ایده جذاب و متفاوت برای تیشرت ولنتاین
5 ایده جذاب و متفاوت برای تیشرت ولنتاین

ایده جذاب و متفاوت برای تیشرت ولنتاین : اگر می خواهید برای روز ولنتاین سفارش چاپ تی شرت بدهید ، موارد زیر را درنظر بگیرید.

احتمالاً شنیده اید که روز ولنتاین با هدف بزرگداشت یک قدیس مسیحی به اسم ولنتاین برگزار می شود. این روز ، مخصوص عشاق است که با اهدای هدایا  و گل به یکدیگر ابراز علاقه می کنند.

یکی از هدایایی که در سال های اخیر دادن آنها مرسوم شده است ، تیشرت های ست ولنتاین می باشد. اگر می خواهید لباس خود را با عشقتان ست کنید ، این هدیه زیبا را به آنها کادو دهید. برای طراحی این تیشرت ها ، ایده های زیادی وجود دارد که به بررسی چندین مورد از بهترین آنها می پردازیم :

چندین ایده جذاب و متفاوت برای تیشرت ولنتاین

از این ایده ها برای طراحی تیشرت ولنتاین استفاده کنید :

تی شرت عشق حیوانات

اگر از علاقمندان به حیوانات هستید ، تیشرت های زیبای حیوانات را سفارش دهید. اما اگر یکی از دو نفر از علاقمندان به حیوانات نباشند ، سفارش این تیشرت ها توصیه نمی شود. برخی از دخترها و پسرها به حیوانات علاقه زیادی دارند و این تیشرت ها برای آنها بهترین طرح چاپ تیشرت است.

تیشرت ولنتاین من باش

یک ایده جذاب و متفاوت برای تیشرت ولنتاین ، این طرح است. اگر نخستین بار است که می خواهید ابراز علاقه کنید از این تیشرت استفاده کنید. بدین ترتیب می توانید به زیباترین نحو ، احساسات خود را به طرف مقابل انتقال دهید. حتماً طرف مقابل از ابتکار عمل شما و ابراز علاقه‌تان به این شیوه ، احساس رضایت خواهد داشت و این حرکت شما را خواهد پسندید.

محصول پیشنهادی: تیشرت مردانه

تیشرت ولنتاین برای علاقمندان به طبیعت

یک ایده دیگر برای طراحی این تی شرت ها ، الهام گرفتن از طبیعت است. بر روی این تی شرت ها ممکن است طرح گیاهان ، پرندگان ، محیط زیست و … باشد. تصویر دریا ، تصویر جنگل ، تصویر کویر و … از جمله تصاویری است که معمولاً روی این تیشرت ها طراحی می شوند. علاقمندان به طبیعت حتماً از گرفتن چنین هدایایی ذوق زده خواهند شد.
 تیشرت طبیعت ،تیشرت جنگل

بخشی از یک فیلم عاشقانه ، یک ایده جذاب و متفاوت برای تیشرت ولنتاین

اگر خود و یا طرف مقابلتان از فیلم عاشقانه خاصی خوشتان می آید ، می توانید بخشی از تصویر آن را بر روی تیشرت چاپ کنید. بدین ترتیب حس عشق و دوستی را به طرف مقابلتان ابراز خواهید کرد. مثلاً می توانید تصویری از فیلم تایتانیک را بر روی تیشرت چاپ کنید.

نقل قول های عاشقانه

یک ایده قشنگ که اغلب افراد آن را می پسندند ، استفاده از نقل قول های عاشقانه است. این روش ، بهترین شیوه برای ابراز آن چیزی است که در دل شماست. طرف مقابل به خوبی متوجه می شود که حرف دلتان چیست و چه چیز در ذهن شما است. به طور مثال می توانید بر روی تی شرت خود جمله ” بی تو میمیرم ” را منتشر کنید. چندین ایده جذاب و متفاوت برای تیشرت ولنتاین نوشتن متن هایی مانند دوستت دارم ، عشق یعنی تو ، زندگی را با تو می خواهم ، بی تو نفس نمی کشم و … است.

بیشتر بخوانید: 6 استایل با تیشرت ساده سفید

سفارش تیشرت های ست ولنتاین

بهتر است برای اینکه سفارش خود را تا روز ولنتاین تحویل بگیرید ، در فاصله چندین هفته مانده به این روز با تولیدی موردنظر صحبت کرده و سفارش خود را ثبت کنید. در زمان سفارش تی شرت به مواردی از قبیل طرح یا نوشته موردنظر خود ، جنس تیشرت ، سایز شما و معشوقه خود ، مدل تیشرت و … توجه کنید.

سفارش طراحی و تولید این تیشرت ها را به تولیدی هایی ارائه دهید که در این زمینه دارای تجربه باشند. حتماً به آنها بیان کنید که سفارش شما را در زمان موردنظرتان تحویل دهند.
 تیشرت ست عاشقانه

دیگر ایده جذاب و متفاوت برای تیشرت ولنتاین

علاوه بر موارد گفته شده می توانید ایده های دیگری به خرج دهید. نوشتن اسم خود و یارتان ، چاپ تصویر خود و یارتان ، نوشتن تاریخ آشناییتان ، نوشتن جمله خاطره انگیز میان شما و یارتان ، ثبت تصویری مشترک از هر دویتان ، چاپ متن Love ، ثبت تصویر ضربان قلب و قلب ، چاپ شخصیت های کارتونی و … از دیگر ایده های جذاب برای طراحی این تیشرت هستند.

مشاهده کنید: تیشرت ورزشی مردانه

قیمت تی شرت های ولنتاین

هزینه خرید این تیشرت ها بسیار مناسب است. بنابراین تیشرت های ولنتاین ، از مقرون به صرفه ترین کادوهای مناسب روز ولنتاین هستند. با توجه به چندین ایده جذاب و متفاوت برای تیشرت ولنتاین می توانید زیباترین هدیه را با مناسب ترین قیمت به معشوقه خود تقدیم کنید. ما به شما پیشنهاد می کنیم که در زمان سفارش تی شرت ولنتاین به کیفیت پارچه و کیفیت دوخت تی شرت تأکید کنید. ممکن است سفارش اختصاصی تی شرت برای شما کمی هزینه بیشتری داشته باشد. اما ارزشمند است. زیرا تا سال ها می توانید این تی شرت های یادگاری و به یادماندنی را داشته باشید و حتی از آنها استفاده کنید. البته امیدواریم که عمر روابط شما آنچنان زیاد باشد که با نگه داشتن این تیشرت ها ، از آنها به عنوان یک خاطره خوب یاد کنید.

انتخاب سایز مناسب ست تی شرت ولنتاین

علاوه بر توجه به چندین ایده جذاب و متفاوت برای تیشرت ولنتاین ، به موارد دیگری باید توجه کنید. یکی از این موارد ، انتخاب سایز مناسب تیشرت ها است. این تی شرت ها در سایزهای مختلفی طراحی و دوخته می شوند. شما با توجه به سایز خود می توانید این تیشرت ها را در سایزهای small ، مدیوم ، لارج ، ایکس لارج ، دو ایکس لارج ، سه ایکس لارج و … سفارش دهید.

اگر می خواهید این تیشرت ها به خوبی بر تن شما و تن یارتان بنشیند و از پوشیدن آنها و گرفتن عکس لذت ببرید ، حتماً به خرید تیشرت های اندازه و سایز اقدام کنید. شما می توانید این تیشرت های جذاب و دوست داشتنی را از فروشگاه اینترنتی ریبون خریداری کنید. فروشگاه اینترنتی ریبون ، یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی پوشاک است که انواع لباس های باکیفیت را با قیمت بسیار مناسب به مشتریان گرامی به فروش می رساند.

بیشتر بخوانید: خرید آنلاین شلوار و شلوارک پسرانه