لباس های خنک تابستونی
9 مدل لباس دخترانه تابستانی شیک و قشنگ

با فرا رسیدن فصل گرما، انواع جدیدی از لباس دخترانه تابستانیِ شیک، به بازار می آید. این مدل لباس های دخترانه لطیف، نخی، خنک و راحت هستند. در این مقاله ما شما را با چند مورد از انواع لباس دخترانه تابستانی شیک امسال، آشنا می کنیم. این لباس ها تا سرد شدن هوا همچنان مد هستند، پس الان برای مطالعه این متن بهترین زمان است..

1- لباس بیرونی دخترانه تابستانی و شیک

 لباس دخترانه سبز رنگ

هر سال مدل های لباس بیرونی بچگانه متنوع تر و جذاب تر می شود. شیک ترین انواع لباس دخترانه برای فصل تابستان، شامل انواع شلوار لی و نخیِ خنک و گشاد، ست پیراهن و شلوار کتان و ست شلوارک و آستین حلقه ای با کلاه است.

نکته مهم در پیدا کردن یک لباس شیک دخترانه تابستانی برای فرزندتان، توجه به اندازه بودن، جنس خوب، مناسب و ضد حساسیت است.  اگر به این نکات توجه کنید، می توانید از میان طرح های محبوب فرزندتان، یکی را انتخاب کنید؛ تا استایل شیک و بانمکی برای او ست کنید.

2-لباس پوشیده دخترانه تابستانی و شیک

 لباس بچگانه دخترانه

اگر برای شما پیدا کردن یک لباس پوشیده اهمیت بیشتری دارد؛ از انواع مدل های مانتو، لباس های آستین بلند و شلوار های تا روی ساق پا دیدن کنید.

هنگام انتخاب یک لباس شیک اما پوشیده دخترانه تابستانی، سعی کنید به جنس پارچه توجه بیشتری داشته باشید. زیرا اگر لباس گرم باشد، ممکن است کودک را دچار گرما زدگی کند.

در سال های اخیر انواع تونیک های جلو بسته‌ی شیکی برای سنین 12 تا 20 سال مرسوم است. این مدل لباس های پوشیده و آستین بلند را، می توانید با اکسسوری ها و روسری های زیبایی ست کنید.

3-لباس بلند دخترانه تابستانی و شیک

 لباس مهمونی بچگانه

لباس های نخی بلند در بسیاری از شهرهای ایران و در فصل تابستان مد میشود. انواع رنگارنگی از پیراهن های گشاد و بلند، به تن دخترها، مناسب خواهد بود. و لباس مجلسی تابستانی بلند نیز، در فصل گرما قابل استفاده است.

اگر کودک یا نوجوان شما به دویدن و شیطنت علاقه زیادی نشان می دهد بهتر است لباس راحت تری برایش انتخاب کنید. می توانید استفاده از یک لباس بلند شیک و تابستانی را، به موقعیت های خاصی، محدود کنید.

4-لباس تابستانی دخترانه شیک نوجوان

 لباس تابستونه بچگانه

لباس های تابستانی مناسب نوجوان ها، مدل های بسیار متنوع و مختلفی را شامل می شود. از لباس های ساده مانند نیم تنه و شلوار، تا مانتو و لباسهای پوشیده تر همه در میان نوجوانان محبوب است. در واقع شاید شما به اندازه خودشان، ندانید ترند امسال در بین نوجوان ها چیست. زیرا مد در این سنین مدام تغییر می کند و قوانین ثابتی ندارد. پس در انتخاب لباس، عجله نکنید و ابتدا نظر خودش را جویا شوید.

بیشتر بخوانید: لباس های دخترانه خانگی راحت و گشاد

4 پیراهن شیک نخی دخترانه

 لباس فانتزی آبی

پیراهن های نخی خنک و راحت، با استایل های مختلف در بخش یقه و آستین از پرفروش ترین لباسهای تابیستانی دخترانه هستند. این پیراهن ها ظاهر فانتزی و عروسکی به دخترها می دهند بنابراین برای سنین کوچکتر بیشتر مناسب هستند. البته لباس ها و پیراهن های دخترانه شیکی در استایل بوهمین و استایل رمانتیک برای نوجوانان نیز دوخته می شود. شما میتوانید با این پیراهن ها، استایل حرفه ای برای کودک یا نوجوان تدارک ببینید و نگران اکسسوری هایش نیز نباشید. این پیراهن ها به تنهایی نیز خوش استایل هستند.

5- ست تاپ شلوارک دخترونه شیک و تابستانی

 لباس لباس نخی دخترانه

ست تاپ شلوارک تابستانی خنک ترین لباسی است که می توانید تن فرزندتان کنید. توجه کنید که اگر به عنوان یک لباس بیرونی استفاده شود، ممکن است باعث آفتاب سوختگی کودک شود.  بنابراین بیشتر برای محیط های داخلی مناسب است. یک ست تاپ شلوارک، ایمن ترین لباس در برابر گرمازدگی است. در کنار ست تاپ و شلوارک، از وسایل زینتی بستن مو استفاده کنید تا گردن بچه نیز خنک بماند.

6- ست تاپ و دامن نخی

 لباس تاپ و شلوارک دخترانه

این ست در میان کودکان بیشترین محبوبیت و در بازار لباس بچگانه بیشترین تنوع را دارد. گاهی روی تاپ آن، طرح پرنسس های دیزنی یا یونیکورن چاپ می شود. اگر کودک شما از رنگ های شاد و لباس های راحت خوشش می آید حتما ست نخی تاپ و دامن را به او معرفی کنید. این ست را با یک کیف دستی همرنگ دامن تکمیل کنید.

7- مانتو شیک و گشاد تابستونی

 مانتو کرم دخترانه

یک مانتو گشاد تابستانی برای دخترهای سنین بالای 14 سال مناسب است.در این دهه، انواع تیشرت های بلند دخترانه و روپوش های تا بالای ران پا مد است که شیک و به روز بودن نوجوان شما را نشان می دهد. این نوع مانتوها برای نوجوانان کمی تپل تر نیز کاملا مناسب هستند.

8- لباس دخترانه تابستانی ساحلی شیک و جدید

 لباس ساحلی خال خالی

اگر دختر شما علاقه به آب تنی و شنا دارد، حتما تهیه‌ی یک لباس راحت ساحلی را در اولویت قرار دهید. تابستان فصلی است که نواحی ساحلی محبوب می شوند و یک لباس مناسب برای ساحل می تواند انتخاب هوشمندانه ای برای فرزند باشد. به عنوان اکسسوری نیز، در کنار آن می توانید از کلاه ساحلی و عینک آفتابی استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: نکات مهم برای تمیز کردن کفش سفید

9- ست لباس تیشرت و شلوار بگی شیک تابستانی

 شلوار لی آبی با تیشرت سفید

با ترند شدن شلوارهای بگی در میان بزرگسالان، این نوع تیشرت و شلوارها توسط نوجوانان و کودکان 10 سال به بالا نیز بسیار محبوب شده است. این نوع تیشرت و شلوار راحت و گشاد است و جنس آن ها نیز معمولا پنبه است. بچه ها با این نوع لباس، حرکت آزادانه ای دارند و هنگام دویدن، محدود نمی شوند. این ست دختر و پسر ندارد و با استفاده از زنجیرها و کلاه های آفتابی تکمیل می شود.