نکات خرید تیشرت ورزشی مردانه
نکات مهم برای خرید تیشرت ورزشی مردانه

نکات خرید تیشرت ورزشی مردانه می تواند در نوع خرید حضوری و اینترنتی متفاوت باشد. رعایت نکات خرید تیشرت ورزشی مردانه طبیعتاً شما را با خریدی بسیار باکیفیت روبرو خواهد نمود. تیشرت یک لباس ورزشی مصرفی است پس انتخاب آن از بهترین ها، موضوع مهمی به شمار می آید.

راهنمای نکات خرید تیشرت ورزشی مردانه به صورت گام به گام

راهنمای نکات خرید تیشرت ورزشی مردانه به صورت گام به گام

 1. جنس تیشرت: گام اول از نکات خرید تیشرت ورزشی مردانه، انتخاب جنس مناسب ورزش کردن است. برای این نکته لازم است از ویژگی هایی که جنس تیشرت ورزشی مردانه باید به همراه داشته باشد، مطلع باشید. در ادامه درباره ی اصلی ترین خصوصیات که هر تیشرت ورزشی مردانه باید برخوردار باشد، صحبت شده است.
 2. طراحی و مدل تیشرت: گام دوم انتخاب تیشرت بر اساس مدل و ظاهر طبق فرم بدنی است. تنوع فرم تیشرت می تواند در طراحی نوع یقه و سر آستین و موارد دیگر با یکدیگر متفاوت باشد. بنابراین شما باید بدانید که به دنبال چه نوع تیشرتی می گردید؟ برخی از تیشرت ها طراحی جذب و برخی دیگر از طراحی آزاد برخوردار هستند، پس لازم است بدانید که برای فعالیت ورزشی خود به کدام مدل احتیاج دارید. البته این موضوع به سلیقه فردی شما هم بستگی دارد. پس برای رعایت نکات خرید تیشرت ورزشی مردانه به دنبال مدلی باشید که دارای طراحی هدفمند و هوشمندانه بوده، به صورت کاملاً ساده و بدون هیچ گونه متریال اضافی باشد تا منجر به حواس پرتی و دست و پا گیر شدن نشود.
 3. سایزبندی و تنخور تیشرت: گام سوم در خرید تیشرت ورزشی مردانه، می تواند مبحث سایزبندی درست باشد. هر چقدر هم که تیشرت از برندی اورجینال و باکیفیت و شیک باشد، اما سایزبندی به درستی انتخاب نشده باشد، به کار نخواهد آمد. هنگامی که می خواهید سایز تیشرت را انتخاب نمایید، لازم است فاکتور های مهمی را در نظر داشته باشد که در ادامه مقاله به خدمت شما عزیزان معرفی خواهیم نمود.
 4. کیفیت تیشرت: گام چهارم از نکات خرید، بررسی صفر تا صدی کیفیت کلی تیشرت ورزشی مردانه می باشد. کیفیت در میزانِ عمر مصرفیِ استفاده از تیشرت تاثیر گذار خواهد بود. می توانید با توجه به جزئیات کلی تیشرت و از نوع دوخت و دوز به کیفیت کلی آن پی ببرید. توجه داشته باشید که تیشرتی باکیفیت است که جنس و متریال بادوام و مرغوبی برای طراحی و تولید آن به کار رفته باشد. لازم به ذکر است که انواع تیشرت ورزشی مردانه در فروشگاه ریبون، دارای بهترین کیفیت با نازل ترین قیمت می باشند. می توانید از نکات خرید تیشرت ورزشی که در این مقاله در اختیارتان گذاشته ایم، در جهت خرید تیشرت ورزشی مردانه از فروشگاه ریبون استفاده نمایید.
 5. رنگ تیشرت: گام پنجم از نکات خرید تیشرت، انتخاب رنگبندی مناسب می باشد.
 6. طرح تیشرت: در صورت طرح دار بودن، انتخاب طرح شیک و چاپ باکیفیت بالا، نیاز است که مورد توجه قرار گیرد.

نکات خرید اینترنتی تیشرت ورزشی مردانه

نکات خرید اینترنتی تیشرت ورزشی مردانه

در عصر امروز، دیگر برای خرید تیشرت، به صرف هزینه و زمانِ گذاشتن نیازی نیست. می توانید به راحتی آبِ خوردن، تیشرت ورزشی مردانه را به صورت اینترنتی خرید نمایید. اما همانطور که خرید حضوری تیشرت نکاتی به همراه دارد، برای تجربه خرید اینترنتی نیز باید یکسری موارد را در نظر داشته باشید:

 1. یکی از نکات خرید تیشرت ورزشی مردانه از فروشگاه، اطلاع از معتبر بودن آن فروشگاه است. باید برای خرید اینترنتی حتماً به فروشگاه معتبر مراجعه نمایید. برای چک کردن اعتبار فروشگاه اینترنتی، می توانید به نماد اعتماد الکترونیک فروشگاه اکتفا نمایید. لازم به ذکر است که فروشگاه ریبون دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد.
 2. در زمان خرید اینترنتی تیشرت ورزشی مردانه، نمی توان لباس را پرو کرد. بنابراین لازم است برای رعایت نکات خرید تیشرت ورزشی مردانه از اطلاعاتِ تک تک اندازه های بالاتنه آگاه باشید. هنگامی که برای خرید تیشرت به فروشگاه ریبون مراجعه می فرمایید علاوه بر دسته بندی سایز، یک جدول به صورت جز به جز اندازه های تیشرت ورزشی مردانه به نمایش در می آید. شما برای خرید اینترنتی می توانید اندازه هایی از تیشرت که با اندازه های خود مطابقت دارد را انتخاب نمایید.
 3. احتمال خطا در زمان اندازه گیری وجود دارد، پس بهتر است تیشرتی را از فروشگاهی خریداری نمایید که امکان تعویض سایز آن وجود داشته باشد. یکی از خدمات فروشگاه ریبون، امکان تعویض و مرجوعی بسته تا 15 روز می باشد. پس با در نظر گرفتن این شرایط، خرید از فروشگاه ریبون تضمینی خواهد بود.
 4. برای خرید اینترنتی می توانید از نظرات و دیدگاه های سایر مشتریان در رابطه با تیشرت ورزشی مورد نظر استفاده نمایید.
 5. به علاوه اصولاً در یک فروشگاه اینترنتی معتبر، یکسری اطلاعات بسیار مفید از جنس تا ویژگی های محصول درج شده است که حتی فروشنده حضوری به هیچ عنوان حوصله کافی یا وقت اضافی برای توضیح آن را نخواهد داشت. شما می توانید با کسب اطلاعات کافی در رابطه با مشخصات تیشرت تصمیم گیری نمایید.

نکات خرید تیشرت ورزشی مردانه از جنس مناسب

نکات خرید تیشرت ورزشی مردانه از جنس مناسب

شما برای رعایت نکات خرید تیشرت ورزشی مردانه نیاز دارید که با انواع جنس این لباس ورزشی مردانه آشنایی داشته باشید.

در زمانی که تصمیم دارید تیشرت ورزشی مردانه ای تهیه کنید، بایستی بدانید که کدام جنس تیشرت ورزشی مردانه گزینه مناسبی است؟ از این رو، به اصلی ترین ویژگی های یک جنس ورزش مرغوب برای تیشرت ورزشی مردانه پرداخته می شود.

 • ویژگی ضد تعریق، ضد رطوبت، ضد باکتری، ضد حساسیت
 • حالت کشی مناسب برای انجام دادن تمرینات کششی و انعطاف پذیری بالا
 • سبک وزنی مناسب
 • پارچه ای بسیار نرم و لطیف
 • برخورداری از خصوصیت تنفس پذیری

نکات خرید تیشرت ورزشی مردانه از لحاظ جنس پارچه

نکات خرید تیشرت ورزشی مردانه از لحاظ جنس پارچه

برای خرید تیشرت، باید بدانید که جنس پارچه ورزشی چه ویژگی هایی به همراه دارد؟ به طور مثال می توانید با دست کشیدن بر روی آن متوجه خنک بودن، نرمی و لطافت و همچنین میزان انعطاف پذیری آن شوید. تیشرت ورزشی مردانه در بازار هم از الیاف طبیعی و هم از الیاف صنعتی موجود می باشد. البته برخی از تیشرت ورزشی که در بازار دیده می شود از الیاف ترکیبی صنعتی و طبیعی تولید شده اند. برخی از خصوصیات ممکن است بر اساس الیاف به کار رفته در تیشرت متفاوت باشد. بنابراین برای بررسی نکات خرید تیشرت ورزشی مردانه می توانید از فروشنده مشورت بگیرید. چنانچه تصمیم به خرید تیشرت ورزشی مردانه از فروشگاه ریبون دارید، تمام اطلاعات جنس به کار رفته در مشخصات کلی محصول درج شده است و می توانید به راحتی از آن استفاده نمایید.

تیشرت مردانه کد 301055

تیشرت مردانه کد 301055

مشاهده و خرید

نکات خرید تیشرت ورزشی مردانه بر اساس تنخور و سایزبندی

توجه داشته باشید که اندازه ای از تیشرت ورزشی مردانه مناسب شما می باشد که نه چسبناک و تنگ باشد. همچنین تنخور های بسیار گشاد و آزاد هم گزینه مناسبی برای انتخاب سایزبندی درست تیشرت ورزشی مردانه نخواهد بود. از کجا می توان از درست بودن سایز انتخابی، مطمئن شوید. باید بدانید که سایزبندی از تیشرت ورزشی درست انتخاب شده است که همراه با آزادی عمل مناسب باشد.

مهم ترین نکات خرید تیشرت ورزشی مردانه

مهم ترین نکات خرید تیشرت ورزشی مردانه

برای معرفی نکات مهم در خرید تیشرت ورزشی مردانه می توان به موارد زیر اشاره نمود. چنانچه نکات مهم خرید تیشرت ورزشی مردانه را در زمان انتخاب رعایت کنید، می توان گفت که خریدی رضایت بخش را تجربه خواهید کرد. در کنار نکات مطرح شده می توان مهم ترین نکات خرید تیشرت ورزشی مردانه را بررسی نوع فعالیت ورزشی دانست. بدین معنی که باید بدانید که از تیشرت ورزشی برای باشگاه بدنسازی و فیتنس می خواهید استفاده نمایید یا برای ورزش های هوازی و سبک نیاز به یک تیشرت مناسب دارید. لازم است بدانید که برای تمرینات ورزشی مختلف، تیشرت بر اساس میزان فعالیت و دامنه ی حرکتی طراحی می شود. پس این نکته شما را در خریدی تضمینی یاری خواهد نمود.

مطالعه کنید: تیشرت ورزشی مردانه برای باشگاه