ست کردن استایل با لگینگ زنانه
7 استایل جذاب و شیک با شلوار لگ

استایل جذاب و شیک با شلوار لگ : برای داشتن بهترین استایل های روز با شلوار لگ ، چندین پیشنهاد خوب و جذاب برای شما داریم.

شلوارهای لگ به دلیل جذب بودن و در عین حال راحت بودن ، بسیار محبوب شده اند. بانوان علاقمند به شلوارهای لگ ، این شلوارها را برای استایل های مختلفی انتخاب می کنند. کاربرد شلوارهای لگ ، فقط ورزش کردن نیست. در ارتباط با داشتن استایل های شیک با این شلوار باید به موارد زیر توجه داشته باشید :

شلوار لگ و کتانی ، یک جفت ایده آل

شلوار لگ و کتانی ، یک جفت ایده آل

برای داشتن استایل جذاب و شیک با شلوار لگ ، یک کتانی شیک خریداری کنید. اگر لگ شما مشکی باشد و کتانی شما مشکی – سفید باشد ، استایل شما بسیار زیبا خواهد شد. البته گزینه های دیگری برای ست کردن با شلوار لگ مشکی وجود دارد. شما می توانید کتانی سفید را با شلوار لگ مشکی ست کنید و یک تضاد قشنگ درست کنید. همچنین می توانید کتانی مشکی و شلوار لگ مشکی را با هم ست کنید و استایل زیبایی ایجاد کنید.

شلوار لگ و نیم بوت

شلوار لگ و نیم بوت ، استایل جذاب و شیک با شلوار لگ

گزینه دیگری که برای ست کردن با شلوار لگ مناسب است ، نیم بوت می باشد. برای ست کردن لگ و نیم بوت هم ، مانند ست کردن لگ و کتانی می توان از تکنیک ست کردن رنگ ها یا تضاد رنگ ها استفاده کرد. لگ مشکی را با نیم بوت سفید و یا نیم بوت مشکی ست کنید. اطمینان داشته باشید که این استایل بسیار چشم نواز و زیبا خواهد بود. البته اگر در نیم تنه بالای خود هم ، لباس های خوبی را انتخاب کرده باشید. از آنجایی که لگ ها داخل نیم بوت قرار می گیرند ، ظاهر قشنگی را درست می کنند.

محصول پیشنهادی: لگ زنانه

هودی – لگ یا سویشرت – لگ

هودی – لگ یا سویشرت – لگ

یک استایل جذاب و شیک با شلوار لگ ، ترکیب هودی یا سویشرت با لگ است. اطمینان داریم که بانوان زیادی در فصل پاییز ، این استایل را انتخاب می کنند. برای استایل هودی – لگ حتماً یک کفش مناسب هم از مواردی که بیان نمودیم ، انتخاب کنید. ترکیب هودی – لگ بسیار زیبا و راحت است. این استایل را می توانید برای استایل ورزشی خود برگزینید. با استفاده از هودی – لگ ، بسیار راحت خواهید بود و برای انجام تمرینات و حرکات ورزشی ، انعطاف پذیری لازم را خواهید داشت. سویشرت – لگ ، گزینه دیگری است که برای استایل با لگ درنظر می گیرند.

تونیک با لگ

تونیک با لگ

یک استایل جذاب و شیک با شلوار لگ ، با کمک تونیک های زیبا و جذاب رقم می خورد. ترکیب تونیک با لگ ، بسیار جذاب و چشم نواز است. این استایل برای مهمانی ها و دورهمی ها بسیار مناسب و شیک است. به شما پیشنهاد می کنیم که از این ست زیبا و دوست داشتنی غافل نشوید. برای مثال یک شومیز زرشکی را با لگ مشکی و صندل یا کالج زرشکی ست کنید. این ست ، فوق العاده خواهد بود و شما را در مهمانی تک خواهد کرد. استایل دیگری که برای این مورد می توان پیشنهاد داد ، یک تونیک سفید به همراه شال یا روسری سفید به همراه لگ مشکی و صندل سفید است که محشر خواهد بود.

بیشتر بخوانید: کاپشن مردانه

کت با رنگ روشن و لگ

کت با رنگ روشن و لگ

برای داشتن استایل جذاب و شیک با شلوار لگ ، کت هایی با رنگ روشن را انتخاب کنید. این استایل ، کاملاً رسمی است و برای محافل و مراسمات مختلفی مناسب است. اگر برای این استایل ، رنگ لگ و کت را همرنگ انتخاب کنید ، بسیار شیک تر و جذاب تر به نظر خواهید رسید. فرض کنید که یک کت استخوانی را با لگ کرم ست کنید ، این استایل بسیار زیبا خواهد بود.

بلوز و لگ

بلوز و لگ ، یک استایل جذاب و شیک با شلوار لگ

برخی از بانوان برای مهمانی ها و دورهمی ها از ترکیب بلوزهای مجلسی و شلوار لگ استفاده می کنند. این ترکیب ، بسیار زیبا و ایده آل بانوان است. همچنین می توان شلوار لگ را با نیم تنه ست کرد و یک ترکیب زیبا برای مهمانی ها و جشن ها خلق کرد.

ترکیب نیم تنه و لگ برای بانوانی که اندام فرم و لاغری دارند ، بسیار مناسب است. بلوزهای جین برای ست کردن با شلوار لگ بسیار مناسب هستند و ظاهر شیکی ایجاد می کنند. لزومی به ست کردن دقیق رنگ شلوار لگ با رنگ بلوز نیست. اما برای زیباتر شدن استایل ، باید رنگ هایی را برای شلوار و بلوز خود انتخاب کنید که تناسب خوبی با یکدیگر داشته باشند و با همدیگر جور در بیایند.

ژاکت اورسایز با لگ

ژاکت اورسایز با لگ

حیف است که این استایل را تجربه نکنید. استایل ژاکت اورسایز با شلوار لگ بسیار شیک و قشنگ است و مناسب روزهای سرد پاییزی یا زمستان است. برای داشتن استایل جذاب و شیک با شلوار لگ ، حتماً این مورد را تجربه کنید. ژاکت های اورسایز ، یک تضاد زیبایی را با شلوار لگ ایجاد می کنند.

محصول پیشنهادی: هودی زنانه

نکاتی برای ایجاد بهترین استایل ها با شلوار لگ

نکاتی برای ایجاد بهترین استایل ها با شلوار لگ

– با توجه به فصل موردنظر به انتخاب لباس مناسب ست کردن لگ ، اقدام کنید. ممکن است در یک فصل ، انتخاب هودی مناسب باشد و در فصل دیگر ، انتخاب شومیز مناسب باشد.

– شلوارهای لگ به دلیل اندامی بودن خود ، فرم بدن را کاملاً نشان می دهند. اگر در قسمت پایین تنه دارای اندام غیرایده آل و نافرمی هستید ، از انتخاب شلوارهای لگ خودداری کنید. زیرا در این شرایط ، با وجود لباس های قشنگ نمی توانید استایل جذابی داشته باشید و زیبا به نظر بیایید.

– برای داشتن یک استایل جذاب و شیک با شلوار لگ ، متفاوت باشید و کمی ابتکار به خرج دهید. بدین منظور می توانید لگ های طرح دار را انتخاب کنید و صرفاً به سراغ انتخاب لگ های ساده نروید.

– با انتخاب لگ های فاق بلند می توانید کشیده تر و متعادل تر نشان داده شوید. لذا در زمان خرید لگ ها ، به این ریزه کاری ها توجه داشته باشید.

– برای اینکه شلوار لگ شما دارای ظاهر خوبی باشد ، به کیفیت جنس و دوخت آن توجه بسیار زیادی داشته باشید.

بیشتر بخوانید: راهنمای ست لگ و نیم تنه ورزشی زنانه