معروفترین تیشرت های جهان
8 طرح از معروفترین تیشرت های جهان

معروفترین تیشرت های جهان را به شما معرفی می کنیم تا در صورت تمایل به خرید آنها اقدام کنید و یک استایل جذاب را رقم بزنید.
خرید معروف ترین تی شرت ها برای برخی از افراد ، جذاب است. اگر دوست دارید بدانید که معروف ترین تی شرت ها کدامند ، به ادامه مطلب توجه بفرمایید.

تیشرت LIFE

نخستین بار کاترین همت با هدف مبارزه با مواد مخدر به طراحی این تیشرت اقدام نمود. این روش از گذشته مرسوم بوده است که برخی از مسائل اجتماعی را با چاپ تیشرت یادآور شوند و به مردم بیان کنند که توجه به این مسائل از اهمیت فوق العاده زیادی برخوردار است. اگر دوست دارید با این جریان همراه شوید می توانید این تیشرت را خریداری کنید.

بیشتر بخوانید: خرید تیشرت مردانه

تیشرت DANIELS

یکی از معروفترین تیشرت های جهان ، تیشرت دانیل می باشد. جک دانیل ، یک تیشرت تبلیغاتی برای برند جک دانیل است. نخستین بار این تیشرت با هدف تبلیغات طراحی و تولید شد. اما به دلیل استقبال بالا از خرید این تیشرت ، تولید تیشرت های دانیل ادامه یافت. امروزه در نقاط مختلف جهان به خرید این تیشرت ها اقدام می شود. تیشرت های دانیل بسیار معروف هستند و از نظر ظاهری بسیار جذاب هستند.

تیشرت جک دنیلس

تیشرت NIRVANA

طرفداران تیشرت نیروانا بسیار زیاد هستند. نیروانا یک تیم راک آمریکایی فعال در سال 1987 بود که از مؤثرترین تیم های راک عصر جدید به حساب می آمد. آلبوم های این گروه ، فروش بالایی داشتند. همین مسئله سبب شد که این تیم بسیار معروف و مطرح شوند و اغلب افراد آنها را بشناسند. این تیم برای محصولات خود نماد خاص ” روز خوبی داشته باشید ” را برگزیدند و لوگوی آن را برای مطابقت با سبک تیم خود طراحی کردند. نیروانا ، یکی از معروفترین تیشرت های جهان است که افراد زیادی علاقمند به خرید آنها هستند.

ROLLING STONES LIPS

اگر به طرح و متن چاپ شده بر روی تیشرت ها توجه کنید و ریشه آنها را بیابید می توانید تاریخچه آنها را متوجه شوید. بنابراین با دیدن لوگوی گروه رولینگ استون لایپز که یک تیم موسیقی است متوجه می شوید که این تیشرت یادآور آن گروه موسیقی است. ایده طراحی این لوگو از آنجا شکل گرفت که دانشجوی هنر که طراح آن بود با میک جگر ملاقات نمود و مبهوت فرم لب های خاص او شد. همین مسئله سبب شد که فرم لب های بزرگ او را به عنوان لوگوی این گروه موسیقی درنظر بگیرند.

بیشتر بخوانید: ۳ قانون ساده برای ست کردن کفش ورزشی مردانه

THUNDERCATS ، یکی از معروفترین تیشرت های جهان

شاید برای شما جالب باشد که بدانید این تیشرت مطرح و جذاب برگرفته از یک سریال تلویزیونی انیمیشنی در سال 1985 ارائه شد. این مجموعه ، رویدادهای گروهی از افراد غریبه انسان نما مشابه گربه را به تصویر می کشد. پس از این مجموعه ، تعدادی کتاب مصور منتشر شد که به دنبال آنها لوگوی ThunderCats  به شدت مطرح شد. به تدریج این لوگو بر روی لباس ها چاپ شد. تیشرت های thundercats ، امروزه طرفداران خاصی دارند و از سوی برخی از افراد خریداری می شوند.

BOB MARLEY ، از معروفترین تیشرت های جهان

باب مارلی ، لوگویی موردتوجه اغلب افراد در دنیا است. این فرد بر این باور است که توانایی کمک به رفع دغدغه های خشم و نژادپرستی توسط موسیقی را دارا می باشد. شمار فروش تیشرت های باب مارلی بسیار زیاد است. این تیشرت را نمادی از عشق و صلح می دانند. اگر شما هم می خواهید مخالفت خود با خشم و نژادپرستی را نشان دهید ، می توانید این تیشرت جذاب را بر تن کنید. این تیشرت ها ، طرفداران زیادی در سرتاسر دنیا دارند. افراد معروفی برای نشان دادن مخالفت خود با نژادپرستی ، این تیشرت ها را تن می کنند.

تیشرت نایک،تیشرت باب

NIKE – JUST DO IT

یکی از معروفترین تیشرت های جهان ، این تیشرت است. نایک ، یکی از مطرح ترین برندهای ورزشی می باشد که تیشرت نایک جاست دو ایت را تولید کرده است. نایک در حال تلاش برای ترویج شعار JUST DO IT می باشد. به همین دلیل این عبارت را بر روی یکی از انواع تیشرت های خود درج کرده است. تنوع رنگ این تیشرت ها بسیار زیاد است. در حال حاضر این تیشرت ها طرفداران زیادی دارند. این تیشرت ها بسیار ساده و جذاب است و موردتوجه افرادی است که به تیشرت های تقریباً خلوت و ساده علاقمند هستند.

THE RAMONES ، یکی از معروفترین تیشرت های جهان

رامونز ، تالار معروف راک اند رول می باشد که در خلق پانک راک کمک شایانی کرده است. آنها در موسیقی ، اثرگذاری بسیار خوبی داشته اند و همین مسئله موجب شده است که لوگوی آن بسیار معروف شود. بعد از موفقیت هایی که حاصل شده است ، لوگوی آنها چندین بار برای کمپانی تبلیغاتی گوناگون به کار گرفته شده است. تیشرت هایی که لوگوی این برند بر روی آن حک شده است طرفداران زیادی دارند. بسیاری از افراد سلبریتی به پوشیدن این تیشرت ها علاقمند هستند. این تیشرت ها هم دارای نوشته و هم دارای لوگو است.

بیشتر بخوانید: 5 معیار مهم برای خرید تیشرت مردانه

کلام آخر

با هشت طرح از معروفترین تیشرت های جهان آشنا شدیم. این تیشرت ها در کیفیت های مختلفی طراحی و تولید می شوند. اگر با پوشیدن تیشرت های طرح دار مشکلی ندارید ، می توانید این تیشرت های جذاب و زیبا را خریداری کنید.

تیشرت های معمولی ، پولوشرت ها ، تیشرت های آستین بلند ، تیشرت های طرح دار ، تیشرت های راه راه و … از انواع تیشرت هایی هستند که در فروشگاه اینترنتی ریبون به فروش می رسند. مقالات زیادی در ارتباط با خرید تیشرت و اطلاعات موردنیاز آنها در سایت ریبون منتشر شده است که به شما در خرید بهترین و باکیفیت ترین تیشرت کمک زیادی می کند.

اگر به طرح های معروفترین تیشرت های جهان که نام بردیم علاقه ای نداشتید ، می توانید با مراجعه به سایت ریبون از دیگر محصولات این فروشگاه دیدن کنید تا تی شرت مطابق با سلیقه خود را خریداری کنید. در پایان به این نکته اشاره کنیم که در زمان خرید هر تیشرتی چه تیشرت های ساده و چه تیشرت های ذکر شده باید به کیفیت پارچه و کیفیت دوخت آن توجه زیادی داشته باشید. ممکن است برخی از تولیدکنندگان طرح های ذکر شده را بر روی پارچه های بی کیفیت منتشر کنند.