7 ست لباس پسرانه با استایل کژوال

یکی از محبوبترین سبک های پوشیدن لباس، ست کردن لباس پسرانه در استایل کژوال است. پسرها به استایل کژوال تمایل بیشتری نشان می دهند و علاقه زیادی به شیک پوشی در این استایل دارند. آن ها می خواهند لباس هایشان شیک و با کیفیت باشد.

ترکیب کردن لباس های پسرانه، در استایل کژوال کار سختی نیست. اما نکاتی کلیدی دارد که دانستن آن ها، شما را از یک فرد معمولی، به یک فرد خوش لباس تبدیل می کند.

در این مقاله 7 مدل از بهترین های ست لباس پسرانه کژوال را به شما معرفی می کنیم. اگر سن شما در محدوده نوجوان یا جوان است این مقاله برای شما کاملاُ مناسب است.

"</p

ست لباس پسرانه کژوال با شلوار جین

استایل کزوال المان هایی دارد. یکی از این المان ها، شلوار جین است. استفاده از شلوار یا شلوارک جین، با مدل های مختلفی مانند مام استایل یا زاپ دار در استایل روزمره، معمول است. یک شلوار جین مناسب، شما را جوان تر نشان می دهد. در محیط هایی مانند مدرسه یا دانشگاه، از شلوار جین در این استایل استفاده کنید.

در استایل کژوال، شلوار جین را باید با کفش کتانی مردانه ست کنید. از اکسسوری هایی مانند ساعت و کلاه آفتابی نیز برای تکمیل استایل کژوال خود، کمک بگیرید. درست است که شلوار جین را بیشتر در فصول گرم سال استفاده می کنید. اما در فصل تابستان نیز، می توانید از ترکیب یک شلوارک جین پاره و تیشرت، ست لباس پسرانه کژوال مخصوص خودتان را تهیه کنید.

ست هودی و شلوار جین

این ست، بیشتر برای فصل خنک سال مناسب است. با استفاده از هودی در کنار شلوار جین جذب، ظاهر شما شیک و امروزی به نظر می رسد. این ست لباس پسرانه کژوال، بدن شما را گرم نگه می دارد. اگر صاف و ساده به نظر رسیدن شخصیتتان برای شما مهم است، از هودی هایی با طرح های ساده استفاده کنید.

ست تیشرت طرحدار با شلوار جین

این ست لباس پسرانه کژوال، مخصوص شما است اگر روحیه قبراق و شادابی دارید. اگر از ترندهای روز دنیا عقب نمی مانید. به کارتون ها یا انیمه های در حال پخش علاقه دارید یا دوست دارید با لباسی که می پوشید، حرف دلتان را بزنید؛ توصیه میکنیم از تیشرت های طرحدار استفاده کند.

هنگامی که طرح مورد پسندتان را روی تیشرتتان حک می کنید؛ هربار به تیشرت نگاه می کنید، از آن لذت می برید. به علاوه، افراد با سلایق مشابه، شما را سریعتر پیدا می کنند.

اکسسوری ها در ترکیب کردن لباس پسرانه با استایل کژوال، اهمیت زیادی دارند. استفاده از یک کلاه یا زنجیر مناسب، می تواند استایل شما را با طرح روی تیشرتتان بیشتر هماهنگ کند.

بیشتر بخوانید: ست لباس پسرانه

"</p

ست لباس پسرانه کژوال با شلوارک

یکی دیگر از روش های ساختن ست لباس پسرانه کژوال، ترکیب کردن سایر لباس ها با شلوارک محبوب شما است. از آنجایی که شلوارک، مخصوص استایل کژوال است، استفاده از آن در کنار هر لباسی، تم ترکیب لباس هایتان را غیر رسمی می کند. به هر حال شما می توانید لباس های مختلفی را با شلوارک محبوبتان ست کنید. در این بخش برخی از روش های ست کردن در استایل کژوال و با کمک شلوارک را مطالعه کنید.

ست تیشرت پسرانه و شلوارک

منطقی ترین لباسی که همراه با شلوارک پسرانه می توانید استفاده کنید تیشرت است. شما با استفاده از تیشرت و شلوارک معمولی، می توانید به سرعت، یک ست لباس پسرانه کژوال برای خود بسازید. این نوع استایل، مناسب هر موقعیتی به جز مراسم های رسمی است.

ست هودی با شلوارک پسرانه

شاید ست کردن هودی با شلوارک پسرانه برای ایجاد ست لباس پسرانه کژوال، کار عجیبی به نظرتان بیاید. اما در بسیاری از موقعیت ها، یک هودی دورس گرم پایین، مناسب ترین لباس برای استفاده به همراه شلوارک است.

به خصوص در فصل بهار و پاییز، که دمای هوا به صورت دائم ثابت نیست. می توانید از هودی خنکی بر روی شلوارک استفاده کنید. استفاده از کلاه های بافتنی سبک و خنک نیز در این ست توصیه می شود.

"</p

ست لباس پسرانه کژوال با شلوار پارچه ای

شاید تعجب کنید اما شما می توانید با استفاده از یک شلوار پارچه ای شیک، ست لباس پسرانه کژوال شیکی بسازید. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که شلوار های پارچه ای، یک مدل ندارند. انواع مختلف مدل های مام استایل، خمره ای، مجلسی و کتانی، مدل های مختلف شلوار های پارچه ای پسرانه هستند.

ست تیشرت با شلوار پارچه ای

در ست کردن استایل پسرانه کژوال، یکی از پر مصرف ترین آیتم ها، تیشرت است. انواع تیشرت، به سادگی شیک ترین شلوارهای پارچه ای موجود در بازار را به لباس هایی سبک و روزمره تبدیل می کنند.

نکته ای که در ایجاد این استایل باید مد نظر داشته باشید، توجه به سادگی تیشرت است. حتی اگر تیشرت طرح داری را با شلوارتان ست می کنید، بهتر است طرح آن ساده و مینیمالیستیک باشد. از ست لباس پسرانه کژوالی که از ترکیب تیشرت شلوغ چاپی و شلوار پارچه ای به وجود می آید، پرهیز کنید. شاید استایل مورد نظرتان را ساخته باشید، اما پراکنده و بدون هماهنگی خواهد بود.

کت تک اسپرت با شلوار پارچه ای

ریباترین هارمونی استایل نیمه رسمی، مخصوص ملاقات با دوستان و خانواده را از ترکیب کت اسپرت و شلوار پارچه ای بسازید. اگر تصور می کنید شلوار پارچه ای از لباس پسرانه با استایل کژوال، به دور است، آن را با کت خوش رنگ امتحان کنید.

استایل شما با هر نوع کت و تیشرتی در زیرش، بی نظیر و چشمگیر خواهد شد. این ست بیشتر مخصوص فصول خنک است زیرا از لایه های مختلف لباس تشکیل شده است. شما با وجود مدل های کت تک اسپرت و شلوار پارچه ای متنوع موجود در بازار، به سرعت بهترین استایل ممکن را برای خود میسازید.

بیشتر بخوانید: ست لباس مردانه