10 مدل لباس دخترانه تابستانی
10 مدل لباس دخترانه تابستانی شیک و قشنگ

در فصل بهار و تابستان و با گرم شدن هوا، مدل هایی از 10 مدل لباس دخترانه تابستانی شیک مد می شود. این لباس ها، قابلیت استفاده توسط دختران در هر رده سنی را دارند. در این مقاله این مدل ها را به اختصار بررسی می شود.

مدل لباسِ تاپ و شلوارک دخترانه تابستانی شیک

تاپ و شلوارک از جذاب ترین و شیک ترین لباس های دخترانه تابستانی است. دختر بچه و نوجوان تفاوتی نمی کند. همه می توانند یک ست تاپ و شلوارک خنک را استفاده کنند. به علاوه ست تاپ و شلوارک، مدل ها و استایل های مختلفی دارد. بسته به نوع لباس پوشیدن فرد، می توان مدل های تاپ و شلوارک راحتی، تاپ و شلوارک مجلسیِ تابستانی و تاپ و شلوارک اسپرت را استفاده کرد.

به طور کلی تاپ و شلوارک، حتی اگر به صورت جدا جدا تهیه و سپس ست شود، تنوع بسیار زیادی در بازار دارد. حتی می توان چند ست لباس تاپ و شلوارک دخترانه تابستانی کاملاٌ شیک را برای موقعیت های مختلف تهیه کرد.
پیراهن دخترانه تابستانی

پیراهن دخترانه تابستانی شیک و قشنگ

پیراهن دخترانه نیز، یکی دیگر از شیک ترین و خنک ترین مدل های لباس دخترانه تابستانی است. میزان راحتی و خنکی یک پیراهن دخترانه در فصل تابسنان، به جنس و مدل دوخت آن بستگی دارد. دامن این پیراهن های خنک، گشاد و راحت است. معمولا بلند هم هست. این پیراهن ها برای استفاده در هر موقعیت فیزیکی مناسب هستند. در ادامه به 10 مدل لباس دخترانه تابستانی خواهیم پرداخت.

در بخش بالاتنه نیز این پیراهن های شیک و جذاب، معمولاٌ بدون آستین هستند و با کمک بند روی بدن می ایستند. همین مسئله به خصوص برای دختران، خنکی و راحتی این لباس دخترانه‌ی شیک و تابستانی را چند برابر می کند.

بیشتر بخوانید: 10 مدل لباس دخترانه تابستانی شیک و قشنگ

مدل تیشرت و شلوار دخترانه

مدل تیشرت و شلوار دخترانه تابستانی شیک

بسیاری از دخترها به استفاده از لباس های کلاسیک و معمولی در تمامی فصل های سال علاقه دارند. آن ها تیشرت و شلوار دخترانه را به هر لباسی ترجیح می دهند. آن را دوست دارند و با آن راحت هستند. به هرحال، یک ست تیشرت و شلوار ساده دخترانه نیز، می تواند یک لباس دخترانه تابستانی شیک باشد. به خصوص اگر استایل، با اکسسوری های درستی تکمیل شود.

به جز تیشرت، انواع بلوز های مشابه پیراهن مردانه و شومیز های شیک و با کیفیت را نیز می توان با شلوار دخترانه در فصل تابستان ست کرد.
ست لباس تیشرت و دامن دخترانه

ست لباس تیشرت و دامن دخترانه تابستانی شیک

ست لباس تیشرت و دامن دخترانه تابستانی، از شیک ترین و جذاب ترین مدل ها است. دامن این ست معمولا تا روی زانو و از جنس پارچه های خنک نخی است. تیشرت آن، معمولا معمولی یا طرح دار است و در مواقعی نیز تنها یک تیشرت راحت و نازک حریری است. این استایل، به دختران راحتی، خنکی و طراوت را در فصول گرم سال هدیه می دهند. در ست کردن با این مدل لباس شیک تابستانی، بهتر است از انواع ساعت یا کلاه استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: خرید ست لباس دخترانه

مدل تاپ و دامن تابستانی

مدل تاپ و دامن تابستانی شیک و خنک دخترانه

تاپ و دامن نیز، یکی دیگر از 10 مدل لباس دخترانه تابستانی و شیک است که به صورت ست یا جدا تهیه می شود. از آنجایی که تاپ این ست، معمولا بسیار ساده است، دامن آن مدل های مختلفی به خود می گیرد. انواع دامن های کوتاه چرمی، دامن های بلند چند طبقه گلگلی و دامن های ماکسی مونوکروم همه در این ست قابل استفاده هستند.
لباس کراپ و شلوار دخترانه تابستانی

لباس کراپ و شلوار دخترانه خنک و شیک

کراپ ها، در سالهای اخیر محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده اند. ست های کراپ و شلوار یکی از 10 مدل لباس دخترانه تابستانی در بیرون از خانه هستند. به خصوص اگر این ست از جنس پارچه کتان یا نخ باشد، برای اوج گرمای تابستان نیز مناسب است. اما در محیط خانه نیز، ست کراپ و شلوار های شیک اسپرت نخی قابل استفاده است.
لباس تیشرت و شلوارک دخترانه تابستانی

لباس تیشرت و شلوارک دخترانه تابستانی، شیک و جدید

جدیدترین مدل های لباس دخترانه شیک تابستانی، شامل انواع تیشرت و شلوارک می شوند. از آنجایی که تیشرت، به طور کلی یک لباس تابستانی است، در ماه هایی از سال که هوا کمی خنک تر است می توان بدون گرمازدگی و تنها با یک ست ساده تیشرت و شلوارک، به کارها پرداخت. ست تیشرت و شلوارک دخترانه، برای دخترهایی که از ناحیه‌ی شانه دچار سرمازدگی می شوند نیز مناسب است. همچنین در شب، این ترکیب بسیار عالی است. زیرا در دخترها، پاها به اندازه کافی گرما تولید می کنند و بالا تنه نیاز به گرم شدن دارد.
"</p

لباس ست نیم تنه و دامن دخترانه تابستانی شیک

ست نیم تنه و دامن از شیک ترین لباس های تابستانی و دخترانه‌ی موجود در این لیست است. تنها یک فرد خوش استایل از این ست استفاده می کند.استفاده از این ست نشان می دهد که علاوه بر اینکه فرد به مد روز وارد است، سلیقه و خلاقیت خوبی نیز دارد.
مدل نیم تنه و شلوارک شیک

مدل نیم تنه و شلوارک شیک و دخترانه تابستانی

مدل نیم تنه و شلوارک دخترانه خنک ، یکی دیگر از 10 مدل لباس دخترانه تابستانی است. این ترکیب کمی استایل ورزشی به فرد می دهد. اگر در شب از این ترکیب استفاده شود می توان یک سویشرت اسپرت اور سایز را نیز روی این ست پوشید.در این صورت گرما یا سرما فرد را اذیت نخواهد کرد زیرا کم و زیاد کردن یک لایه لباس امکان پذیر می شود.
مدل لباس تاپ و شلوار دخترانه خنک و شیک

مدل لباس تاپ و شلوار دخترانه خنک و شیک

از رایج ترین و قدیمی ترین 10 مدل لباس دخترانه تابستانی، یک دست تاپ و شلوارک شیک دخترانه است. این ست، بعد از تاپ و شلوارک، از محبوبیت زیادی برخوردار است. ست تاپ و شلوار برای استفاده در خانه و دورهمی های دوستانه مناسب است. اگر چه این ست شیک، مخصوص تابستان است، اما در همراهی با یک کت گرم و بلند، برای مهمانی یا مجالس رسمی نیز می تواند در هر فصلی مناسب باشد.

بیشتر بخوانید: شلوارک زنانه ورزشی