تیشرت سفید با شلوار جین آبی
6 استایل با تیشرت ساده سفید

استایل با تیشرت ساده سفید : چندین استایل جذاب با تی شرت سفید را به شما پیشنهاد می دهیم تا در صورت تمایل ، از آنها پیروی کنید.

تی شرت ساده سفید ، شاید ظاهراً جذابیت خاصی نداشته باشد. اما در صورتی که به درستی ست شود و بر تن یک فرد خوش تیپ باشد ، استایل بی نظیری را رقم خواهد زد که توجه اغلب افراد را به خود جذب خواهد کرد.

از گذشته تاکنون تی شرت سفید همواره مد بوده است و هیچگاه از مد نیفتاده است. این تیشرت به دلیل رنگ خنثایی که دارد در اغلب مکان ها قابل پوشیدن است. تیشرت سفید هم برای تیپ اسپرت و هم برای تیپ رسمی و یا نیمه رسمی مناسب است.

بیشتر بخوانید: 4 نکته مهم برای انتخاب لباس بچه‌گانه

 تیشرت سفید،تیشرت سفید مردانه و زنانه

تی شرت سفید برای خانم ها و آقایان

استایل با تیشرت ساده سفید برای خانم ها و آقایان ، مناسب است. استایل با تی شرت سفید ، یک ترکیبی قدیمی است که هیچگاه تکراری نمی شود و همواره طرفدار دارد. آقایان می توانند تی شرت سفید خود را با یک شال گردن زیبا ، با کت و شلوار ، با شلوار جین ، با ژاکت ، با جلیقه ، با اورکت و … ست کنند.

طرفداران تی شرت سفید در میان بانوان زیاد است. خانم ها با ست کردن تی شرت سفید با مانتوهای جلوباز ، با شلوار جین و شلوار مام استایل ، با بافت ها ، با وست ، با پافر ، با اورکت و … علاقمند هستند. تی شرت سفید دارای خصوصیاتی است که هر فردی را می تواند جذاب و زیبا کند. یک ترکیب دوست داشتنی برای خانم ها و آقایان ، پوشیدن تی شرت سفید با پیراهن جلوباز است که بسیار چشم نواز و جذاب است. برای اینکه استایل شما با تی شرت سفید به اندازه کافی زیبا و با کلاس شود ، باید به خرید تیشرت های سفید باکیفیت و جنس خوب اهمیت دهید و استایل خود را با تی شرت های بی کیفیت خراب نکنید.

چندین استایل با تیشرت ساده سفید

هر یک از استایل های زیر با توجه به جنسیت و ویژگی های شما ، می تواند برای شما مناسب باشد:

استایل اول : تیشرت ساده سفید با شلوار جین یا کتان جذب

این استایل کاملاً اسپرت است و برای طرفداران تیپ های اسپرت ، بسیار مناسب است. بعید است که این تیپ به کسی نیاید. یک تیشرت سفید را با یک شلوار جین یا شلوار کتان مشکی جذب تن کنید و یک کتانی سفید هم پا کنید. اگر برای این استایل یک کلاه نقابدار هم درنظر بگیرید ، بسیار عالی می شود. حتماً به اهمیت استفاده از اکسسوری های مناسب هم واقف هستید.

استایل دوم : تی شرت سفید با پیراهن

دومین استایل با تیشرت ساده سفید ، ترکیب پیراهن و تیشرت سفید است. یک پیراهن دکمه دار را با تیشرت های سفید تن کنید و دکمه های پیراهن را کاملاً باز بگذارید. برخی برای این استایل از پیراهن های چهارخانه و برخی دیگر از پیراهن های ساده استفاده می کنند که هر دو جذاب می باشند.

استایل سوم : تی شرت سفید با شلوار اسلش

اگر تنها یک لحظه این استایل را در ذهن خود متصور شوید ، متوجه می شوید که چه اندازه زیبا و جذاب می باشد. ترکیب تیشرت سفید و شلوار اسلش علاوه بر زیبایی ، فوق العاده راحت است. بنابراین این استایل یک تیپ مناسب برای مهمانی ، پیک نیک ، بازارگردی ، سفر ، دورهمی و … است. برای انتخاب رنگ شلوار اسلش کاملاً دست باز هستید. می توانید رنگ متضاد یعنی اسلش مشکی را انتخاب کنید و یا سایر رنگ ها مانند سرمه ای ، کرم ، نخودی ، آبی ، زیتونی ، طوسی و … را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید: تیشرت خوب از کجا بخرم ؟
 تیشرت سفید،استایل تیشرت سفید مردانه و زنانه

چهارمین استایل با تیشرت ساده سفید : ترکیب تیشرت ساده سفید با دامن

این استایل مناسب بانوان خوش تیپ و زیباپوش است. ترکیب تیشرت سفید و دامن کوتاه ، بی نظیر می شود. بدین منظور می توانید دامن های پارچه ای و یا جین را انتخاب کنید. برای این استایل یک کتونی سفید و یا یک صندل سفید که حتماً دارای لژ باشد را درنظر بگیرید. با این تیپ می توانید در مهمانی ها و دورهمی ها و جشن های کوچک و … حضور داشته باشید.

استایل پنجم : تیشرت سفید با کت تک

یک استایل با تیشرت ساده سفید ، ترکیب تیشرت سفید با کت تک می باشد. بدین منظور می توانید کت های مشکی ، کت های قهوه ای ، کت های سرمه ای ، کت های خردلی ، کت های طوسی و … را انتخاب کنید. بهترین انتخاب ، کت تک مشکی است که ترکیبش با تیشرت سفید فوق العاده می شود. برای این استایل می توانید شلوار جین مشکی یا سورمه ای تیره را انتخاب کنید. اگر کتونی یا کفش اسپرت شما سفید باشد ، این استایل تکمیل می شود و فوق العاده زیبا می شود.

ششمین استایل با تیشرت ساده سفید : تیشرت سفید با شلوار بگ

یک استایل با تیشرت ساده سفید ، ترکیب تیشرت سفید و شلوار بگ است که از تیپ های جذاب و کژوال است. شلوارهای بگ ، طرفداران زیادی دارند. تا جاییکه اغلب افراد عادت به پا کردن همیشگی این شلوارها را دارند. این عزیزان می توانند با استفاده از یک تیشرت سفید ، یک استایل جذاب را رقم بزنند.

کلام آخر

با توجه به توضیحات فوق می توان گفت که داشتن تیشرت سفید ، یک ضرورت برای خانم ها و آقایان است. زیرا استایل های متفاوتی را می توان با این لباس ، رقم زد. البته خانم ها و آقایان باید به خرید زیباترین تیشرت های سفید توجه داشته باشند و هر تیشرتی را برای پوشیدن در بیرون از خانه انتخاب نکنند. ظاهر برخی از تیشرت های سفید همانند زیرپوش است و اصلاً جذابیتی ندارد. بنابراین هر تیشرتی را نباید برای خود خریداری کنید و به طرح و مدل آن توجه زیادی داشته باشید.

برای ساخت استایل با تیشرت ساده سفید بهتر است به فروشگاه های معتبر مراجعه نموده و تیشرت های موردنظر خود را از آنجا خریداری کنید. فروشگاه اینترنتی ریبون دارای به روزترین و جذاب ترین تیشرت های سفید ویژه بانوان و آقایان است که علاوه بر کیفیت بسیار خوب ، قیمت مناسبی دارند.

بیشتر بخوانید: خرید تاپ ورزشی زنانه

 

برای شنیدن خلاصه صوتی روی دایره زیر ضربه بزنید.