مزایای تیشرت ورزشی زنانه نخی
تیشرت ورزشی زنانه جنس نخی

تیشرت ورزشی زنانه نخی بهترین انتخاب برای فعالیت های سبک در تابستان می باشد. تیشرت نخی زنانه را برای هر گونه فعالیتی، هم باشگاه و هم خانه، می توان استفاده کرد. جنس نخی از الیاف طبیعی نخ پنبه می باشد که قابلیت خنک نگه داشتن بدن در گرمای تابستان را دارد. دانستنِ اینکه جنس تیشرت ورزشی، به عنوانِ لباس ورزشی چه ویژگی هایی را بایستی دارا باشد در هنگام خرید بسیار حائز اهمیت است.

انتخابِ جنس مناسب مثل جنس نخی، می تواند عملکردی مثبت در باشگاه را برای شما به همراه داشته باشد. یکی از جنس هایی که در لباس ورزشی به کار می رود، جنس نخی می باشد. این جنس از الیاف طبیعی نخ پنبه تولید می شود و به پارچه ی نخی معروف شده است. جنس به کار رفته شده در تیشرت ورزشی نخی باید کیفیت بالایی برخوردار باشد.

پارچه از جنس نخی در نگاه اول قابل تشخیص نیست. هر تیشرتی را هم انتخاب کنید، نمی توان به نخی بودن لباس مطمئن شد. مگر اینکه تیشرتی vh خریداری کنید که از فروشگاه معتبری مانند ریبون باشد. تنها روشی که می توانید نخی بودن جنس را بررسی کنید، سوزاندن پارچه است. در این روش یک تکه از پارچه را بسوزانید، اگر پارچه به پودر تبدیل شد و یک دود سفید رنگ در هوا پخش شد، جنس پارچه نخی است.

تیشرت ورزشی زنانه مدل V1 کد 401015

تیشرت ورزشی زنانه مدل V1 کد 401015

مشاهده و خرید

اما اگر در زمان سوختن پارچه، حالت جمع شدن مثل پلاستیک را به خود گرفت، می توان گفت، که این پارچه نخی نیست. برای تهیه ی تیشرت ورزشی زنانه نخی باکیفیت می توانید به فروشگاه ریبون سر بزنید. تمامی محصولات ریبون با کیفیت بالا و درجه یک با کمترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا بتوانید بدون دغدغه ی مالی خرید داشته باشید. شما را به دیدن تمامِ محصولات ورزشی ریبون دعوت می نماییم.
محصول پیشنهادی: تیشرت ورزشی زنانه
ویژگی های خوب تیشرت ورزشی زنانه نخی

ویژگی های خوب تیشرت ورزشی زنانه نخی

برای اینکه بدانید چرا بهتر است تیشرت ورزشی زنانه نخی را خریداری کنید، بهتر است موارد زیر را مطالعه کنید:

 • یکی از ویژگی که تیشرت ورزشی زنانه نخی دارا می باشد، نرمی و لطافت بالای این جنس است. نرمی جنس تیشرت برای خانم ها بسیار مهم است. خانم ها تمایل دارند لباس نرم باشد و پوست را آزار ندهد. بهتر از تیشرت نخی استفاده کنید تا در اثر تماس با پوست، احساس خوشایندی داشته باشید.
 • به دلیل ویژگی هایی که در الیافِ نخ پنبه ی موجود در تار و پودِ تیشرت نخی زنانه است، بهترین انتخاب برای روز های گرم می باشد. در واقع جنس نخی در این لباس، یک فرایندی مانند عایق گرما و حرارت را انجام می دهد. تیشرت ورزشی زنانه نخی در فصل گرم مانند روز های چله ی تابستان، دمای بدن را پایین می آورد و سعی در خنک نگه داشتن بدن می کند. تیشرت ورزشی زنانه نخی به قدری هوشمند است، که حتی در فصل زمستان نیز می تواند به گرم نگه داشتن و بالا بردن درجه حرارت بدن کمک کند.
 • یکی دیگر از فواید پوشیدنِ تیشرت ورزشی زنانه نخی، ضد حساسیت بودن آن است. به دلیل اینکه از الیاف طبیعی نخ پنبه تولید شده است، در اثر تماس با پوست هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمی شود. از این تیشرت نخی می تواند، مناسب و سازگار با پوست بانوان باشد.
 • از جمله مزایای استفاده از تیشرت ورزشی زنانه نخی این است که نگران شستشوی این پارچه نخواهید بود. چرا که هنگام شستن این محصول، لکه ها به راحتی از بین می روند، بدون اینکه از چلاندنِ زیاد استفاده کنید.
 • در ترکیبات تیشرت نخی هیچ گونه مواد شیمیایی به کار نرفته است، بنابراین برای محیط زیست آسیبی نخواهد داشت.
 • این جنس به دلیل اینکه کاملاً طبیعی است از دوام و ماندگاری بالایی برخوردار است و به راحتی پاره یا کهنه نمی شود. اگر نکات نگه داری از  تیشرت ورزشی زنانه نخی را رعایت کنید، می توانید برای چند سال آینده از آن استفاده کنید.
 • تیشرت ورزشی زنانه ی نخی، برای فعالیت های سبک مناسب است. بهتر است برای ورزش هایی که نیاز به جنب و جوش بالایی ندارند از این لباس استفاده کنید. از طرفی این لباس، برای استفاده در زیر مانتو یا لباس راحتی هم مناسب می باشد. تیشرت ورزشی زنانه نخی امکان جذب تعریق را دارد. اما بهتر است برای ورزش هایی از جنس نخی استفاده کنید که احتمال عرق کردن با آن ها پایین است. زیرا این جنس از پارچه، لکه ی ایجاد شده بر اثر تعریق را نشان می دهد.
 • یکی از بهترین ویژگی هایی که تیشرت ورزشی زنانه نخی دارا می باشد، این است که مانع از ایجاد بوی نامطبوع می شود. پس می توانید با خیالِ راحت در باشگاه به تمرین کردن بپردازید یا در خانه مشغول کار های روزانه ی خود شوید، بدون این که نگران بوی نامطبوعی باشید.
 • تیشرت هایی که صد در صد نخ پنبه هستند، تنخوری بسیار راحت و آزاد برای شما به ارمغان می آورند.
 • این جنس از پارچه نسبت به سایر جنس های لباس ورزشی از لحاظ اقتصادی، قیمت مناسب تری را دارا می باشند. همین مزایا می تواند شما را ترغیب کند تا با همین قیمت پایین، بتوانید چندین مدل از تیشرت نخی را برای خود خریداری کنید.

بلوز ورزشی زنانه مدل Finger کد 401028

بلوز ورزشی زنانه مدل Finger کد 401028

مشاهده و خرید

محصول پیشنهادی: لباس ورزشی زنانه
معایب تیشرت ورزشی زنانه نخی

معایب تیشرت ورزشی زنانه نخی

همانطور که می دانید لباسی با جنس نخی علاوه بر مزایا، معایبی هم به همراه دارد. اما مزایای آن به قدری زیاد است که همچنان از قدیم در لیست خرید خانم ها، پایدار باقی مانده است. از طرفی بهتر است از معایب آن با خبر باشید، تا بتوانید برای خریدِ تیشرت ورزشی زنانه نخی، تصمیم درستی بگیرید. لازم است بدانید که در فروشگاه ورزشی ریبون علاوه بر تیشرت ورزشی زنانه نخی، سایر جنس ها مانند فلامنت، غواصی، اسپندکس و موارد دیگر وجود دارد. شما به راحتی می توانید بهترین جنس لباس ورزشی را در ریبون پیدا کنید.

 • یکی از معایب این لباس، این است که با یک بار شستشو آبرفت پیدا می کند. بنابراین لازم است حتماً به هنگام شستشو شرایط خاصی را اعمال کنید تا تیشرت آسیب نبیند. برای اطلاعات بیشتر، شما را به خواندنِ مقاله ای دیگر از فروشگاه ریبون با عنوانِ “بهترین روش شستشوی تیشرت ورزشی نخی” دعوت می نماییم.
 • تیشرت نخی به راحتی چروک می شود. در نظر داشته باشید که اگر جایی بنشینید یا حرکتی را تکرار کنید، به راحتی به صورت خط های چین دار رویِ لباسِ نخی ایجاد می شود.
 • جنس نخی پس از چندین بار استفاده، گشاد تر از حالت اولیه می شود. به همین دلیل لازم است نکات شستشو تیشرت نخی را بدانید، مثلاً اگر با آبِ گرم شسته شود، حالت کشسانی به خود می گیرد و دفرمه می شود.
تیشرت ورزشی زنانه کد 401048

تیشرت ورزشی زنانه کد 401048

مشاهده و خرید

سخن آخر:

جنس های ورزشی زیادی به بازار عرضه شده است، اما از سال های قبل، تیشرت با جنسِ نخی، طرفداران خود را همچنان نگه داشته است. به مزایا و معایب جنس تیشرت ورزشی زنانه نخی در این مقاله پرداختیم. شما می توانید بر حسب سلیقه و نیاز خود، تیشرت با جنسِ مناسب را انتخاب کنید.

مطالعه کنید: بررسی کیفیت دوخت‌ قبل از خرید تیشرت ورزشی زنانه