راز خوش تیپی مردان دنیا
7 راز خوش تیپی مردان دنیا

راز خوش تیپی مردان دنیا را به شما می گوییم تا بدانید برای اینکه مانند سلبریتی ها ، خوش پوش و شیک پوش باشید باید چه کنید.

آقایانی که خوش پوش و شیک هستند به نکاتی توجه می کنند و استایل خود را بر اساس این نکات ، تنظیم می کنند تا زیبا و جذاب دیده شوند. حتی اگر بهترین و شیک ترین لباس ها را بخرید اما به درستی از آنها استفاده نکنید و درست تیپ نزنید ، جذاب نخواهید بود. بدین منظور باید نکات زیر را درنظر بگیرید.

توجه به مد روز ، اولین راز خوش تیپی مردان دنیا

برای اینکه خوش تیپ و شیک پوش باشید ، باید به مد روز توجه داشته باشید. فاصله گرفتن از مد روز ، تیپ شما را قدیمی و بی ریخت می کند. برخی از لباس ها به سرعت از مد روز خارج شده و پوشیدن آنها ، ظاهر بسیار بدی را ایجاد می کند. آقایان همیشه خوش تیپ می دانند که نباید لباس های از مد افتاده را بپوشند. برای اینکه جذاب باشید ، همواره به مد روز توجه داشته باشید. پیش از آنکه به خرید لباس های پاییزه یا زمستانی بروید ، تحقیق کنید که چه لباس هایی در پاییز و زمستان امسال مد شده اند.

یکدست بودن لباس ها

دومین راز خوش تیپی مردان دنیا ، یک شکل لباس پوشیدن است. اگر برخی از آیتم های استایل شما اسپرت و برخی دیگر رسمی باشند ، استایل شما بد ریخت می شود. فرض کنید که شلوار پارچه ای راسته را با کتانی و پیراهن چهارخونه بپوشید و یک کلاه هم بر سر داشته باشید. قطعاً این استایل ، زشت و بدریخت به نظر می رسد. از همین جهت توصیه می کنیم که یکدست و یک شکل لباس بپوشید.

محصول پیشنهادی: پولوشرت مردانه
7 راز خوش تیپی مردان دنیا

ممنوعیت استفاده از لباس های تبلیغاتی

سومین راز خوش تیپی مردان دنیا ، عدم استفاده از لباس های تبلیغاتی است. لباس هایی که دارای یک تصویر بزرگ از برند یا نوشته های تبلیغاتی است ، شما را تبدیل به یک بیلبورد تبلیغاتی می کنند. چنین لباس هایی موجب کاهش کلاس استایل شما می شود. همواره به نوشته ها یا تصاویری که بر روی لباس های شما حک شده است دقت کنید تا در صورتی که معنا و مفهوم زیبایی ندارند ، از آنها استفاده نکنید.

اکسسوری های شیک و خاص مردانه

یک راز خوش تیپی مردان دنیا ، استفاده از اکسسوری های شیک و خاص مردانه است. اکسسوری های شیک و خاص موجب جذاب شدن استایل شما می شوند. مردان خوش تیپ از هر اکسسوری استفاده نمی کنند. آنها می دانند که کوچکترین اکسسوری آنها تا چه اندازه جلوه و رخ دارد. آنها از بهترین و شیک ترین ساعت ها استفاده می کنند. آنها از اهمیت داشتن دستمال جیب غافل نمی شوند. مردان خوش تیپ حتی به انگشتر یا دستبند خود اهمیت می دهند و شیک ترین آنها را خریداری می کنند. مردان خوش تیپ توجه دارند که از ساعت و گردنبند و دستبند فیک و براق استفاده نکنند. دستمال گردن یا کراوات ، یک المان مهم و حیاتی برای آنها است و از شیک ترین آنها استفاده می کنند.

پیشنهاد ریبون: کاپشن مردانه

ظاهر نامرتب و آشفته ممنوع !

یک راز خوش تیپی مردان دنیا این است که همواره مرتب و منظم هستند. آشفته بودن و نامرتب بودن در شأن یک مرد خوش تیپ و باکلاس نمی باشد. به اتو کشیده بودن لباس های خود ، براق بودن و تمیز بودن کفش های خود ، سفید بودن و تمیز بودن دندان های خود ، اصلاح شده بودن ریش های خود ، سشوار شده بودن موهای خود و … توجه داشته باشید. این موارد بیشتر از خرید لباس های متعدد ، اهمیت دارد. اگر شیک ترین لباس ها را بر تن داشته باشید اما دندان های کثیفی داشته باشید ، بوی ادکلن ندهید ، ریش های اصلاح نشده داشته باشید ، موهای نامرتب داشته باشید و … شیک و باکلاس به نظر نخواهید رسید. شما با رعایت موارد گفته شده حتی با ساده ترین لباس ها هم می توانید باکلاس و جنتلمن دیده شوید.

7 راز خوش تیپی مردان

برگزیدن رنگ مناسب لباس ، یک راز خوش تیپی مردان دنیا

آقایان خوش تیپ به انتخاب رنگ های لباس خود توجه زیادی دارند. لباس هایی با رنگ ایده آل موجب زیباتر شدن و جذاب تر شدن شما می شوند. بنابراین در انتخاب لباس توجه زیادی داشته باشید. آقایان گندمی باید رنگ های سبز ، زرد و خنثی را انتخاب کنند.

آقایان سبزه روی بهتر است رنگ ها قرمز ، مرجانی ، طلایی ، زرد ، زیتونی ، بنفش و … را انتخاب کنند. آقایانی با پوست روشن باید رنگ هایی را انتخاب کنند که آنها را رنگ پریده نشان ندهد.

تناسب رنگ لباس ها ، مسئله دیگری است که آقایان خوش تیپ بدان توجه دارند. در واقع یک راز خوش تیپی مردان دنیا این است که از لباس هایی با رنگ های متناسب استفاده می کنند. اگر قرار است تیپ قهوه ای داشته باشید ، لباس های خود را از طیف های مختلف رنگ قهوه ای انتخاب کنید. اگر می خواهید تیپ خاکستری بزنید ، لباس های خود را از طیف های مختلف رنگ خاکستری انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید: کفش روزمره زنانه

سایز پوشیدن خوش پوش ها و شیک پوش ها

یک راز خوش تیپی مردان دنیا این است که همواره بر اساس فرم بدن خود لباس می پوشند. اگر چاق هستند ، به سراغ لباس هایی که آنها را چاق تر نشان می دهد ، نمی روند. برای اینکه خوش استایل و خوش اندام دیده شوید به دو مسئله مهم باید توجه داشته باشید. اولین نکته این است که لباس هایی را انتخاب می کنند که با فرم بدنی آنها تناسب داشته باشد. دومین نکته این است که لباس های سایز دقیق خود را خریداری می کنند. اگر لباس های بزرگتر یا تنگ تر از سایز خود را بپوشید ، بد هیکل دیده می شوید.

اگر دارای اضافه وزن زیادی در ناحیه شکم و پهلو هستید و بخواهید یک تیشرت اندامی بپوشید ، قطعاً زشت به نظر خواهید رسید. چنانچه ران ها و ساق های بسیار تپلی دارید و شلوار جین اسکینی بپوشید ، بد استایل دیده می شوید. بنابراین بر اساس فرم بدنی خود به انتخاب نوع لباس و سایز لباس اقدام کنید.

بیشتر بخوانید: چندین ترفند برای شیک بودن با کمترین هزینه