خرید کت زمستانی کودکان
6 نکته که باید هنگام خرید کت زمستانی کودکان درنظر داشته باشید

خرید کت زمستانی کودکان باید با دقت زیادی انجام شود تا لباس خریداری شده مناسب کودکان دلبند شما باشد و آنها را اذیت نکند.

با سرد شدن هوا حتماً به فکر خرید لباس های گرم برای کودکان خود هستید. خرید لباس های پاییزه و زمستانی دشوارتر از خرید لباس های بهاره و تابستانی است. زیرا موارد متعددی وجود دارند که در خرید لباس های گرم باید درنظر گرفته شوند.

یکی از لباس های ضروری برای کودکان در فصول سرما ، کت است. نکاتی که در ادامه ارائه می دهیم شما را در خرید بهترین کت برای فصل سرما راهنمایی می کند. با دقت فراوان به نکات زیر توجه کنید :

انتخاب سایز مناسب کت کودکان

انتخاب سایز مناسب کت کودکان

اولین نکته ای که برای خرید کت زمستانی کودکان باید در نظر داشته باشید ، انتخاب سایز مناسب کت زمستانی است. از آنجایی که کودکان به ویژه کودکان زیر یکسال به سرعت رشد می کنند ، باید کتی به اندازه یک سایز بزرگتر را برای آنها خریداری کنید تا به سرعت با مشکل کوچک شدن کت مواجه نشوید. البته اگر از پوشیدن لباس های بزرگتر بر تن کودک خود متنفر هستید ، نیازی نیست لباس سایز بزرگتر بخرید. در این شرایط خود را آماده کنید تا پس از گذشت مدت کوتاهی ، دوباره به خرید کت اقدام کنید. برای انتخاب سایز کت درنظر داشته باشید که لباس های زمستانی قرار است زیر کت پوشیده شود. بنابراین کت نباید کاملاً فیت تن کودک باشد.

گرمای بیش از حد برای کودک

پرهیز از ایجاد گرمای بیش از حد برای کودک

دومین نکته ای که برای خرید کت زمستانی کودکان باید درنظر بگیرید ، پرهیز از ایجاد گرمای بسیار زیاد و کلافه کننده برای کودک است. زمانی که کودک به شدت گرم شود ، احساس کلافگی می کند و در این شرایط ، بد قلقی می کند. بنابراین بهتر است به جای یک کاپشن یا کت بسیار گرم و ضخیم ، یک کاپشن یا کت نازک تری را انتخاب کنید و برای کودک ، یک استایل چندین لایه ایجاد کنید. بدین ترتیب می توانید در صورت گرم شدن زیاد ، یکی از لایه های لباس را کم کنید. بنابراین انتخاب کت های بسیار ضخیم ، انتخاب مناسبی نمی باشد.

بیشتر بخوانید: خرید کاپشن و سویشرت مردانه

توجه به زیپ ، سگک و سایر جزئیات کت

توجه به زیپ ، سگک و سایر جزئیات کت

سومین نکته ای که برای خرید کت زمستانی کودکان باید توجه کنید ، درنظر گرفتن جزئیات کت است. برخی از کت ها دارای دکمه هایی هستند که پس از چندین بار باز و بسته کردن جدا می شوند. بنابراین باید کیفیت دکمه ها و زیپ های کت را درنظر بگیرید . اگر لازم است پس از خریدن کت به تعویض دکمه ها و زیپ آن اقدام کنید.

بهتر است کت هایی را برای کودکان خریداری کنید که به راحتی باز و بسته شوند. کت هایی که باز و بسته کردن آنها دارای پیچیدگی است ، کودکان را کلافه می کند. کودکان در سن 3 الی 4 سالگی علاقه شدیدی به باز و بسته کردن دکمه های لباس خود دارند. بنابراین کت هایی را انتخاب کنید که باز و بسته کردن آنها آسان باشد و پاسخگوی نیاز این کوچولوهای دوست داشتنی باشد.

توجه به وزن کت در زمان خرید کت زمستانی کودکان

توجه به وزن کت در زمان خرید کت زمستانی کودکان

درنظر بگیرید که کت هایی که بسیار سنگین هستند ، آزادی عمل را از کودکان گرفته و مانع از حرکت کردن آنها به راحتی می شود. بعضی از کت ها دارای آستر جداشدنی هستند که مناسب این شرایط هستند. کت های زمستانی و سرهمی های ضخیم برای کودکان دست و پاگیر هستند. کودکان چنین کت هایی را دوست ندارند. بنابراین در زمان خرید کت برای فرزندان دلبند خود به وزن آنها توجه کنید و کت هایی را خریداری کنید که در عین گرم بودن ، وزن سنگینی نداشته باشند و برای کودکان محدودیت ایجاد نکند.

شلوارک مردانه خرید و قیمت مشاهده

مشاهده انواع

توجه به راحتی خود در زمان خرید کت زمستانی کودکان

توجه به راحتی خود در زمان خرید کت زمستانی کودکان

برای انتخاب نوع کت و یا لباس گرم مناسب کودک برای فصل زمستان باید راحتی خود را هم درنظر بگیرید. اگر کودک شما زیر دو سال است ، از خرید سرهمی خودداری کنید. زیرا در این حالت برای تعویض پوشک خود هر بار به دردسر خواهید افتاد.

انتخاب کت هایی که به صورت کاپشن یا پالتو و بارانی و … هستند و به شلوار متصل نیستند ، بهترین انتخاب است. حسن دیگر این لباس ها این است که هر زمان که بخواهید آنها را به راحتی از تن کودک در می آورید. بنابراین اگر بیرون هستید و احساس می کنید هوا گرم شده است و کودک در حال عرق کردن است ، به راحتی کت او را در می آورید. البته فراموش نکنید که عرق کودک را سریعاً خشک کنید تا فرزند دلبند شما سرما نخورد.

خرید کت زمستانی کودکان

خرید کت زمستانی کودکان با توجه به صندلی کودک

ممکن است کتی که انتخاب می کنید ، نشستن کودک در صندلی کودک خودرو را دشوار کند. شما باید درنظر بگیرید که در صورت انتخاب کاپشن های ضخیم و بزرگ ممکن است با مشکل جا نشدن کودک در صندلی خودروی آن مواجه شوید. بنابراین یا باید کاپشن و کت جمع و جورتری را خریداری کنید و یا قبل از نشاندن کودک در صندلی خودرو ، لباس او را از تن کودک در بیاورید. با توجه به توضیحاتی که ارائه دادیم ، حتماً متوجه شده اید که خرید کت های ضخیم همچنان خوب و ایده آل نیست و دردسرهای خاص خود را دارد. با درنظر گرفتن تمامی جوانب به انتخاب کت مناسب کودک اقدام کنید.

هودی زنانه خرید و قیمت مشاهده

مشاهده انواع

لباس گرم پسرانه

کلام آخر

با توجه به نکات ارائه شده می توانید بهترین کت را برای کاپشن دلبند خود خریداری کنید. در واقع نکات گفته شده به خرید کت زمستانی کودکان ، کمک زیادی می کند. از آنجایی که قیمت لباس های زمستانی بالا است ، باید در انتخاب آنها وسواس زیادی به خرج داد تا هزینه شما به هدر نرود. نکته دیگری که باید به آن اشاره کنیم توجه به جنس کت است. کودکان دارای پوست لطیف و بسیار حساسی هستند. برخی از پارچه ها ممکن است حساسیت زا باشند و پوست کودک را دچار قرمزی و خارش کند. لذا به این موارد توجه داشته باشید و حتماً جنس کت را به دقت بررسی کنید. کت هایی که دارای سنگ کاری و مونجوق هستند ، برای کودکان مناسب نیستند و ممکن است دردسرآفرین باشند.