راز خوش تیپی با تیشرت
5 راز خوش تیپی با تیشرت

راز خوش تیپی با تیشرت را به شما می گوییم. اگر نکاتی که در ادامه ارائه می شود را رعایت کنید ، استایل شیک و جذابی را رقم می زنید.

تیشرت ، از لباس های بسیار محبوب است که در انواع مختلفی وجود دارد. تاریخچه پیدایش تیشرت به سال های دور بر می گردد. تیشرت هیچ گاه محبوبیت خود را از دست نداده است و هر روز محبوب تر از دیروز می شود.

با یک تیشرت ساده می توان استایل های مختلفی را رقم زد. اگر شما هم از طرفداران پروپا قرص تیشرت هستید ، به نکات گفته شده توجه کنید تا یک خوش تیپ و خوش استایل باشید.

به رنگ تیشرت توجه کنید

اولین راز خوش تیپی با تیشرت ، انتخاب تیشرتی در رنگ مناسب است. اگر طرفدار تیشرت هستید ، حتماً باید تیشرت هایی به رنگ سفید ، خاکستری ، مشکی و آبی تیره را داشته باشید. چون این رنگ تیشرت ها از گذشته تا به امروز معروف و محبوب بوده اند.

تیشرت سفید که نیازی به تعریف و تمجید ندارد. زیرا همواره طرفداران زیادی داشته و دارند. تیشرت سفید با لباس های مختلفی ست می شوند و استایل های بسیار جذابی را بوجود می آورند. تیشرت مشکی از دیگر تیشرت های محبوب است که برای استایل های مختلفی به کار می رود. تیشرت مشکی تنها برای استایل کژوال به کار نمی رود و برای استایل رسمی نیز کاربرد دارد. سایر رنگ های تیشرت ، زیبایی خاص خود را دارند. انتخاب رنگ تیشرت به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از آنها ، رنگ پوست شما می باشد.

به این راز خوش تیپی با تیشرت ، توجه داشته باشید. اگر فردی با پوست بسیار تیره ، تیشرت صورتی بر تن کند ، قطعاً خوش تیپ و زیبا به نظر نخواهد رسید. اگر فردی با پوست قرمزگون ، تیشرت قرمز رنگ بر تن کند حتماً زشت و بدتیپ خواهد شد. بنابراین به رنگ پوست خود توجه کنید و با توجه به آن ، رنگ تیشرت را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید: خرید نیم تنه ورزشی زنانه

بررسی پارچه تیشرت

پارچه تیشرت را بررسی کنید

دومین راز خوش تیپی با تیشرت ، خرید تیشرت هایی با جنس اعلاء است. حتماً به پارچه تیشرت توجه کنید. پارچه تیشرت نشان می دهد که کیفیت تیشرت چگونه است. محبوب ترین جنس تیشرت ، تیشرت های نخ پنبه ای هستند. تیشرت هایی که پارچه آنها ترکیبی از پنبه و دیگر متریال است ، کیفیت خوبی دارند و از خصوصیات مختلفی مانند چروک شدن کمتر و … برخوردار هستند. در صورتی که تیشرت از جنس ترکیبی پنبه و پلی استر باشد ، کیفیت تیشرت پایین تر خواهد بود.

محصول پیشنهادی: تیشرت مردانه

تیشرت باید فیت تن شما باشد

دیگر راز خوش تیپی با تیشرت که اهمیت زیادی دارد ، متناسب بودن تیشرت برای اندام شما می باشد. شما باید تیشرتی را خریداری کنید که مناسب فرم اندام شما باشد. آقایانی که اندام بسیار خوبی دارند و اصلاً در ناحیه شکم و پهلوها اضافه وزن ندارند ، بهتر است تیشرت های فیت را انتخاب کنند که جذابیت بیشتری داشته باشند. برای انتخاب تیشرت فیت ، باید به مواردی توجه داشته باشید :

– قد تیشرت شما باید نرمال باشد و کمتر و بیشتر از حالت معمول نباشد.

– سرشانه های تیشرت بایستی کاملاً با لبه های سرشانه های شما ، انطباق داشته باشند.

– دیگر راز خوش تیپی با تیشرت این است که قد آستین های تیشرت متناسب باشد. آستین تیشرت هرگز نباید بالاتر از آرنج باشد. اگر بازوهای شما دارای فرم خوبی است باید تیشرت هایی با آستین کوتاهتر را انتخاب کنید. بالعکس اگر فرم بازوهای شما جالب نیست ، تیشرت هایی با آستین بلندتر را انتخاب کنید که نافرمی بازوی شما را بپوشاند.

– تیشرت فیت به گونه ای است که فرم شکم را تا حدودی مشخص می کند. این مسئله قطعاً ایده آل افرادی با شکم های سیکس پک خواهد بود. اگر شکم شما فرم خوبی ندارد ، نباید به دنبال خرید تیشرت های فیت باشید و باید تیشرت هایی را خریداری کنید که در ناحیه شکم اندکی آزاد باشند و به شکم شما نچسبند.

– دیگر راز خوش تیپی با تیشرت این است که به گردن تیشرت توجه کنید. در صورتی که بازوهای خود را بالا بگیرید ، نباید فاصله ای بین گردن و یقه مشاهده کنید. همچنین تیشرت نباید به صورت فیکس و جذب گردن و سینه باشد. در این حالت قطعاً شما دچار احساس ناخوشایندی خواهید بود.

اگر موارد فوق را درنظر بگیرید در انتخاب تیشرت فیت ، موفق خواهید بود و تیشرتی را خریداری خواهید کرد که به خوبی بر تن شما بنشیند.

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره لگ ورزشی زنانه

بررسی پارچه تیشرت

به استایل تیشرت توجه کنید ( یک راز خوش تیپی با تیشرت )

حتماً به فرم یقه تیشرت توجه داشته باشید. فرم یقه زمانی بیشتر اهمیت دارد که قرار باشد تیشرت را زیر لباس دیگری بپوشید. افرادی که سینه های کوچک و شانه های افتاده ای دارند ، باید تیشرت های یقه گرد را انتخاب کنند. تیشرت هایی که یقه هفتی دارند ، گزینه ایده آلی برای افراد کوتاه قامت است. افرادی که گردن های بلند و صورت باریکی دارند بهتر است تیشرت های یقه هفت را خریداری کنند. تیشرت های یقه دار ، طرفداران زیادی دارند. این تیشرت ها رسمی تر از تیشرت های بدون یقه هستند.

کاربرد تیشرت را درنظر بگیرید ( یک راز خوش تیپی با تیشرت )

خرید تیشرت باید با توجه به کاربرد موردنظر آن صورت بگیرد. مثلاً اگر قرار است تیشرت به عنوان زیر لباس های دیگر استفاده شود ، باید خصوصیات متفاوتی داشته باشد. بنابراین برای خرید تیشرت درنظر بگیرید که قرار است آن را در کجا و به چه صورت بپوشید. سپس نوع و رنگ تیشرت را انتخاب کنید.

اگر قرار است تیشرت را در محل کار بپوشید شاید انتخاب تیشرت هایی که طرح های شلوغ و نوشته های زیادی دارند ، انتخاب درستی نباشد. اگر قرار است تیشرت را برای زیر کت در مکان های رسمی بپوشید ، باید تیشرت های یقه دار را انتخاب کنید. در صورتی که تیشرت را برای دورهمی های خود می خواهید ، می توانید تیشرت هایی با رنگ و طرح شاد و دلخواه را انتخاب کنید. اگر به چندین راز خوش تیپی با تیشرت توجه کنید ، استایل مناسبی را با آن ایجاد خواهید کرد.

بیشتر بخوانید: بهترین روش شستشوی تیشرت نخی برای ماندگاری بیشتر