5 ایده جذاب برای انتخاب لباس عید بچگانه

اگر به دنبال ایده هایی فوق العاده هستید تا لباس هایی زیبا برای کودکانتان در عید تهیه کنید، به جای درستی آمده اید. در این مقاله شما را با 5 ایده جذاب برای لباس بچگانه آماده می کنیم.

ایده لباس عید برای دختربچه

ایده لباس عید برای دختربچه ها

ایده های فراوانی برای لباس عید دختربچه های کوچک، وجود دارد. بسته به سلیقه دختربچه، شما می توانید لباس های بسیار زیبایی را برای او تهیه کنید. در این بخش، برخی از ایده هایی که برای لباس عید دختربچه مرسوم تر است به شما معرفی می کنیم.

  1. پیراهن: برخی از دخترها، تمایلی به پوشیدن پیراهن ندارند. آن ها دوست دارند لباس هایی ساده تر و راحت تر بپوشند. اما برخی دیگر، علاقه عجیبی به پیراهن دارند و دوست دارند همیشه چند مدل پیراهن جدید و زیبا داشته باشند. پس تهیه یک پیراهن جدید می تواند آن ها را برای نوروز آماده کند.
  2. سرهمی: سرهمی ها مدل های لباسی هستند که مدام برای کودکان محبوب تر می شوند. یک سرهمی جذاب، از جنس جین یا پارچه کبریتی، برای یک بهار سرد مناسب تر است. سرهمی های کتانی و نخی نیز، برای نوروز در مناطقی که هوا گرم است، قابل استفاده هستند.
  3. تاپ و شلوار: برای دخترهای بازیگوش باید لباسی تهیه کنید که بتوانند به راحتی بازی کنند و در آن راحت باشند. از همین رو به شما، تاپ و شلوار بهاری را به عنوان ایده لباس عید بچگانه پیشنهاد می دهیم.
  4. نیم تنه و دامن: برخی از والدین اصراری به اینکه لباس های پوشیده به تن کودک کنند ندارد. در این صورت نیم تنه و دامن نیز برای بچه های کوچکتر می تواند لباسی مناسب باشد. دقت کنید که این نوع لباس را تنها در روزهایی در عید استفاده کنید که هوا خنک نیست.

مشاهده کنید: لباس بچگانه

ایده لباس عید برای پسربچه

ایده لباس عید برای پسربچه ها

پسربچه های دوست داشتنی نیز، تمایل دارند در عید خوشتیپ باشند. آن ها دوست دارند بهترین لباس ها را به تن کنند و در عکس های دسته جمعی استایل شیکی داشته باشند. در این قسمت چند ایده لباس عید بچگانه را به شما معرفی می کنیم که بیشتر برای پسرها کاربردی هستند.

  1. شلوار بند دار: این مدل شلوارها فوق العاده راحت و مناسب هستند. کودک می تواند آن ها را بپوشد و به راحتی حرکت داشته باشد و مدام نگران تنظیم شلوارش نباشد.
  2. تیشرت و شلوارک: به خصوص برای یک بهار گرم، تیشرت و شلوارک می تواند بهترین ایده لباس عید بچگانه باشد. این نوع لباس، راحت و دوست داشتنی است و به علاوه، قیمت بسیار مناسبی نیز دارد.
  3. بلوز و جین: اگر عید نوروز را در منطقه ای سرد سپری می کنید، شاید بهتر باشد برای عید، یک لباس گرم تر برای کودک بخرید. شما می توانید برای پسربچه عزیزتان، یک بلوز و جین جذاب تهیه و آن ها را با هم ست کنید. به علاوه این ترکیب برای گردش و تفریح بیرون از خانه در شب نیز، مناسب است.
  4. کلاه کپ: کلاه کپ را می توانید با استایل کژوال یا هیپ هاپ برای پسربچه ست کنید. برای مثال، ترکیب هودی بهاری، شلوار کارگو و کلاه کپ، تیپ بسیار شیکی برای پسر شما می سازد.

ایده لباس عید برای نوزادان

ایده لباس عید برای نوزادان

برای نوزادان نیز باید لباس هایی جذاب و شیک تهیه کنید تا در نوروز، استایل بامزه و زیبایی داشته باشند. برای نوزادان دیگر دختر و پسر خیلی فرق نمی کند و هر رنگ لباسی را می توانید برایش تهیه کنید. از بهترین ایده ها برای لباس عید بچگانه ویژه نوزادان می توان انواع سرهمی نوزادی، ست لباس نوزادی، پتو خرسی کلاهدار نوزادی، پتو خرگوشی کلاهدار نوزادی و لباس مجلسی 3 تکه را نام برد.

مشاهده کنید: لباس پسرانه

ایده لباس عید برای دخترهای نوجوان

ایده لباس عید برای دخترهای نوجوان

دخترهای نوجوان به استایل عید خود بسیار اهمیت می دهند. اندازه آن ها ممکن است با کودکان یا بزرگتر ها یکی باشد و بتوانند از لباس های رده سنی دیگری استفاده کنند. اما واقعیت این است که هرسال، لباس هایی ویژه نوجوانان دختر ترند می شود. بنابراین اینکه چه لباسی را از میان مدل های جدید انتخاب کنند برای آن ها اهمیت زیادی دارد.

بسیاری از دخترهای نوجوان دوست دارند در دید و بازدید نوروز لباس های رسمی به تن کنند. برای آن ها بهتر است انواع مانتو کتی یا کت و شلوارهای شیک دخترانه را تهیه کنید. برخی دیگر به لباس های دخترانه تری مانند شومیز و شلوار یا سارافون علاقه نشان می دهند. برخی دوست دارند در هر شرایطی پیراهن بپوشند. و تعدادی از دختر ها از ایده لباس کژوال بچگانه برای عید بیشتر خوششان می آید.

نکته مهمی که برای نوجوانان مطرح است این است که در استایل بهاری آن ها تا جای ممکن سخت گیری نکنید و اجازه بدهید از همسالان خود عقب نیافتند. به هر حال نوجوانی دورانی شیرین و گذرا است و خاطرات لباس های خوب در این دوران، هرگز از ذهن فرزندان شما پاک نمی شود.

ایده لباس عید برای پسرهای نوجوان

ایده لباس عید برای پسرهای نوجوان

حال درباره ایده لباس عید بچگانه برای پسرهای نوجوان صحبت می کنیم. در این سنین، استایل پسرها به گونه ای تغییر می کند که می توانند هرچه می خواهند برای خود انتخاب کنند. برخی پسرها به استایل کژوال یا هیپ هاپ علاقه زیادی دارند و می خواهند لباس های عیدشان نیز، از همین سبک لباس ها باشد. اما برخی دیگر دوست دارند کمی در عید لباس های رسمی بپوشند.

توصیه می کنیم در ایام نوروز، به لباس پوشیدن فرزندان خود و سلیقه آن ها احترام بگذارید و آن ها را ملزم به استفاده از نوع خاصی لباس نکنید. به هرحال اگر پسر نوجوان شما دوست دارد که یک تیشرت و شلوار ساده تن کند، به او اجازه دهید طرح محبوبش را خودش انتخاب کند. از میان مدل های مختلف بلوز مردانه، پیراهن مردانه و کت و شلوار مردانه نیز بسته به بودجه خود، زیباترین را برای پسرتان انتخاب کنید.

مطالعه کنید: لیست پیشنهادی خرید لباس عید 

نتیجه گیری

گاهی کودکان نمی دانند برای عید، چه لباسی بپوشند یا هنوز آن قدر کوچک هستند که نمی توانند خودشان لباس مناسبشان را انتخاب کنند. در این صورت والدین می توانند کودکان را راهنمایی کنند. در این مقاله درباره 5 ایده لباس عید بچگانه برای سنین مختلف صحبت شد. اگر درباره مقاله ما پیشنهاد یا انتقادی دارید، حتماً در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.