<< مجله ریبون >>

اتو کردن انواع پارچه

بیشتر لباس‌ها برای این که زیبا و خوش‌فرم روی تن شما بایستن نیاز به اتو زدن دارند. اتو کردن لباس‌ها به ظاهر کار ساده‌ای است اما اگر این کار را درست انجام ندهید در واقع به لباس‌های خود آسیب می‌زنید و عمر آن‌ها را کم می‌کنید. چرا پس از اتو کردن ملافه های پنبه‌ای همیشه چین دار شده و پلی استر براق می‍شود؟ در این مثاله نکاتی درباره اتو کردن انواع پارچه در اختیار شما قرار می‌دهیم.

درباره دورس چه میدانید؟

در سرما لباس مناسب اهمیت زیادی دارد. بسیاری از ما هنگام خواب شب پتو از رویمان کنار می‌رود یا نمی‌توانیم یک‌لایه سنگین اضافه روی بدنمان بکشیم. به ویژه حواستان به بچه‌هایی که عادت دارند لباسشان را بجوند یا به دهن بگیرند باشد. پس جنس کلی لباس بستگی به نخ‌های آن دارد. این نخ‌ها در نقش نگه‌دارنده تار‌و‌پود اصلی عمل می‌کنند. در کل برای‌اینکه بدانیم کدام نوع دورس بیشتر مناسب ماست باید بدانیم چه می‌خواهیم.

راهنمای خرید لباس ورزشی

بسیاری از افراد مطابق با مد روز علاقه به انتخاب پوشاک ورزشی سایز بزرگ یا اور سایز دارند و عده‌ای دیگر هم از لباس‌های تنگ و فیت بدن استفاده می‌کنند، در واقع هر دو دسته انتخاب اشتباهی دارند. در انتخاب ست ورزشی شما باید لباسی را انتخاب کنید که در هنگام انجام حرکات، جلوی دست و پای شما نگیرد و مانع تحرک شما نشود. توصیه بسیار مهم ما برای خرید سایز و اندازه مناسب بدنتان است…

همه مطالب