طراحی تیشرت تبلیغاتی
4 پیشنهاد برای طراحی تیشرت تبلیغاتی

طراحی تیشرت تبلیغاتی ، یکی از روش های تبلیغاتی مقرون به صرفه است که برای تبلیغات در زمینه های گوناگون مورداستفاده قرار می گیرد.

برای توسعه و پیشرفت هر کسب و کاری نیاز به تبلیغات است. کسب و کارهای مختلف برای تبلیغات ، روش های مختلفی را استفاده می کنند که یکی از آنها ، طراحی تی شرت‌ است. بدین منظور از تی شرت هایی در طرح های زیبا و شیک استفاده می شود.

کاربردهای تی شرت های تبلیغاتی

طراحی تیشرت تبلیغاتی برای حوزه های مختلفی انجام می شود :

– تبلیغ برندهای تجاری بر روی تی شرت های تیم های ورزشی مانند تیم های والیبال ، تیم های فوتسال و تیم های فوتبال و …

– تبلیغ نام هتل بر روی تیشرت های پرسنل هتل

– اهدای تیشرت های تبلیغاتی به مشتریان با هدف جلب نظر آنها

– تبلیغ برند و اسم رستوران بر روی تی شرت های پرسنل رستوران های گوناگون

– تبلیغ برند کارخانه های موادغذایی بر روی تیشرت های نیروهای پخش و توزیع محصولات

– معرفی برند شرکت های خدماتی بر روی تیشرت های تکنسین ها و سرویسکاران

– و …

هدف از طراحی تیشرت تبلیغاتی

این تیشرت ها با اهداف مختلفی طراحی می شوند. گاهی قرار است یک برند به دیگران شناسانده شود و گاهی قرار است اطلاعاتی به دیگران منتقل شود. فرض کنید که یک پیاده روی عمومی انجام شده است. برخی با هدف تبلیغات برند خود به اهدای شمار زیادی از این تیشرت ها به افراد شرکت کننده در پیاده روی اقدام می کنند.

بسیاری از شرکت ها ، ارگان ها ، خدمات دهندگان ، فروشگاه ها و … انواع تی شرت های تبلیغی را به کارکنان خود ارائه می دهند. این تی شرت ها در کمترین زمانی با نگاه اول ، توجه افراد را به سمت خود جلب می کنند و اطلاعات درج شده را به افراد منتقل می کنند. در هر کسب و کاری که فعالیت دارید می توانید با سفارش طراحی تیشرت تبلیغاتی به تولیدکنندگان تیشرت ، برند خود را به بهترین روش تبلیغ کنید.

بیشتر بخوانید: تیشرت ورزشی مردانه

 تیشرت سبز،تیشرت زرد

چندین پیشنهاد بسیار خوب برای طراحی این تی شرت ها

اگر قصد طراحی این تی شرت ها را دارید ، به پیشنهادات ما توجه کنید.

نخست در نظر بگیرید که با چه هدف به طراحی لوگوی خود بر روی تیشرت اقدام می کنید

با اهدای این تی شرت ها به صورت رایگان می توانید برند خود را مطرح کنید. بدین ترتیب هر شخصی که از برند شما استفاده می کند می تواند برند شما به دیگران بشناساند. چنانچه لوگوی چاپ شده جذابیت داشته باشد ، اثربخشی زیادی دارد.

اگر با سرمایه گذاران ، شرکت های مطرح و مشتریان خود قرار ملاقات دارید ، این تیشرت ها را به آنها ارائه دهید تا در ذهن آنها تثبیت شوید. طراحی تیشرت تبلیغاتی می تواند روحیه کاری را میان کارکنان یک مجموعه افزایش دهد.همچنین پوشیدن این تی شرت ها موجب ایجاد یک حس اجتماعی می شود. در صورتی که طرح موردنظرتان دارای جذابیت بالایی داشته باشد ، حتی امکان فروش این تیشرت ها وجود دارد.

لیستی از موضوعات اساسی ، سبک ها و مواردی که قصد دارید بر روی تیشرت نمایش داده شوند را تدارک ببینید. طرح چاپ شده بر روی تی شرت باید بیانگر برند ، لوکس یا به صرفه بودن ، مشخصه مهم محصول و … باشد. اهداف خود را دقیقاً تعیین کنید و جنبه های گوناگون طراحی تی شرت را درنظر گرفته و آنها را اولویت بندی نمایید. مطابقت طرح با اهداف شما ، مسئله مهمی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

بیشتر بخوانید : خرید و قیمت تیشرت مردانه

طراحی تیشرت تبلیغاتی توسط بهترین و مجرب ترین طرح

برخی از طراحان به خوبی می توانند مفهوم موردنظرتان را به واقعیت مبدل کنند. شاید کمک خواستن از طراح برای چاپ بر روی تیشرت های تبلیغاتی ، زمان بر باشد و تصمیم بگیرید که طرح را خودتان اجرا کنید. اما این نکته را به یاد داشته باشید که نکاتی وجود دارند که باید آنها را مدنظر قرار دهید. طراحی تخصصی ، کاری نیست که شما از عهده آن بر بیایید. بنابراین خساست را کنار بگذارید و از یک طراح بخواهید که طرح موردنظر را برای شما طراحی کند تا اهداف موردنظر شما به بهترین شیوه پیاده سازی شود. طراحان با توجه به تجربه و تخصصی که دارند به خوبی می توانند تبلیغات حرفه ای را برای کسب و کار شما با یک طراحی خوب انجام دهند.

مشخص کردن بودجه و زمان بندی مناسب برای طراحی تیشرت تبلیغاتی

اطلاعات مهمی مانند تعداد تیشرت های موردنیاز ، بودجه اختصاص داده شده برای انجام کار ، زمان موردانتظار برای تحویل کار و … را در نظر بگیرید و این موارد را با تولیدی تی شرت هماهنگ کنید.

این نکته را بدانید که هر اندازه تعداد سفارشات شما بیشتر باشد ، هزینه تولید یک عدد تیشرت کمتر خواهد شد. اگر موارد فوق را درنظر بگیرید ، روال کاری شما منظم تر خواهد بود. بدین ترتیب می توانید تیشرت های موردنیاز خود را تحویل گرفته و برای هدف موردنظر خود به کار بگیرید.

بیشتر بخوانید: ایده برای تیشرت ولنتاین

تحلیل و آنالیز دقیق

برای طراحی تیشرت تبلیغاتی باید موارد مختلفی را درنظر بگیرید. به یاد داشته باشید که درنظر گرفتن تمامی جوانب پیش از سفارش کار ، مسئله مهمی است که باید فراموش نشود. فرقی ندارد که خودتان قرار است تیشرت را طراحی کنید و یا قرار است طراحی آن را به طراح بسپارید. در هر دو حالت نیاز است که طرح را به خوبی آنالیز کنید و دقت کنید که این طراحی دقیقاً مطابق با انتظارات شما است و آیا این طرح هیچ جنبه منفی برای شما ندارد.
 تیشرت تبلیغاتی

مزایای استفاده از تی شرت تبلیغاتی

طراحی تیشرت تبلیغاتی دارای مزایای زیر است :

– ایجاد یک هویت برای مجموعه موردنظر شما

– ایجاد یک دیسیپلین کاری بین اعضای سازمان یا شرکت و …

– موردخطاب قرار دادن درصد اعظمی از جامعه هدف و شناساندن برند خود به آنها

– امکان استفاده از این تیشرت ها برای هر فردی در هر سن و سالی

– تبلیغات برای کسب و کار موردنظر خود به کم هزینه ترین روش

– جلب توجه صد درصدی افراد به دلیل جذاب بودن طرح تیشرت

– و ….

با توجه به موارد فوق ، طراحی این تیشرت ها یکی از بهترین روش ها برای تبلیغات کسب و کار شماست.

بیشتر بخوانید: خرید پولوشرت مردانه