرینات پا را انجام می دهید یک شلوارک ورزشی مردانه مناسب بپوشید. خصوصیات شلوارک ورزشی مناسب این رشته شامل موارد زیر می شود:

 • باید شلوارک ورزشی مردانه مناسب برای بدنسازی از میزان انعطاف پذیری بالایی باشد. مخصوصاً زمان هایی که برنامه تمرینی روز پا فرا می رسد.
 • میزان کشسانی مناسب شلوارک باید به گونه ای باشد که امکان انجام حرکت های بدنسازی وجود داشته باشد.
 • یکی از مهم ترین خصوصیات در هنگام بررسی شلوارک مناسب بدنسازی، ویژگی ضد تعریق است. دمای بدن هر بدنسازی با شروع حرکات گرم کردن قبل از ورزش، بالا می رود. در این شرایط با ادامه دادن تمرینات تناسب اندام، بدن شروع به عرق ریختن می کند. این موضوع تبدیل به معضلی بین ورزشکاران شده است. چرا که تعریق کردن هم خود بدنساز و هم سایرین را آزار می دهد. اگر لباس ورزشی که پوشیده اید را درست انتخاب نکرده باشید ممکن است دیگر حس خوشایندی در باشگاه نداشته باشد و از تعریق خجالت بکشید. پس پارچه ای از شلوارک ورزشی مردانه تهیه کنید که که از عرق ریختن حین تمرینات تناسب اندام، جلوگیری نماید. اگر شلوارک از جنسی باشد که بتواند دمای بدن را خنک نگه دارد، می تواند شلوارکی مناسب برای رشته ی بدنسازی باشد.
 • همانطور که با رشته ی بدنسازی آشنایی دارید می دانید که این رشته کالری و انرژی زیادی را ار ورزشکار می گیرد. مخصوصاً اگر شروع به وزنه زدن یا هالتر زدن کرده باشید. در این شرایط بهتر است شلوارکی پوشیده باشید که وزن مناسب و سبکی داشته باشد تا میزان خستگی و فشار را کمتر نماید.
 • به دلیل بافت تنفس پذیر پارچه شلوارک مناسب، گردش هوا اتفاق می افتد. این ویژگی شلوارک ورزشی مردانه مناسب می باشد چون که با گردش هوا، نه رطوبتی باقی می ماند و نه باکتری رشد می کند.

چنانچه تمایل به خرید شلوارک ورزشی مردانه مناسب در بهترین کیفیت دارید، می توانید از محصولات متنوع فروشگاه ریبون خریداری نمایید. شلوارک ورزشی مردانه را در فروشگاه ریبون با ارزان ترین قیمت می توانید بخرید. امکان بازگشت کالا و تعویض در فروشگاه ریبون وجود دارد. می توانید با خیالی راحت، هم اکنون ثبت سفارش داشته باشید. می توانید با تجربه خرید اقساطی از فروشگاه ریبون، با پرداخت قسط اول صاحب یک شلوارک ورزشی مردانه زیبا شوید. چنانچه در این زمینه نیاز به راهنمایی داشتید، می توانید با تیم کارشناسان فروشگاه ریبون در تماس باشید.

[sociak_mediak]